škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Genel Soru Cevap

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;627761
hocam bulan arkadaşlar var ancak büyük boyutlu telefonlar sığmıyormuş şimdiden haberiniz olsun. nerede bulduklarını yazacaklardır.

5S kullanıyorum zaten de parçayı ne diye arattıysam bulamadım. Katalogda görünüyor sadece. Küllüğün kapağını yontup içerisine halıflex kaplamayı düşünüyorum boş vakit bulabilirsem. Kısmet artık.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Agronom;627762
5S kullanıyorum zaten de parçayı ne diye arattıysam bulamadım. Katalogda görünüyor sadece. Küllüğün kapağını yontup içerisine halıflex kaplamayı düşünüyorum boş vakit bulabilirsem. Kısmet artık.

http://eshop.skoda-auto.com/cz/en/b2c/Inner-equipment/multimedia-bracket-5ja051435ax/70/4/24/43/1001

şu isimle buldum ben, 28 lira gibi bir para ediyor ama kargo durumlarını bilmiyorum. fiyatına bakınca gümrüğe takılmaz gibi duruyor.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;627764
http://eshop.skoda-auto.com/cz/en/b2c/Inner-equipment/multimedia-bracket-5ja051435ax/70/4/24/43/1001

şu isimle buldum ben, 28 lira gibi bir para ediyor ama kargo durumlarını bilmiyorum. fiyatına bakınca gümrüğe takılmaz gibi duruyor.

Buna doğru düzgün hiç bi telefon sığmıyor. İphone 4-5 gibi samsung un mini versiyonları sığıyor. bilginiz olsun. şöyle bişey önerebilirim https://tr.aliexpress.com/item/Orijinal-Baseus-Evrensel-Manyetik-360-Derece-D-n-Telefon-Ara-Tutucu-M-knat-s-da-Tutucu/32673925656.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.PaKPfw

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bolero da hareket halinde iphone ile hala video ya da youtube izleyemiyor muyuz? Çıkmadı mı babayiğitler.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
cümleten selamlar,

dsg'nin yokuş yukarı eğimli yolda kavramadayken titreme yapması normal midir? düz yoldayken kavramada titreme olmuyor ancak yokuş yukarı çıkarken oldukça hissedilir bir titreme mevcut.

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;628132
cümleten selamlar,

dsg'nin yokuş yukarı eğimli yolda kavramadayken titreme yapması normal midir? düz yoldayken kavramada titreme olmuyor ancak yokuş yukarı çıkarken oldukça hissedilir bir titreme mevcut.

Geçen forumda eski konuları kurcalarken benzer şekilde titreme olayları paylaşılmış. Bir arkadaş bunun TSİ motor ile alakalı olduğunu ve normal olduğunu paylaşmış. Benim aklıma ilk gelen kavrama tabiki ama deneyimli bir ustaya danışmakta fayda var.

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Agronom;627936
Bolero da hareket halinde iphone ile hala video ya da youtube izleyemiyor muyuz? Çıkmadı mı babayiğitler.

Hala Yok diye biliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı adviser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;627764

Hocam bu gösterdiğiniz telefonluk bende var. Servisten almıştım. 33 TL idi. Yani yurt dışından getirseniz daha pahalı olur. Ama büyük ekranlı (4.5" ve üzeri telefonlar sığmıyor).

Çevrimdışı ea777

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracı nisanda almıştım ilk fabrika çıkışında kırmızı antifiriz ekleniyor mu yoksa bizim mi eklememiz gerekiyor.Aldığımızdan beri hiç ona bakmadım eklemem gerekir mi?

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ea777;628768
Arkadaşlar aracı nisanda almıştım ilk fabrika çıkışında kırmızı antifiriz ekleniyor mu yoksa bizim mi eklememiz gerekiyor.Aldığımızdan beri hiç ona bakmadım eklemem gerekir mi?

Motor soğukken min ile max değerleri arasında ise eklemenize gerek yok.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba,

Geçtiğimiz cuma günü Kütahya'ya giderken gece 4 sularında birden aracım lastik basınç uyarısı verdi. Önce öndeki ekrandan gördüm dedim heralde bi lastik patladı, sonra orta ekranı bir açtım sol 2 tekerlek birden uyarı vermiş. Orada bi güzel şansıma sövdüm, zaten gecenin körü her yer dağ taş benzinlik bile bulamıyorum, iyice hızımı düşürdüm taklaya gelmeyeyim diye.

Neyse sonunda Bozüyük dinlenme tesislerine vardım, oradaki benzinlikte lastik basıncına baktığımda sol iki lastiğin 27'ye düştüğünü gördüm. Normalde 32'dir bende, hatta sağ tarafı da kontrol ettim nolur nolmaz diye oralar 32'ydi. Beni Kütahya'ya kadar idare etsin sabah olunca bi hal çaresine bakarım diye basınçları eşitledikten sonra yola devam ettim. Sonra öğlen oldu o arada da 100 km kadar kullandım herhalde ancak yeniden uyarı vermedi. Benzinciye girdim, basınçları tekrar kontrol ettim, yeniden inme olmamış.

O lastiklerde sonra Kütahya'dan Çanakkale'ye geçtim. Orada basınçları tekrar kontrol ettim yine inme olmamış basınçlar sabit. Lastiği kontrol de ettim bir çivi falan göremedim.

Şimdi gelelim soru kısmına: benim akıl sır erdiremediğim bu durumda sizce başıma ne gelmiş olabilir. Buyrun sohbete.

Çevrimdışı Fabian

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;629168
Arkadaşlar merhaba,

Geçtiğimiz cuma günü Kütahya'ya giderken gece 4 sularında birden aracım lastik basınç uyarısı verdi. Önce öndeki ekrandan gördüm dedim heralde bi lastik patladı, sonra orta ekranı bir açtım sol 2 tekerlek birden uyarı vermiş. Orada bi güzel şansıma sövdüm, zaten gecenin körü her yer dağ taş benzinlik bile bulamıyorum, iyice hızımı düşürdüm taklaya gelmeyeyim diye.

Neyse sonunda Bozüyük dinlenme tesislerine vardım, oradaki benzinlikte lastik basıncına baktığımda sol iki lastiğin 27'ye düştüğünü gördüm. Normalde 32'dir bende, hatta sağ tarafı da kontrol ettim nolur nolmaz diye oralar 32'ydi. Beni Kütahya'ya kadar idare etsin sabah olunca bi hal çaresine bakarım diye basınçları eşitledikten sonra yola devam ettim. Sonra öğlen oldu o arada da 100 km kadar kullandım herhalde ancak yeniden uyarı vermedi. Benzinciye girdim, basınçları tekrar kontrol ettim, yeniden inme olmamış.

O lastiklerde sonra Kütahya'dan Çanakkale'ye geçtim. Orada basınçları tekrar kontrol ettim yine inme olmamış basınçlar sabit. Lastiği kontrol de ettim bir çivi falan göremedim.

Şimdi gelelim soru kısmına: benim akıl sır erdiremediğim bu durumda sizce başıma ne gelmiş olabilir. Buyrun sohbete.

Selam.
Hocam basınçlar bir anda 32'den 27'ye düşmemiştir. İki lastiğin de sol taraf yani aynı taraf olması, sol tarafın havalarının araç park halindeyken biri tarafından indirildiği olasılığını getiriyor aklıma? Sabaha karşı sıcaklık düştükçe de basınç kaybı limiti aşınca araç uyarı vermiştir. 3 harfliler hemen aklınıza gelmesin :)

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;629168
Arkadaşlar merhaba,

Alıntı yapılan: Fabian;629169
Selam.
Hocam basınçlar bir anda 32'den 27'ye düşmemiştir. İki lastiğin de sol taraf yani aynı taraf olması, sol tarafın havalarının araç park halindeyken biri tarafından indirildiği olasılığını getiriyor aklıma? Sabaha karşı sıcaklık düştükçe de basınç kaybı limiti aşınca araç uyarı vermiştir. 3 harfliler hemen aklınıza gelmesin :)

[MENTION=15281]coxcomb[/MENTION] geçmiş olsun dostum Allah beterindne korusunn [MENTION=15303]Fabian[/MENTION] ın yorumu çok mantıklı şeytanın aklına gelmez :)

Çevrimdışı Agronom

• Kıdemli Fabialog
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
15-30-45 bin bakımlarının herhangi birinde standart servis bakımlarında DSG yazılım güncellemesi otomatikman yapılıyor mu? Servise sadece bu yazılım güncelleme için gittiğimizde ücret talep edebilir mi? Araç iice sapıttı, bazen düz yolda 1100-1200 de vites atıp beni delirtiyo. Zorla boğuyor kendini.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15303]Fabian[/MENTION] hocan ama siboplar da duruyor ikisi de ayni basinc degerinde cok ilginc gercekten. cidden biri yaptiysa mukemmel bir serefsizlik ornegi, tebrik etmek lazim :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi