škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

17 inch Teron jant isteyen

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tempest33

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar elimde araç üzerinde gelen 17 inch teron jant ve üzerinde 225 45 17 michelin primacy hp lastik var. Jantlar ilk defa geçen hafta 16 inch jantı takarken söküldü. Herhangibir çatlak kırık sökük v.b yok.
Lastikler 0913 üretimli. Öncelikli tercihim 16 inch orjinal minoris jant ile takas ama olmadı satma işinide düşünebilirim. İlgilenen arkadaşlara duyrulur...

Çevrimdışı tkirpitci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende minoris jant var 3000 km gidildi sizin jant ne kadar süre kullanıldı

Çevrimdışı Burak57

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende takas düşünebilirim, 16" mimoris var hocam

Çevrimdışı Tempest33

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Araç 2013 yaklaşık 45000 km yapılmış ben 43000 de aldımm geçen hafta 16 inch jant taktım memnun kaldığım için bunlarıda kışlıklar için takas etmeyi düşünüyorum.....
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2016, 14:36:49 Gönderen: Tempest33 »

Çevrimdışı EGE97

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba benim aracımda 16 inç minoris 1500 km kullanıldı sadece çiziksiz eziksiz işlemsiz jantlarım var 17 teron sizdekilerle takas yapmayı isterim EROL EGE SEZER
0539 730 03 17 İSTANBUL

Çevrimdışı Empyro

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Muratcan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tempest33;577491
Arkadaşlar elimde araç üzerinde gelen 17 inch teron jant ve üzerinde 225 45 17 michelin primacy hp lastik var. Jantlar ilk defa geçen hafta 16 inch jantı takarken söküldü. Herhangibir çatlak kırık sökük v.b yok.
Lastikler 0913 üretimli. Öncelikli tercihim 16 inch orjinal minoris jant ile takas ama olmadı satma işinide düşünebilirim. İlgilenen arkadaşlara duyrulur...
fiyata ne diyosun abicim

Çevrimdışı Tempest33

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratcan;578126
fiyata ne diyosun abicim

Arkadaşım önceliğim minoris jant ile takas etmek.Olmadı satma işi ikinci tercihim...

Çevrimdışı gokhanay1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Daha yeni 205/55/16 GoodYear UG8 kışlık lastik aldım 4 tane, taktırmadım da..Almamış olsaydım hemen takas ederdim. Siz yine de satmayı düşünürseniz haber verin lütfen.

Çevrimdışı secret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokhanay1;590361
Daha yeni 205/55/16 GoodYear UG8 kışlık lastik aldım 4 tane, taktırmadım da..Almamış olsaydım hemen takas ederdim. Siz yine de satmayı düşünürseniz haber verin lütfen.

aramıştım 2-3 ay önce de lastikleri 45 bin de fln demişti, bitik lastikler o halde bile benim takımları istiyor bide üste para istiyor :)

Çevrimdışı Tempest33

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: secret;590362
aramıştım 2-3 ay önce de lastikleri 45 bin de fln demişti, bitik lastikler o halde bile benim takımları istiyor bide üste para istiyor :)
Arkadaşım işine gelirse kimse kimseye zorla bir şey yaptıramaz..Lastiği alırsın almazsın ben ona  karışmam bana lastik değil jant lazım benim lastiklerim yeni seninkiler eski muhabbetine girmeye gerek yok,16 minorisin de 17 teronun da fiyatı ortada  işine gelirse lütfen işimize bakalım...
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2016, 21:26:02 Gönderen: Tempest33 »

Çevrimdışı secret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tempest33;590370
Arkadaşım işine gelirse kimse kimseye zorla bir şey yaptıramaz..Lastiği alırsın almazsın ben ona  karışmam bana lastik değil jant lazım benim lastiklerim yeni seninkiler eski muhabbetine girmeye gerek yok,16 minorisin de 17 teronun da fiyatı ortada  işine gelirse lütfen işimize bakalım...

Ben size bişey demedim hitap ta etmedim, sizin açmış olduğunuz konu altında bilgilendirme yaptım. jant arayan arkadaşlar buraya bakabilir : https://www.sahibinden.com/otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-jant-lastik-takimlari?a102597=1129729&a4174=73261&a4173=73198
fiyatlar temiz takımlar 1500 ila 2500 arasında takas imkanı da sunuyorlar, 1200 e kendi 16 inç takımınızı saydırıp 300-500 üste verip temiz 17 inç takımlara geçebilirsiniz...

Çevrimdışı Tempest33

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benim açmış olduğum konu başlığı altında(burası önemli değil aslında), benim jant takımları  için istediğim bedeli eleştireceksiniz(adı bilgilendirme) ve bunu bana hitap etmeden yapacaksınız... Eyvallah Arkadaşım saolasın, hayırlı geceler diliyorum...

Yaz tatili dolayısı ile adresimde olmadığım için mesajı yeni güncelledim arkadaşlar kış lastiği alacağım onlar için ikinci bir jant takımı düşünüyorum ilk mesajımda yazmış olduğum gibi önceliğim jant takası ilgilenen arkadaşlarıma duyrulur...

Çevrimdışı Ozgur Kahraman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
17 inch Teron jantlar hala elinizde ise ilgilenebilirim.