škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Roomstar yardım. (KAMPANYA HK.)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;351411
5 yıldır kullanıyorum hem ticari hem ailem için , zamanının en full + full aracı :) ev halkı vazgeçemiyor.

:fiuv::fiuv::fiuv::hmm::hmm::hmm::rm::rm::rm:

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;351723
ugur görmesin :)

Çoktan görmüştür :rm: şu anda paragrafı hazırlamakla meşguldur gutup yıldızım :rm:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;352086
Çoktan görmüştür :rm: şu anda paragrafı hazırlamakla meşguldur gutup yıldızım :rm:
Elhamdülillah doğru yolu buldu arkadaşlarımız.:rm:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;352114
Elhamdülillah doğru yolu buldu arkadaşlarımız.:rm:

Bezdirme politikası forever :adm::adm::adm::rm::rm::rm:

Çevrimdışı Dr.SKULL

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2011 yılı haziran ayında zavoli lpg kitli metalik gümüş gri 1.2 htp baz aracımı 30.500 e mal etmiştim. haziran ayında kotasını doldurmak isteyen bayii takasa verdiğim iki arabama da yüksek fiyat vermişti. bence vaktiniz varsa haziran sonuna doğru bekleyin çünkü 6 aylık hedeflerini bayiler tutturmak zorundalar. bu arada araçtan çok memnunum 24 - 25 kuruş lpg yakıyorum yüksek hızlar sorun değilse 1.2 sizi tatmin eder tam bir aile arabası

Çevrimdışı sırat

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dr. SKULL bey bu konularda çok fazla bilgim olmadığı için soruyorum, Roomster otolarda tüp bagaj kısmınamı konuyor, yoksa araç içerisinde görünmeyecek şekilde monte edilebiliyormu. Bagaj hacmini daraltmama anlamında. Ayrıca tüplü olmasının aracın performansına eksi yönde bir etkisi oldumu.

Çevrimdışı WebKings

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bizim araçta yedek lastiğin olduğu bölümde. Tüp orda olduğundan yedek lastik bagajda kalıyor. Ben kendi aracımda pek fark görmedim aksine kılavuzda yazan max sürate de ulaştım

Çevrimdışı ozerakin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de 1.2 baz roomster kullanıyorum 20 kurus yakıyor sert ve seri kullanırım ama değişmiyor 20 kurus masallahı var ekonomi yapsam aşağı da iner pişman olmazsınız 120-140 tan sonrasında motor sesi çok çıkıyor olay bu bu hızlar yeter derseniz memnun kalırsınız tüpte stepne çukuruna takılıyor sıkıntı olmuyor

Çevrimdışı oralb33

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
babama 9 mayısta roomster 1.2 panaroma aldık aracı ben beğendim önerdim. Alternatif olarak Dacia logan mcv renault grandtour ve seat ibiza s.w. araştırdım ama roomster aralarındaki en sağlam ve konforlu eksileri en az olan araç. ben vw bora kullanacısıyım roomster benim araca göre benzinli olmasına rağmaen biraz gürültülü çalışıyor bu beni şaşırttı

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oralb33;355527
babama 9 mayısta roomster 1.2 panaroma aldık aracı ben beğendim önerdim. Alternatif olarak Dacia logan mcv renault grandtour ve seat ibiza s.w. araştırdım ama roomster aralarındaki en sağlam ve konforlu eksileri en az olan araç. ben vw bora kullanacısıyım roomster benim araca göre benzinli olmasına rağmaen biraz gürültülü çalışıyor bu beni şaşırttı

İlk aldığımda ben de sesi öyle hissetmiştim. Şimdi alıştım yada araç biraz km. yapınca ses azaldı.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı ozersaid

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: WebKings;351374
1.2 htp var lpgli bende konforlu, rahat tam bir aile arabası ben ticaret amaçlı kullanıyorum 140.000 km ye geldim çok can sıkan sorun yaşamadım hız yapmayacaksanız alınabilir ama yeni gelen modellerle tercihim 1.6 tdi 90 hp olan sonuçta dizel fazla yakmaz
hocam,
bende de 1.2. htp roomster var.
2011 kasım'da sıfır almıştım.
LPG taktırmayı düşünüyorum.
sizin araçtaki LPG hangi marka acaba?
garantiye etkisi nasıl oluyor? BRC'ye garanti bozulmuyor demişlerdi,
forumlarda 3 silindir-4 silindir farkından filan bahsediyorlar?
bir de yakıt sarfiyatı LPG'de ne kadar artıyor?,
mesela
itinalı ve sakin kullanmam ile sarfiyat 3-4 kişi uzun yolda 5lt/100 km'ye kadar iniyor.
LPG'de de aynı 5lt olmasa da 6lt/100 km'yi bulabilir miyiz?
veya
sizin araç, şehir içinde ne kadar LPG harcıyor, paylaşabilir misiniz?

ilginize teşekkür ederim

Çevrimdışı ozersaid

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Dr.SKULL;352599
2011 yılı haziran ayında zavoli lpg kitli metalik gümüş gri 1.2 htp baz aracımı 30.500 e mal etmiştim. haziran ayında kotasını doldurmak isteyen bayii takasa verdiğim iki arabama da yüksek fiyat vermişti. bence vaktiniz varsa haziran sonuna doğru bekleyin çünkü 6 aylık hedeflerini bayiler tutturmak zorundalar. bu arada araçtan çok memnunum 24 - 25 kuruş lpg yakıyorum yüksek hızlar sorun değilse 1.2 sizi tatmin eder tam bir aile arabası
hocam,
az önce webkings isimli arkadaşa da aynı mahiyette bir soru yazmıştım?;
bende de 1.2 htp roomster var, sıfır aldım, henüz 8200km'de,
LPG taktırmayı planlıyorum.
hem LPG kiti markası hem de masrafı bakımından benzin mi?LPG mi arasındayım,
yani, LPG taktırmanın masrafına ve zahmetine değer mi? anlamında, şöyle ki;

(benim ölçümlerimde de bir parça hata olabilir gerçi) şehir içinde gayet sakin ve itinalı kullanım ile 6,5-7lt/100 km mesafe gidebiliyorum, arabada genelde 2 kişi oluyoruz.
yani, benzin ile sarfiyat 30 kuruşu geçmiyor,
sizin LPG ile 24-25 kuruş yakıt sarfiyatınız olması biraz çok değil mi?
yani LPG ile 10lt/100km benim benzinde yaptığım ölçüm ile kıyaslayınca çok gibi görünüyor?
LPG'nin benzinde yaklaşık 5-6 kuruş farkı olacaksa, pek makul değil sanki.
bir umudum, "ozerakın" isimli kullanıcı arkadaş "2o kuruş" sarfiyattan bahsetmiş...
bilgilendirebilirseniz memnun olurum
teşekkürler