škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sis fari led için yardim istiyorum ...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smt.90

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar dün aracima zenon far taktirdim arac a5 kasa octavia ancak sisler az sari kaldi oralara xenon taktirmak istemiyorum sislerin içindeki çemberlere led döndürmek istiyorum bi kat çemberi bi kez dolamak şarti ile şimdi size sorum işiği çok verenden alip işigimi beyazlatayim yoksa az işik veren takip angel far gibi mi olsun okuyup cevap veren herkese teşekkürler :)

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Beyaz Işık veren led bence daha orjinal bir görüntü verir. ben de takabilirim bulursam.

Çevrimdışı smt.90

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;378061
Beyaz Işık veren led bence daha orjinal bir görüntü verir. ben de takabilirim bulursam.

:) iyi olur zaten beyaz takacağım öğrenmek istedğim bu ledlerin çok ışık verenleri var az ışık verenleri var az ışık vereni angel far gibi olacak öyle mi yapayım yoksa çok ışık verenden takıp beyaz ışık mı alayım sislerden ?

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim avatardaki resimdeki gündüz farı. buna benzeyen bir sis farı bulursam size de haber veririm. gerçi irfan hocama sorun. onun takipçisiyiz.

Çevrimdışı smt.90

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;378071
benim avatardaki resimdeki gündüz farı. buna benzeyen bir sis farı bulursam size de haber veririm. gerçi irfan hocama sorun. onun takipçisiyiz.

hocam ben far uygulamasından ziyade led uygulaması yapıcam fikrinizi alabilir miyim ?

Çevrimdışı msidestructive

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bence sislerin çok ışık vermesinde fayda var ama gündüz farlarında az ışık veren ledler hoş olur

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Sis farı siste iş yapsın diyen varsa orijinal haliyle kalsın ;)

LED, Xenon veya orijinalinden yüksek watta ampul sis zamanı işe yaramaz

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;378876
Sis farı siste iş yapsın diyen varsa orijinal haliyle kalsın ;)

LED, Xenon veya orijinalinden yüksek watta ampul sis zamanı işe yaramaz
ben tipo da sisleri xenon layıp denemiştim sadece karşıyı aydınlatıyor. benim sürüş konforu ve yol güvenliğine faydası olmuyordu çıkardım
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2012, 01:35:52 Gönderen: fmaka »

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smt.90;378073
hocam ben far uygulamasından ziyade led uygulaması yapıcam fikrinizi alabilir miyim ?

irfan hocam en iyisini bilir bizim araçlar hakkında. sürüşe faydası olmıcaksa sisileri led yapmam ben de. zira uzun yolda kışın çok kullanıyorum aracımı.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Sis farı standartın dışında kuvvetli olursa sis anında yaktığında tünel etkisi yapar, önün duvar gibi bembeyaz olur.