škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SuperB BBS JANT içerir yardımcı olun ;

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BRS99

• VAG Meraklısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İyi günler arkadaşlar , 2010 model 1.4 TSİ BEYAZ Comfort. orjinal Skoda Superb Aracıma 225.40.18 Ölçülerinde ofsetli BBS LM takmayı düşünüyorum sizce nasıl olur yakışır mı ??

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın kasası çok büyük bence böyle bir jant yakışmaz diye düşünüyorum. Bu araçlara çok fazla kollu jant güzel durmuyor orijinal 17 jant veya 18 jant güzel oluyor .

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurdemirel;454095
Aracın kasası çok büyük bence böyle bir jant yakışmaz diye düşünüyorum. Bu araçlara çok fazla kollu jant güzel durmuyor orijinal 17 jant veya 18 jant güzel oluyor .

Kesinlikle katılıyorum...

Çevrimdışı alprngrbz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.geektr.com/forum
Ben diğer arkadaşlardan farklı düşünüyorum eğer SuperB'e spor bi görünüm kazandırmak istiyorsanız doğru seçim olacaktır ama tek başına görüntüyü kurtarmayacaktır.Krom dörtlü egzoz çıkışı ve stoplara kırmızı film, bunlara ek olarak güzel bir cam filmi ve yayla çok güzel spor bir superb ortaya çıkarabileceğiniz görüşündeyim..

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alprngrbz;454354
Ben diğer arkadaşlardan farklı düşünüyorum eğer SuperB'e spor bi görünüm kazandırmak istiyorsanız doğru seçim olacaktır ama tek başına görüntüyü kurtarmayacaktır.Krom dörtlü egzoz çıkışı ve stoplara kırmızı film, bunlara ek olarak güzel bir cam filmi ve yayla çok güzel spor bir superb ortaya çıkarabileceğiniz görüşündeyim..

Bagaj ustu spoileride unutmamaklazim

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fakat bizim araclar icin Turkye de aksesuar bulmak zor
Buldugumuzunda fiyatlari cok yuksek