škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali729;572538
Servisi bende aradım abi 15 bin veya 1 yıl da değişir dedi. bende özel servise degistirsem servis garanti de sıkıntı yaratır mi anlar mi yağın değiştiğini

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yağın değiştiğini anlayamazlar; ama ısrar edersen benim gibi, zaten fahiş bir para aldıkları için yetkili servis de değiştirecektir bence.

Bu arada yağı değiştirmişken yağ filtresini de değiştirmeni öneririm.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Engincem

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Oncelikle saygilar 28 ekim de prestij pakete ilave olarak f1 vites kor nokta serit takip sunroof adaptif far ekleterek aracimi aldim. Ancak araci aldigim gece farlarin buhar yaptigini fark ettim ancak arastirinca normal dediler muteakiben aradan 1 ay gecti aracim soguk havada sabah calismadi cekici ile servise gonderdim ancak sicak ortamda aracim ariza vermedi serviste(gerci calismadigi sabah -17 derece idi ancak hala soguk havada gec calisiyor) simdide sol arka kapi cam citasi durduk yere cikti bulundugum sehirdeki skoda bayisi fes edildigi icin aracimi en yakin yer olan servise goturmem istendi(400km) bana olan mesafesi ve dogu sartlarinda. Simdi sormak istiyorum suan sahip oldugum araci almak isteseniz 132000 civari ve verdigi arizalari belirttim bu arac nasil yilin otomobili secildi

Çevrimdışı zaza12

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali729;570615
direksiyondaki yol bilgisayarı sağda ki düğme de geç algılama ve sürücü  kapısında zor açılma sorunu yaşayan var mı

Kapı ile ilgili sorun çözüldü. And  otoya giderseniz kapının ayarını kontrol edeceklerdir. Kapı ayarlandıktan sonra kolayca açılacaktır. Tavsiyem erkenden gidin. Aksi halde fitilin uc kısmı deforme olabilir. Kolay gelsin.

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar direksiyondaki butonlara basınca ara sıra gecikme yaşayanlar var mı? Bazen radyo kanallarında geçişlerde, ses açıp kapamada acayip gecikme oluyor. Araç 2016 prestige.

Sent from Tapatalk

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaza12;572622
Kapı ile ilgili sorun çözüldü. And  otoya giderseniz kapının ayarını kontrol edeceklerdir. Kapı ayarlandıktan sonra kolayca açılacaktır. Tavsiyem erkenden gidin. Aksi halde fitilin uc kısmı deforme olabilir. Kolay gelsin.
Teşekkürler en kısa sürede servise gitmek şart oldu

Çevrimdışı yufotym

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba. Gün geçmiyorki araçta yeni bir şey görmeyelim, olumlu ya da olumsuz..*
Arabanın kapıları sanki zor kapanıyormuş gibi. Bazen ben bazen ailem, kapıyı itekledigimizde yarım acık kalıyor, tekrar mudahale etmek durumunda kalıyoruz. Eski aracım, b7 kasa passattaki aynı itme gücuyle itiyorum ama bazen kapanmıyor. Acaba neden olabilir? Fitillerle ilgili midir? Bir de alakasız olabilir ama, ilk aldıgımdan beri aractaki ses izolasyonundan sikayetciyim, acaba kapı ayarsızligı, arac hareket ettiginde iceriye ses mi veriyor?

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yufotym;572747
Merhaba. Gün geçmiyorki araçta yeni bir şey görmeyelim, olumlu ya da olumsuz..*
Arabanın kapıları sanki zor kapanıyormuş gibi. Bazen ben bazen ailem, kapıyı itekledigimizde yarım acık kalıyor, tekrar mudahale etmek durumunda kalıyoruz. Eski aracım, b7 kasa passattaki aynı itme gücuyle itiyorum ama bazen kapanmıyor. Acaba neden olabilir? Fitillerle ilgili midir? Bir de alakasız olabilir ama, ilk aldıgımdan beri aractaki ses izolasyonundan sikayetciyim, acaba kapı ayarsızligı, arac hareket ettiginde iceriye ses mi veriyor?

Kapınız havalar ısındıkça genleşmiş, servise uğrayıp pratik şekilde ayarlatabilirsiniz. Havaların ısınmasıyla aynı sorun bende de oldu.

Çevrimdışı yufotym

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;572749
Kapınız havalar ısındıkça genleşmiş, servise uğrayıp pratik şekilde ayarlatabilirsiniz. Havaların ısınmasıyla aynı sorun bende de oldu.

Ama ben alalı 1 ay oldu. 2015 aralık model. Siz hangi serviste yaptırdınız?

Çevrimdışı Haradrim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
19 jantta balans sorunu yaşayan var mı ? 3.000 KM de hiç lastikler söküp takılmamasına rağmen yoğun titremeden balans a götürdük servise. Fakat hafta sonu denedik hala sallantılar var. Tekrardan balans yaptıracağım ama bu sorunun olması normal mi ?

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Haradrim;572917
19 jantta balans sorunu yaşayan var mı ? 3.000 KM de hiç lastikler söküp takılmamasına rağmen yoğun titremeden balans a götürdük servise. Fakat hafta sonu denedik hala sallantılar var. Tekrardan balans yaptıracağım ama bu sorunun olması normal mi ?

Lastik yada jantta bir sıkıntı vardır.bana göre jantın ebatıyla alakalı değildor.

Çevrimdışı ekoraynet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar corrida kırmızısı, sunrooflu araç 2016 style paket için yorum alabilir miyim?
Renk çok mu iddialı olur? Kararsız kaldım

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ekoraynet;573469
Arkadaşlar corrida kırmızısı, sunrooflu araç 2016 style paket için yorum alabilir miyim?
Renk çok mu iddialı olur? Kararsız kaldım

Corrida çok iyi bir renk opak olmasına rağmen, dikkat çekici ancak rahatsız edici bir renk olmaz. Sol şeritte caydırıcılığı olan bir renk bence. İçini videodaki gibi bej tercih ederseniz hoş olur. Citigoda kullanıyorum.

https://youtu.be/flFa5AGgjE0

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Corrida kırmızı Skoda'nın yeni tasarım yüzüne çok yakışıyor. Ben beyaz aldım Octavia'yı ama aklım da kalmadı değil kırmızıda.

Çevrimdışı Engincem

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Iyi gunler 2015 yeni kasa prestij paket aracim daha 7000 km olmasina ragmen sol on koltuk derilerinde asinma ve deri yipranmasi olustu normal midir? Garanti kapsamina girer mi

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
süperb 3 direksiyondaki sağdaki tuş çalısmıyor bazen sorun yaşayan varmı