škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araç Temizliği

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdinç30

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba.
Aracıma komple temizlik yaptırmak istiyorum.(Koltukları yıkatmak, döşemeler-tavan vs..)200-250 Tl arası istiyolar.Aldıkları parayı geçtim sonrasında tavan sarkması, döşemelerin kalkması gibi durumlarla karşılaşmayayım.Bu konuda ne önerirsiniz.Aslında bende yapabilirim vaktim var fakat nasıl ürünler kullanıp nelere dikkat etmeliyim.

Çevrimdışı ersin.ergun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba tavanı yıkatsanda yıkatmasanda sarkma yapacaktır,ww skoda kronik sorun..

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ersin.ergun;517935
Merhaba tavanı yıkatsanda yıkatmasanda sarkma yapacaktır,ww skoda kronik sorun..

Bu biraz şans meselesi benim araba 2004 model hala sarkan falan olmadı :)

Çevrimdışı ukalabukalemun

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbuldaymışsın madem Meguiars Merter e git başın ağrımaz . Kampanya da var bu ayın sonuna kadar.

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben kendim yaptım yeriniz var ve az çok eliniz yatkın ise boşuna para verip arabayı geri pisliğiyle almayın.Ben tavan hariç komple köpüklü su yedirip süngerle ovaladıktan sonra halı yıkama makinasıyla çektim tekrar temiz su atıp kuruladım çektim ve kuruttum ve pırıl pırıl oldu 3 saattede yaptım buna motor yıkama ve bagaj içi döşemeleri dahil olmak üzere..Siz yapın tavanı yapmayın sadece onda sarkma olur diye korktum ben ama yapanlar var...

Çevrimdışı Erdinç30

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adnan58;517964
Ben kendim yaptım yeriniz var ve az çok eliniz yatkın ise boşuna para verip arabayı geri pisliğiyle almayın.Ben tavan hariç komple köpüklü su yedirip süngerle ovaladıktan sonra halı yıkama makinasıyla çektim tekrar temiz su atıp kuruladım çektim ve kuruttum ve pırıl pırıl oldu 3 saattede yaptım buna motor yıkama ve bagaj içi döşemeleri dahil olmak üzere..Siz yapın tavanı yapmayın sadece onda sarkma olur diye korktum ben ama yapanlar var...

Adnan Bey suyu ne ile köpürttünüz ve yan döşemelerde sarkma oldu mu?Koltuklarıda yıkadınız mı?Taanı hafif nemli bezle silsekte sarkar mı?

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tavan cok kirli degilse bence hic dokunmayin. Suyu yiyince yapiskani atiyor

Çevrimdışı Erdinç30

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;518130
Tavan cok kirli degilse bence hic dokunmayin. Suyu yiyince yapiskani atiyor

Yan döşemelerde de yapışkan var mı acaba?

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bi kova sıcak suyu kosla halı şampuanı ile köpürttüm.Büyük bi sünger ile koltuklara yedirdim daha sonra halı yıkama makinası ile çektim tekrar makine ile temiz su atıp tekrar çektim kuruladım bu işlemi tavan hariç komple yaptım hiçbiyerde sarkma olmadı zaten kapı içlerinde sarkma olmaz sadece tavandan çekindim yapamadım.Bagajı ise komple boşalttım döşemeyi çıkartıp lastiği aldım komple hortumu tutup yıkadım motoruda yıkayıp güneşte kuruttum ççek gibi oldu yerin müsaitse sen yap para veripte pisliğiyle arabanı geri alma...

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tavan tehlikeli , diğer kısımları kendinizde yapabilirsiniz.

Çevrimdışı Belekomalı11

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tavana ellemeyin sonrası malum 250 tl tavan döşemesi

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tavanı  hafif nemli ve asprinli mikrofiber bezle silin , tertemiz oluyor fazla ıslanmadığı için sarkma da olmuyor ;)