škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Farlar temizliği

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan_4234

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Plastik aşındırıcı gecicide olsa çözüm olabilir ama bi süre sonra bıkılır. Pasta cila vs. ile En fazla 1 sene dayanıyor. En ince su zimparasi ile kabasını alın. Daha sonra konuda bahsedilen plastik aşındırıcı ile yüzeyi pürüzsüz ciziksiz bir hale getirin. Rengi soluk boğuk gibi olacak korkmayın. Üzerine vernik artırın boyacıda. Vernikten sonra gayet iyi bir görüntü oluşuyor ve vernik sayesinde etkisi kalıcı. Tanıdığım boya ustası ince bi zimparayla 3-5 dakika soluk kısımları aldı. Açıkçası kuruyunca eyvah dedim. Usta merak etme sen dedi. 1. Kat vernigi attı, 10 dk bekledik kuruması için. Daha sonra ikinci bir kat daha geçti. Beklediğimden iyisi oldu. Açıkçası plastik çizik giderici alıp gitmedigim için pişman oldum diyebilirim. Zımpara çizikleri mevcut biraz ama renk olarak süper oldu . Bi ara resimde yüklerim inşallah. Bu arada fiyat soran olursa usta tanıdık olunca ısrarla borcumu sorsamda para almadı. Sonuc olarak hangi uygulamayı yaparsanız yapın üzerine vernik şart. Ayrıca pasta cila yapalım sonra vernik atarız dedim ama pasta ciladan sonra vernik tutmaz kötü olur dedi usta.
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2016, 00:30:22 Gönderen: serkan_4234 »