škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Combi'ye "Outdoor" görünümü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://new.skoda-auto.com/en/news/Pages/2012-06-04-superb-offroad-packet.aspx

Superb Combi'nin yeni versiyonu "Outdoor" değişen ön tamponda büyüyen hava girişi, yeni sis farları, arka kısmında diffüsör eklentisi ve yükseltilmiş sürüm ve Scout versiyonlardan hatırladığımız Plastik eteklere sahip.

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
araç zaten şık idi. şimdi dahada güzel valla fabia olsun, octavia ve superblerin combileri daha güzel duruyor. herhalde daha fazla önem veriyorlar. ama nedense türkiyede pek satmıyor araçlar.

Çevrimdışı sarke

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bakalım bu hafta sonuna kadar combimizi alır mıyız? kapora verildi gümrük işlemleri başladı 1.6 tdi elegance paketsiz beyaz.Ömürlük olmasada ki bunu Allah bilir sanırım bizi bir 7 sene nasipse taşır .Kimin umrunda ikinci el felan 7 sene sonra :)

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sarke;364598
Bakalım bu hafta sonuna kadar combimizi alır mıyız? kapora verildi gümrük işlemleri başladı 1.6 tdi elegance paketsiz beyaz.Ömürlük olmasada ki bunu Allah bilir sanırım bizi bir 7 sene nasipse taşır .Kimin umrunda ikinci el felan 7 sene sonra :)

keşke bolero radyoda alsaydın park olayını daha geniş ekranda gösteriyor. ben almadığıma pişmanım. neyse hayırlı olsun. şahane araba alıyorsun. bagaj o kadar genişki falım reklamındaki inekten bir çift rahat sığar. birde ortalarına bir tavla; arka koltuğuda yatırdın mı, dört tanesi okey çevirir. o derece geniş.:++:

Alıntı yapılan: tayozi;364546
araç zaten şık idi. şimdi dahada güzel valla fabia olsun, octavia ve superblerin combileri daha güzel duruyor. herhalde daha fazla önem veriyorlar. ama nedense türkiyede pek satmıyor araçlar.

evet. halbuki bizim milletin yaşayış tarzına göre station arabalar daha kullanışlı ama içimizdeki şeytan. hava atma arzusu ve hız tutkusu sebebiyle aldırmıyor arabayı. kahrol şeytan:f1::gaz:

combilerin güzel ve konforlu olmasının nedeni yurt dışında gördüğü talep. adamlar rahatlarına düşkünler. şehir içinde zaten spor olsun diye ya bisiklet ya tabanway gidiyorlar işlerine güçlerine. dolduruyorlar malı, yükü dolaşıyorlar doğada. bizim gibi değiller işlerine uygun olanı her konuda ön planda tutuyorlar.

Çevrimdışı disq

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Combi demişken. Adam Skoda logolarını kapamış gelene geçene arabanın markasını ve kaç para edeceğini sormuş. Vidyonun sonlarına doğru. (2:14'de başlıyor)

edit: Şimdi bakıyorum da logo kapama olayını Fifth Gear de Superb için yapmış vaktiyle. Muhtemelen sizden kaçmamıştır, hele ki 2009-2010 videoları olduğu düşünüldüğünde :)

[YOUTUBE]C8DoZ27NqEU[/YOUTUBE]
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2012, 02:30:32 Gönderen: disq »

Çevrimdışı sarke

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: disq;364677
Combi demişken. Adam Skoda logolarını kapamış gelene geçene arabanın markasını ve kaç para edeceğini sormuş. Vidyonun sonlarına doğru. (2:14'de başlıyor)

edit: Şimdi bakıyorum da logo kapama olayını Fifth Gear de Superb için yapmış vaktiyle. Muhtemelen sizden kaçmamıştır, hele ki 2009-2010 videoları olduğu düşünüldüğünde :)

[YOUTUBE]C8DoZ27NqEU[/YOUTUBE]

Zaten suberbi seçmemde bile bu videolar etkili oldu daha doğrsu skodayı gidip görmemde.
http://www.youtube.com/watch?v=hZAf8HqgWzc&feature=related  
Kullanıcıların seçtiği 2011 yılı otomobili olması tabii başka .

Combi seçmemdeki sebeb öncelikle sedanın arka görünüşün bana göre twindoor tasarımından olsa gerek  aracı tamamlamaması ikinci sebeb madem Allah nasip ederse aracı 7 sene boyunca kullanmayı düşünüyorum ki en son araç megane 2 dci 380 000 km de 8  yaşında idi buda kolaya araç değiştirmem demek ,ihtiyaclarımın hepsine her istediğimde karşılık verecek bir araç olsun istedim yani belki ayda yılda bir o geniş arka bagaja ihtiyacım olacak ama eminim birgün olacak olduğunda sahip olayım istedim .Boyutlar kombi sedan değişmiyor ölçüler aynı (en ve boy )sadece göze daha büyük geliyor .

Çevrimdışı sarke

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bolero ya 900 extra vermek mantıklı gelmedi sadece büyük ekran için zaten zenec almayı düşünüyorum araştırdım 1000 1100 tl gibi temiz ikinci el bulunabiliyor .rica minnete çok fonksiyonlu  direksiyon simidi ve bt istedim serviste takılacak eğer ellerinde olursa ki olduracam çünkü sözleşmeye yazdım .

Sanırım gerçekten bir araç" mercedes e sınıfından" başka bütün yolcularını ancak bukadar rahat ettirebilir ve bagaj hacmiylede sahibini tatmin edebilir .Umarım doğru seçimdir zaman gösterecek.

Çevrimdışı disq

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sarke;364696
Zaten suberbi seçmemde bile bu videolar etkili oldu daha doğrsu skodayı gidip görmemde.
http://www.youtube.com/watch?v=hZAf8HqgWzc&feature=related  
Kullanıcıların seçtiği 2011 yılı otomobili olması tabii başka .

Mat Watson adamım, adamın bütün videolarını izliyorum :) (en son el çırparak koltuk yatırıyodu, bmw bagajına kapanıp arka kapılardan çıkıyodu vs)

Hayırlı olsun bu arada :ok:

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun hocam. fotoları paylaşırsanız seviniriz gelince.