škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hayalet Ekran Active info display

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dun arkadasima style superb aldik extra uzerinde hayalet ekranli geldi otv kdv haric 2540.00 civari bir fark yaziyordu ayrintili teklifte.kdv otv dahil sanirim 4700 civari fark yapiyor.

RVL-AL09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nendendir bilmem ama beni çok cezbetmedi açıkçası.Sanki biraz basit mi desem, kadranlar epeyce zayıf kalmış, renk tonları cansız gibi... daha iyi tasarlanabilirdi bence.

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim dikkatimi direksiyonun derisi çekti :) Sanki daha mat ve kalın gibi mi resimden mi bana öyle geldi :) Ya da bizimki kullanmaktan biraz eskidi :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı erhun1988

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aracı kaça aldı hocam opsiyonla birlikte
 [MENTION=3886]sudege[/MENTION]
« Son Düzenleme: 18 Kasım 2018, 10:58:05 Gönderen: erhun1988 »

Çevrimdışı AYKUL

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kolgezer;644349
Nendendir bilmem ama beni çok cezbetmedi açıkçası.Sanki biraz basit mi desem, kadranlar epeyce zayıf kalmış, renk tonları cansız gibi... daha iyi tasarlanabilirdi bence.

Açıkçası benim de hoşuma gitmedi.Zevk meselesi ama aracı aldığımızda bu opsiyon olsaydı almazdım.
Sudege'nin attığı fotoğrafta benim dikkatimi kadranın altında "set" tuşunun olmaması çekti.O tuşu başka bir yere mı almışlar.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
sanırım hurda vs ile 191,000.ama araç nerdeyse prestij yapılmıştı.hayalet ,sunrof,ısıtma,yan ve arka cam perdeleri geri görüş kamera yolcu koltuk ayarı.hafızalı ön koltuk.sadece oturak ve 17 jant lar da değişseymiş prestij.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AYKUL;644360
Açıkçası benim de hoşuma gitmedi.Zevk meselesi ama aracı aldığımızda bu opsiyon olsaydı almazdım.
Sudege'nin attığı fotoğrafta benim dikkatimi kadranın altında "set" tuşunun olmaması çekti.O tuşu başka bir yere mı almışlar.

Bana da çok cazip gelmedi ,sanırım navigasyon olunca daha farklı olur gibi.ama boş olunca dijital bir ekran gibi ve küçük duruyor.Peugeot 3008 ve ya o modellerdeki hayaletler bile çok işlevsel göründü bana.

Çevrimdışı takrep

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
En sonunda. Arkadaşlar. Sipariş geldi. Montaj yapıldı. Anahtarlar tanıtıldı. Şimdilik gayet güzel çalışıyor. Harika birsey. Bana 840 Euro ya mal oldu. Macaristan’dayim. Eski çıkan göstergeyi de 150 200 e okutursam allah bereket versin. Bi kaç fotoğraf ekliyeyim size. Selamlar.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
#takrep harika olmuş. Güle güle kullanın

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı takrep

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erharp32;645008
#takrep harika olmuş. Güle güle kullanın

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim.

Çevrimdışı marifaydin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Tak Kullan mı oldu immobilizer dışında başka bir kodlama veya kablolama oldumu? km bilgisini nasıl girdiniz?

Çevrimdışı takrep

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: marifaydin;645022
Tak Kullan mı oldu immobilizer dışında başka bir kodlama veya kablolama oldumu? km bilgisini nasıl girdiniz?

Tak kullan olmaz. Marka servise gitti. Tüm anahtarlar tanıtıldı. Cihazla orta ekran ve torpidodaki DVD arasında optik kablo cekiyorlar. Ama işten anlayana 10 dakikalık iş. O sekil iletişim kuruyorlar. Km bilgisini de servis girdi. Orjinal servisi.

Çevrimdışı takrep

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AYKUL;645012
Güle güle kullanın.

Sağolasın

Çevrimdışı takrep

• Yeni Üye
  • *