škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracı 15500 civari km de bakkma soksam sorun olur mu?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracı bakima sokacaktim ankarada efe taşınıyormus ocakta bakima aliriz dedi and da yogunmus.  Hafta sonu sehir disi yapcam 15500 15800 u bulabilir km.  Sizce garanti vs. Acisindan budurum sorun olurmu

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sorun olmaz daha önce yaklaşık 1000-1200 km geç gittim yoldan geldiğim için, sorun olmadı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hanikoduduko

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu soruyu serviste ben de sormuştum. +1.000 km ye kadar sorun yok dedi Avek Skoda Servis. (1 yıl dolmadığını varsayıyorum)

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bıne kadar sorun cıkarmıyorlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Garantiyle işin olmazsa sorun olmaz :)
Arkadaşın 2 yaşındaki Honda C-RV aracının aküsü bittiği için servise çektiler. Servis 2 yılda akünün bitmesi kronik sorun zaten, merkezden değişim çıkar diye aküyü değiştirdi. 1 hafta sonra aradılar. CRV'nin yıllık bakımları 10bin km idi, siz 15binde girmişiniz diye akünün parasını istediler. Arkadaşın 'siz 15binde geleceksiniz diye söylediniz' demesi fayda etmedi, 400tl aldılar. ne gariptir 'aracım garantiden çıktıysa daha 4 yıl garantisi vardı, bundan sonra bakımları sanayide yaptırırım' dedi. 'yok abi aracın garantisi bozulmadı sadece akü ödenmiyor' dediler.
Üç beş yüz km'yi çok arayacaklarını sanmıyorum ama canları istediği zaman bunu bahane olarak ortaya atabilirler, Burası TÜRKİYE.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1000km ve 30gün demişlerdi bana. 15900km'de and'da yaptırdım.
Ocakta bakımlar zamlanmasın dikkat edin:)
Bu arada doğuş oto etimesgut ocak ayından itibaren skoda'lara bakabiliriz demişti. kasım ayında vw aracımızı bakıma götürdüğümde ankara'daki skoda bayilerine muhtaç olmayalım diye özellikle sorduğumda aldığım cevap bu oldu.

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;601370
1000km ve 30gün demişlerdi bana. 15900km'de and'da yaptırdım.
Ocakta bakımlar zamlanmasın dikkat edin:)
Bu arada doğuş oto etimesgut ocak ayından itibaren skoda'lara bakabiliriz demişti. kasım ayında vw aracımızı bakıma götürdüğümde ankara'daki skoda bayilerine muhtaç olmayalım diye özellikle sorduğumda aldığım cevap bu oldu.

Sakınca yoksa bakim icin ne kadar odediniz and a

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hukuki;601383
Sakınca yoksa bakim icin ne kadar odediniz and a

635tl ödedim.