škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia mi opel astra sedan mi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
içinize hangisi siniyorsa bence odur.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ozerakin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
boş almayın daha dolusu hangisi ise onu alın ama bi astra sedanın en dolusunda bile mercek far yok arkadaş almıştı şaştım kaldım astranın yenileri süper hatchbackler ama fiyatı çok
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2012, 17:38:07 Gönderen: ozerakin »

Çevrimdışı msidestructive

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
octavianın dediginiz paketi astranın enjoyuna göre boş kalabilir eger araç elegans olsaydı hiç düşünmeden octavia derdim ama tercih meselesi, genişlik sizin için daha ön plandaysa octaviayayı tavsiye ederim

Çevrimdışı dr_emrah

• TDİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
donanım olarak başlangıç paketlerine her türden mrka dahil olmak üzere hep soğuk olmuşumdur

ben opel derdim eğer para miktarında değişiklik olmicaksa

oysaki elegancları olsaydı kesin octavia derdim.

yinede sen bilirsin

Çevrimdışı fk_929

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
6 aydır Astra H sedan cosmo kullanıyorum. Oldukça memnunum aracımdan.Tek sıkıntı yokuş yukarı performans biraz düşük gibi daha doğrusu biraz fazla devir çevirmek gerekiyor. :)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben olsam bu ikisi arasında opel derdim.genişliği de çok takmayın sanki birinin arka koltuguna 2 kişi sıfarken diğeri 4 kişilik olacak degil ya.sonuçta belli standartlar altında üretilen arabalar.ama bir arabaya 40 bin lira vereceksem asla sıfır almam

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-sifir-ayarinda-tertemiz-kazasiz-az-yol-yapmis-octavia-83630942/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-2012-mod-skoda-octavia-1-6-ambiente-optimal-6000-km-orjinal-85152775/detay
bunlar gibi arabalara bakardım ama 40 binliraya asla boş araba almazdım.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
enjoy donanım gayet yeterli. active bu bildiğimiz classic donanım sanırım, onlar boş. ambiante paket olsaydı octavia derdim. çünkü liftback tasarım sedandan daha kullanışlı.

iki motor da tüpe uyumlu, ikisi de sağlam arabalar. ama astrayı donanım yüzünden 1 adım önde tutardım

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia 1,4 TSI olsaydı hic düşünmeden octavia derdim. 1,6 MPI ın çok yaktığınıda duydum. Donanım olarakta Opel bi boy önde gibi. Gerisi biraz görünüm, biraz tarz zevkine kalmış.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
octavıa araç içi genişlik ve davasal bagajıyla herzaman tercih edilmede en büük etken

Çevrimdışı hakantunatr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de jetta alternatifinden sonra iki aracı kıyasladım. Octavia baz versiyondan arka cam otomatiği bile yokken astra enjoy plus ful bir araç.  Konfor ve genişlik olarak octavia, donanım olarak astra.

Çevrimdışı fistikci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: agasarca;367812
Ben de jetta alternatifinden sonra iki aracı kıyasladım. Octavia baz versiyondan arka cam otomatiği bile yokken astra enjoy plus ful bir araç. Konfor ve genişlik olarak octavia, donanım olarak astra.

kıyaslama yaparken adil olmak lazım bence birinde baz donanım ele alırken diğerinde orta donanım seviyesi olmamalı

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fistikci;367820
kıyaslama yaparken adil olmak lazım bence birinde baz donanım ele alırken diğerinde orta donanım seviyesi olmamalı

Fiyat olarak astra enjoy plus ile octavia baz versiyonu hemen hemen aynı. Verilecek parayla alınabilecek en mantıklı ürünü bulmak lazım. :)