škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeti Greenline 1.6 CR Elegance görüş ve fikirler

plat · 26 · 13519

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Comador03

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda yeti greenlıne elegance beyaz aracıma kavuştum. 250 Km. İlk kullanışımda 5.3 km. ile gayet konforlu güzel bir yolculuk yaptım. Kafama takılan konu aracı fiyat konusunda anlaştığım bayi fiyatın içinde MTV olmadığını söyleyerek beni şaşırttı. Genel de böyle mi oluyor ilk alışta. MTV dahil olmuyor mu fiyata? Bayii beni yanılttı mı? Plaka sonrası MTV yatırılacak sizin tarafınızdan dedi. Bilgisi olan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim....

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Olmaz olur mu. Anahtar teslim fiyatina dahil hepsi. Size sadece kasko parasi kaliyor

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ailotana;345816
Olmaz olur mu. Anahtar teslim fiyatina dahil hepsi. Size sadece kasko parasi kaliyor

Cok da emin olmayin. Bazi bayiler yatirmiyor.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bazı bayiler MTV'i yapmıyorlar. Bunu baştan belirtmeleri lazım tabi, anahtar teslim dediklerinde bir de üzerine şu da var denmemesi gerekiyor normalde.

Çevrimdışı ozerakin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
anlaşmanıza bakar en baştan demişlerse doğrudur ama sonradan söylenilemez böyle şey baştan herşeyi konuşmak lazım o nedenle.

Çevrimdışı mzantur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,

Aranıza yeni katılacağım inşaallah, katılacağım diyorum çünkü Beyaz Yeti'm cuma günü teslim edilecek. yeti greenline 1.6 TDI Elegance. Yıllardır babamın Renault sevdasından sonra böyle bir arabayı test etmiş olmak, alma kararını vermek için yeterli oldu. Hafif arazi şartlarında gezme merakım var. bu araba bana yeterince stres attıracakmış gibi geliyor. Elegance modeli de en dolusu ama Türkiye versiyonlarını sanırım biraz kırpıyorlar. neyse yine de baya dolu bir model. hem ailemiz için hemde hafta sonları biraz stres atmak için doğru tercih yaptığımı düşünüyorum.

Çevrimdışı amraam

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun Muharrem bey.Güle güle kullanırsınız inşallah : ))

Çevrimdışı fbatuk

• Česká ŠŠkoda
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yeti'niz daha sıfır olduğu için ilk bakıma kadar (15bin km) aracın yakışı düzensizdir. Bu nedenle normal değerlerden fazla yakacaktır. Aracı kullandıkça yakıtın düştüğünü göreceksiniz.
bkz. rodaj dönemi

Çevrimdışı mzantur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mzantur;381205
Merhaba arkadaşlar,

Aranıza yeni katılacağım inşaallah, katılacağım diyorum çünkü Beyaz Yeti'm cuma günü teslim edilecek. yeti greenline 1.6 TDI Elegance. Yıllardır babamın Renault sevdasından sonra böyle bir arabayı test etmiş olmak, alma kararını vermek için yeterli oldu. Hafif arazi şartlarında gezme merakım var. bu araba bana yeterince stres attıracakmış gibi geliyor. Elegance modeli de en dolusu ama Türkiye versiyonlarını sanırım biraz kırpıyorlar. neyse yine de baya dolu bir model. hem ailemiz için hemde hafta sonları biraz stres atmak için doğru tercih yaptığımı düşünüyorum.

Evet arkadaşlar, aranıza cumartesi günü katıldım, çok şükür. 2001 clio dan sonra rüya gibi gerçekten. bugün ikinci gün 400km yakın yol yaptım. bursa dan izmite geçtim. sadece yol sesi problemi var. onun dışında direksiyon, fren dozajlaması, çekiş günü, virajlarda verdiği güven gerçekten çok başarılı. ayrıca xenonlar falan bir harika. gece olunca kilidi açınca farlar falan yolunuz aydınlatıyor. Özellikle motorun çekişini hissetmek beni çok mutlu ediyor. her ne kadar yüksek tork 1500-2500 arası olsada, 2500 den sonra şahlanma daha fazla oluyor. ve 4. vites dahil şahlanma sürekli var. sadece 5. vitesin oranı fazla. 6 vites olaydı iyiydi. bu arada araba piyasada ki arabalarda çok farklı duruyor. bu farklılık hissi beni mutlu etmeye yetiyor. ilk defa skoda tecrübem olacak. inşaallah uzun vadede bizi üzmez. Herkese kazasız belasız, huzurlu ve keyifli sürüşler diliyorum. Allah'a emanet olun.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle