škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb krom çita

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BRS99

• VAG Meraklısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İyi akşamlar arkadaşlar , bildiğiniz üzere 1.4 tsi comfor aracım var aracıma krom cam çercevesi ekletmek istiyorum fakat nasıl yapılıyor orjinal plastiklerin üstüne yapıştırılarak mu yoksa komple çerceve sökülüyor mu çerceve sökülüyorsa yaptırmayı pek düşünmüyorum.. cevaplar için teşekkürler !

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BRS99;469523
İyi akşamlar arkadaşlar , bildiğiniz üzere 1.4 tsi comfor aracım var aracıma krom cam çercevesi ekletmek istiyorum fakat nasıl yapılıyor orjinal plastiklerin üstüne yapıştırılarak mu yoksa komple çerceve sökülüyor mu çerceve sökülüyorsa yaptırmayı pek düşünmüyorum.. cevaplar için teşekkürler !

Bende superb icin cok aradim
yetkili servis harici bulamadim serviste bildigim kadariyla cerve degistiriyorlar
Aksesuarcilarda jettaya uygularken gordum
cerceve uzerine uyguluyorlardi gayet basit ve sık duruyordu
fakat aksaray dahil bulmadim
ne cam ruzgarli ne krom cercebe nede krom kapi esigi
Nereye baksam sadce ayna ve kapi kolu icin var

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cam çerçeveleri komple eski çerçeveleri söküp yeni kromların takılmasıyla oluyormuş ayrıca çok maliyetliymiş. Servisin yalancısıyım. İnternette sadece camın alt tarafına yapıştırılan krom çıtalar satılıyor. Ama ne kadar sağlam olur takılınca sırıtır mı tartışılır.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;469527
Cam çerçeveleri komple eski çerçeveleri söküp yeni kromların takılmasıyla oluyormuş ayrıca çok maliyetliymiş. Servisin yalancısıyım. İnternette sadece camın alt tarafına yapıştırılan krom çıtalar satılıyor. Ama ne kadar sağlam olur takılınca sırıtır mı tartışılır.

Ben bizim araclar icin olaninida bulamadim
varsa site paylasirmisin

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orjinal krom parça arka kelebek camlarla bütünleşik bu yüzden orijinali çok maliyetli belki dış montajla yapılabilir.

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chook;469531
Ben bizim araclar icin olaninida bulamadim
varsa site paylasirmisin

superskoda da gördüm sanırım.

Çevrimdışı BRS99

• VAG Meraklısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yok ozaman böyle kalsın en iyisi :)) böylede güzel ama krom olsaydı fena olmazdı yani..

Çevrimdışı BABACAN

• comfort
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tuning ciler açisindan büyük eksiklik bence bulundursalar satilir halbuki.bende çok aradim ama malesef yok