škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

zevkli arkdaslar hangi jantı kullanırdınız fabia 3

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı josemaries

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaslar 2 jant arasında kaldım kırmızı fabia 3 kırmızıya siyah jant yakısıyor ama diğer jantta cok havalı  yorumlarınız
Alıntı
ı bekliyorum

file:///C:/Users/EZEL%20OSGB/Desktop/skoda-fabia-monte-carlo-2016-red-(1).webp

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-tek-otomotiv-5-100-15-jant-takimi-1.199tl-530422835/detay
« Son Düzenleme: 02 Mart 2018, 11:54:33 Gönderen: josemaries »

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: josemaries;634040
arkadaslar 2 jant arasında kaldım kırmızı fabia 3 kırmızıya siyah jant yakısıyor ama diğer jantta cok havalı  yorumlarınızı bekliyorum

file:///C:/Users/EZEL%20OSGB/Desktop/skoda-fabia-monte-carlo-2016-red-(1).webp

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-tek-otomotiv-5-100-15-jant-takimi-1.199tl-530422835/detay

İlk jantı görüntüleyemedim dosya silinmiş diyor, sahibindendeki jant 15inc alınacak ise bence gereksiz olu r16 veya 17 inç yakışır kalın direkli jant çünkü

Çevrimdışı josemaries

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
dostum ilk jantta monte carlo jantının  siyah jantı ama lastıkcıyle konustum jantı yükseltme arabanın dinamiğini bozarsın dedi siyah jant daha yakın duruyor

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Passat highline jantının replicaları var Polo için ondan alırdım kesinlikle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı fbsk1907

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı adviser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16802]josemaries[/MENTION] selam. Ben olsam 16" jant alırdım. Çünkü 17" güzel gözükmesine rağmen bizim araba için oldukça ince yanaklı ve konforsuz kalacak. Ben kendime kesinlikle almam. Araba küçük olduğu için her çukur ve tümseği hissedeceksiniz. 16" bir nebze de olsa iyi. Aşağıda orjinal katalogdan size önereceğim jantlar sırasıyla 1) Vigo-Black Metallic 2) Italia Black Metallic veya silver 3) Evora. Bu jant kombinasyonları üzerinde yazdığı gibi daha çiçeği burnunda çok taze :)

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adviser;635319
[MENTION=16802]josemaries[/MENTION] selam. Ben olsam 16" jant alırdım. Çünkü 17" güzel gözükmesine rağmen bizim araba için oldukça ince yanaklı ve konforsuz kalacak. Ben kendime kesinlikle almam. Araba küçük olduğu için her çukur ve tümseği hissedeceksiniz. 16" bir nebze de olsa iyi. Aşağıda orjinal katalogdan size önereceğim jantlar sırasıyla 1) Vigo-Black Metallic 2) Italia Black Metallic veya silver 3) Evora. Bu jant kombinasyonları üzerinde yazdığı gibi daha çiçeği burnunda çok taze :)

bu jantları nerden bakabılıyoruz ?