škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni fabia aldim acil yardim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Designxn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sa arkadaşlar herkese hayırlı günler dün 2001 model 1.4 mpı 50 kW lık Fabia aldım araç 125 bin de kaportası temiz kilometreside düşük olunca aldık arabayı bugün bakımı için ustaya götürdüm araç çok gürültülü çalışıyor triger zincirinden kaynaklı demişlerdi usta arabayı önermedi motorunun eski teknoloji olduğunu söyledi aracı kullananlar varsa bilgi verirse çok sevinirim

Çevrimdışı bipekkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni teknolji olunca boncuk mu takıyorlarmış? 3 kuruş az benzin yakacak gereçkesiyle bir yığın elektronik donanım MCU ilave et sonra yolda kal. Hayırlı olsun iyi günlerde, kazasız belasız kullanın. O ustanın beğenmediği motor WV motorları içinde 1.6 motorla birlikte LPG' ye en uygun motordur.uygun bir bakımla en az 300.000 km reyi rahat yapar.Gürültü büyük ihtimalle triger zincirinden kaynaklanıyordur. Bu motoru tanıyan bir ustaya götürün.Diğer ayarlara ve sesli çalışma ihtimali olan parçalara da baksın.
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2016, 18:48:53 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ustanızın bahsettiği yeni teknolojinin üzerine yaklaşık 7 farklı yeni teknoloji motor geldi ki bu sadece fabia için mevzu olan bi durum. ustanızın bahsettiği olay şu; 1.4 mpi fabiaların motoru 1.3 felicia motorunun güncellenmiş halidir. ki duruma bakıldığında feliciaya göre yeni bi teknoloji olarak varsayılabilir. ayrıca bülent abimin dediği gibi vag grubu içerisinde lpg ile en uyumlu motorlardan birisidir. bakımlarını yaptığınız sürece gönül rahatlığıyla binebilirsiniz. ha bir de nacizane yorumum; forumda kalıcı olacağınızı varsayarak "acil yardım" talebinize cevap verdim. umuyorum ki varsayımım gerçeğe döner ve forumu sadece sorununuz için değil kalıcı olup bizlerle paylaşımda bulunacak kadar kullanırsınız. sevgiler