škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Greenline ile çakma offroad

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mzantur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Aldigim kis lastiklerinden sonra bir camur girisimi yapayim dedim. Sonuc kirli bir araba. Asr hemen devreye girip sizi kurtarmaya calisiyor ama yine kolay olmadi. Biraz korktum, biraz jeyecanladim ama guzel oldu..
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2012, 16:35:41 Gönderen: mzantur »

Çevrimdışı crgn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
araç 4x4 değilse çamur, deniz kumu, aşırı engebeli yerlere girmeyin..
sonra mahsur kaldınız diye haberlerde izlemeyelim sizi :)

Bende bu yaz kumsala daldım yetiyle. ön tekerler gömüldü. havlu falan attık altına öyle cıkardık :)

Çevrimdışı mzantur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crgn;408218
araç 4x4 değilse çamur, deniz kumu, aşırı engebeli yerlere girmeyin..
sonra mahsur kaldınız diye haberlerde izlemeyelim sizi :)

Bende bu yaz kumsala daldım yetiyle. ön tekerler gömüldü. havlu falan attık altına öyle cıkardık :)

Ayni bu yaz bende yaptim. Ilk rolantide girdim ciktim ama ikinci gun ne hikmetse 1 metre kala patinaja basladi. Sonrasinda da sase kuma oturdu. Havlu paspas haliflex falan fayda etmedi. Bi kango beni cikardi. Kislik lastikler dis genisligi ve derinliginden cok faydali oluyor camurlu yerlerde. 30.000 lirada az degilki. 4x4 olayi hep ruyalarimda.

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Size tavsiyem, çamur olan toprak yolun yokuşunu tırmanmak.ASR off 1.vites verin  ayarı sağ sol yapın direksiyonu. :) Favorite kışlık lastik takıp karadeniz kıyısında toprak yolda rally yapıyodum :D
-------------------------------------------------

Çevrimdışı mzantur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;408304
Size tavsiyem, çamur olan toprak yolun yokuşunu tırmanmak.ASR off 1.vites verin  ayarı sağ sol yapın direksiyonu. :) Favorite kışlık lastik takıp karadeniz kıyısında toprak yolda rally yapıyodum :D

Sormayın, ilk denememde çamurda baya bir debelendim. asr devri 1500 civarlarında tutuyor. Asr tuşu yerine start stop tuşuna basmışım yanlışlıkla. Bende neden olmuyor diyorum. Taaa ertesi gün anladım. Her offroad girişimim hüsranla sonuçlandığı için bu sefer bende korktum çamurun ortasında kaldım diye. Kapıyı bi açtım resmen sulu çamura. Arabayla çıkmaktan başka çarem yoktu. O panikle asr tuşunu karıştırdım işte. Girişimlerin devam edecek bundan sonrada... : (

Çevrimdışı gralcan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mzantur;408267
Ayni bu yaz bende yaptim. Ilk rolantide girdim ciktim ama ikinci gun ne hikmetse 1 metre kala patinaja basladi. Sonrasinda da sase kuma oturdu. Havlu paspas haliflex falan fayda etmedi. Bi kango beni cikardi. Kislik lastikler dis genisligi ve derinliginden cok faydali oluyor camurlu yerlerde. 30.000 lirada az degilki. 4x4 olayi hep ruyalarimda.
Hocam 30000 falan değil 4 çarpı 4 ambiente modelini pazarlıkla 75-76 bine veriyorlar.