škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün aracınız için ne yaptınız?

miyop · 477 · 131918

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.instagram.com/mysensorlog/
[MENTION=18203]octa[/MENTION]

98 kg cüsse ile, araç eşiğine, aparata, B sütununa ve izleyenlerin göz zevkine zulüm etmek istersem, aklımda bulunsun :)

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: miyop;651925
[MENTION=18203]octa[/MENTION]

98 kg cüsse ile, araç eşiğine, aparata, B sütununa ve izleyenlerin göz zevkine zulüm etmek istersem, aklımda bulunsun :)

Görseldeki ablayı bilerek seçtim zaten :) Yine de alacakların aklında bulunsun. Alüminyumdan yapılma aparat 180 kg’a kadar dayanıklı.

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün aracımıza dodik taktık.

Aracı aldığımdan beri, uygulaması aklımda olan konulardan birisiydi. Uygun malzeme ile karşılaşmak, bu zamana nasip oldu.

Bence, aracın tasarımında yeri hazır tutulan, ama imalatında eksik bırakılan bir parçayı, tamamlamış olduk.

Konu ile ilgili fotograf ve videolara, aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Fotograf ve videoların yanlarına, işlemlerle ilgili açıklama bilgilerini eklemeye çalıştım, izlerken göz atabilirsiniz. Tüm işlem aşamalarını kaydetmek mümkün olmadı, idare edin :)

https://photos.app.goo.gl/hN9bt7yDxPgHqMdSA

Çevrimdışı hebelup

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Octavia için konu yok burada paylaşayım shark anten ve krom detay uygulaması yapıldı.

Çevrimdışı sarican52

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bayram den beri kronik bir elektirik arızam vardı kapı içinden geçen kabloların kopmasından ötürü sağ camları açıp kapatamıyordum son zamanlarda da arabayı kilitlemek istediğimde de sürekli iç alarm devreye giriyordu ve uzunca bir süre aracın yanından ayrılamaıyordum kilitlenmesi için çok şükür bugün zaman bulup elektirikçide hallettim fakat bu kezde sağ camı otomatik açmıyor kumanda dan da kapatmıyor yarın da ilk işim elektirikçinin yolunu tutmak olucak

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kisa boylular için pratik bir çözüm. Ben biraz uzanınca sorun yok....

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia a5 aracım için s-dizany nın 4D havuz paspas setini aldım . Daha önce de aracımda havuz paspas kullanmıştım ama çok kaliteli değildi özel ölçü denmesine rağmen tam oturmuyordu. Bu ürün tam anlamıyla birebir oturdu çok memnun kaldım kaucuk yapısından dolayı sert değil şarf üstü bizim arabalarda biçimsiz olmasına rağmen çok muntazam bir parça göndermişler. Doğrudan düz bir parça değil şekle göre geometrik bir parça. Netice itibarı ile ben çok begendim markayı tavsiye ederim saygılar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı sarican52

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet başka bir elektrikçi işi hızlı bir şekilde çözdü ve bahsettikleri gibidöşeme felan sökülmeden halledildi

Çevrimdışı Umut Yeti

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sarican52;652394
Evet başka bir elektrikçi işi hızlı bir şekilde çözdü ve bahsettikleri gibidöşeme felan sökülmeden halledildi

İyi bari başında uğraştırdı biraz ama sonunda halledildi. Güle güle kullanmaya iyi mutlu güzel günlerde kullanmaya devam edin.
Valla işi bilene gideceksin adamlar en basit yoldan hallediyor. 2 sene önce istanbulda dolu afeti yaşandığında benim yetide 226 tane göçük oldu anadolu yakasındaki skoda servislerinin hepsine gittim hepside komple boyanacak mümkün değil boyasız onarılması dediler. Ama internetten hummalı bir araştırma sonrası reklam gibi olmasın fakat çok memnun kaldığım için yazacağım kayışdağındaki pars boyasız göçük düzeltme ile tanıştım götürdüm arabayı kaskodan yaptıkları için piyasanın biraz üzerinde fiyat istediler ama aracımı da çiçek gibi yaptılar. Herkes başka birşey söylüyor yani anlayacağınız ama işi bilen final odaklı tık diye hallediveriyor. Sizinkide o hesap..

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Yıkadım, hızlı cilamı attım, geçtim karşıya seyre daldım  :D

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gönlünce sürüşler hocam, bu yakıt fiyatlarıyla zor olsa da:o

Benim Yeti de bi bici bici istiyor;)

Çevrimdışı Umut Yeti

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Recep Abi yağmur yağacak dışına hiç girme bence :)

İrfan abi eline sağlık pırıl pırıl görünüyor maşallah

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Umut Yeti;652436
Recep Abi yağmur yağacak dışına hiç girme bence :)

İrfan abi eline sağlık pırıl pırıl görünüyor maşallah

Umut kardeşim, doğru söylüyorsun, bu aralar arka koktukları ve pandizotu eve çıkartıp, Yeti'yi kamyonet moduna getirmiş bulunuyorum. Yazlık modunda bir konteyner ev çalışmam var, oraya ihtiyaç olan ve fazlalıkları peyderpey taşıyabiliyorum.;)

Çevrimdışı Umut Yeti

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;652441
Umut kardeşim, doğru söylüyorsun, bu aralar arka koktukları ve pandizotu eve çıkartıp, Yeti'yi kamyonet moduna getirmiş bulunuyorum. Yazlık modunda bir konteyner ev çalışmam var, oraya ihtiyaç olan ve fazlalıkları peyderpey taşıyabiliyorum.;)

Geçen sene rahmetli anneannemin evini boşaltırken bende arka koltukları yatırıp alınacak bazı şeyleri toplayıp kayınvalidemin yayla evine göndermek için gaziosmanpaşa'dan ümraniyeye getirmiştim. Ben arabaya eşyaları indirdikçe millet inanamıyordu hala mı boş yer var da alıyor diye. Dünyaları sığdırmıştım taşı taşı bitmemişti. Ben aracımdan çok memnunum, Yetisi olan arkadaşımın tavsiyesiyle aldım iyikide almışım. Sadece  çok dik yokuşlarda durduğum zaman kalkmakta zorlanıyor onun dışında taş gibi maşallah.

Aklıma gelmişken yeri değil ama; baya dik olan yokuşlarda kalkarken zorlanıyorum ama ilk baştan beri böyle sonradan olmadı. yokuş kalkış desteği olmasına rağmen el freniyle kalkayım diyorum bazen kaldıramıyorum :D patinaj çekiyor yine kalkmıyor bende patinajı devam ettirmeyip duruyorum.. Şirket aracı  benzinli fiat albea ile el freni ile kalkarak zorlayarakta olsa çıkabiliyorum mesela aynı yerden.. Sizdede böyle birşey varmı? 1.6TDI benim aracım benzinlilerle bu kıyası yapmak mümkünmüdür bilmiyorum. Çekişte filan problem yok senede bir sefer yaz aylarında gidişini test etmek için genellikle şile yolunun bir bölümü çok güzel orada aracın maximum limitinde sürat yapıyorum ordada bir düşüş yok ama dik rampalardan çekiniyorum. Benmi çok böğürtmeye kıyamayıp beceremiyorum acaba aklıma oda geliyor :D patinaj çekiyor yine kalkmıyor bende patinajı devam ettirmeyip duruyorum..
NOT: bahsettiğim yokuş yıldız yokuşu gibi filan değil, baya baya dik olanlar..
Ne adamlar araba kullanıyor demeyin şöförlüğüm aslında iyidir. :D
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2019, 11:57:47 Gönderen: Umut Yeti »