škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

10-11 bin aralığı 2.el

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lazianke

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar, bir hafta önce Mevla ikinci çocuğumuzu da ihsan etti. bir kızımız oldu. ev işine girme niyetiyle tdi fabiamı satmıştım. fakat arabasızlık zor geldi. evdeki buzdolabı çamaşır makinesi cinsinden sadece faydası için bir araç olsun istiyorum. sermayeyi fazla dağıtmamak için 10-11 bin aralığında düşünüyorum. önceliğim aracın alçak olmaması ve sedan olması. sıkışırsam da kolay eden çıkabileyim diyorum. aklıma ilk gelen clio oluyor, ikinci olarak da buralarda tutulan albea.

genelde bu iki kritere göre arama yaparken rizede şu aracı gördüm. 2.eli zayıf olmakla birlikte vw gurubuna olan hissi yakınlığım, lpg li ve 1.6 oluşu, 10-11 bin aralığındaki bir clio-abeaya göre daha konforlu oluşu beni cezbetti. sahibi 11 bine bırakıyor. aracın sağ öncen hafif kazası var. 81 binde triger seti değişmiş, kağıtları var. bakımı yeni yapılmış.
sizlerden ciddi yorumlar bekliyorum.
şimdiden teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-cordoba-seat-cordoba-2000-model-1-6-signo-a-c/detay?
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2010, 15:26:35 Gönderen: lazianke »
:ok: İRİ STERİ KOBORE; MİTİ STERİ VABORE!

Çevrimdışı byztckr31

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hangi araç?
\'11 Focus Titanium TDCI 109ps Fırtına Gri

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
linki unutmuşsun,ama clio ve albea en nefret ettiğim araçların başında ki sıralamalarda 3 .kaptırmazlar
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı linkin20

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;110339
linki unutmuşsun,ama clio ve albea en nefret ettiğim araçların başında ki sıralamalarda 3 .kaptırmazlar

biz de 13-14 civarı araç bakıyoruz. aklımızda hyundai getz var tavsite eder misiniz?

bu arada sadece clio ve albea'dan değil, ben marka olarak renault ve fiat'ı hiç sevmiyorum. aracım mutlaka bu markalardan olmamalı.

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;110339

Ben de öyle diyordum ama, gel gör ki büyük konuşmamam lazımmış...

Bu arada Karadeniz yaylarında son 3 tatilimde albea kullandım birkere altı yere gelmedi. Konforu Clio'ya göre daha iyi olabilir. Memnun musun dersen Alman arabalarının tadı başka derim.

Çevrimdışı lazianke

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Alıntı yapılan: lazianke;110400
arkadaşlar linki unutmuşum. ekledim. özür dilerim...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-cordoba-seat-cordoba-2000-model-1-6-signo-a-c/detay?

En mantıklı karar olur bence.. :ok:
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı lazianke

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: linkin20;110350
biz de 13-14 civarı araç bakıyoruz. aklımızda hyundai getz var tavsite eder misiniz?

bu arada sadece clio ve albea'dan değil, ben marka olarak renault ve fiat'ı hiç sevmiyorum. aracım mutlaka bu markalardan olmamalı.
bir araç alırken etkili olan ne beklediğimizdir. öncelikleimizi sıraya koyar, para-kalite-öncelik dengesinde bir seçim yaparız.
fiat ve reno benim de hiç haz ettiğim markalar değil, ama mesajımda da dediğim gibi bu arabalar sadece benim "taşıt"ım olacaklardır. ben de acaba bu mu olsun diye seatı sordum. bir dearama yaptım, emsallerinden daha uygun geldi.

Çevrimdışı lazianke

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lazianke;110330
arkadaşlar, bir hafta önce Mevla ikinci çocuğumuzu da ihsan etti. bir kızımız oldu. ev işine girme niyetiyle tdi fabiamı satmıştım. fakat arabasızlık zor geldi. evdeki buzdolabı çamaşır makinesi cinsinden sadece faydası için bir araç olsun istiyorum. sermayeyi fazla dağıtmamak için 10-11 bin aralığında düşünüyorum. önceliğim aracın alçak olmaması ve sedan olması. sıkışırsam da kolay eden çıkabileyim diyorum. aklıma ilk gelen clio oluyor, ikinci olarak da buralarda tutulan albea.

genelde bu iki kritere göre arama yaparken rizede şu aracı gördüm. 2.eli zayıf olmakla birlikte vw gurubuna olan hissi yakınlığım, lpg li ve 1.6 oluşu, 10-11 bin aralığındaki bir clio-abeaya göre daha konforlu oluşu beni cezbetti. sahibi 11 bine bırakıyor. aracın sağ öncen hafif kazası var. 81 binde triger seti değişmiş, kağıtları var. bakımı yeni yapılmış.
sizlerden ciddi yorumlar bekliyorum.
şimdiden teşekkürler.

güncel...

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lazianke;110438
güncel...
Türker' in bir Seat tecrübesi olmuştu. Forumda aratırsan bulacaksındır. Gerçi onunkisi dizeldi ama gene de belki bir fikir verebilir. Olmadı özelden ulaşmaya çalış.

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
cordoba olabilir bence ama temiz düzgün bir araç bakmanızı öneririm. yada 1 2 bn lira daha çıkıp biraz boşta olsa toledo yada leon bulabilirsiniz.

Çevrimdışı lazianke

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;110493
Bence eski sahibi apaçiye benziyor.
apaçi ne hakan?

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lazianke;110548
apaçi ne hakan?

Gitmiş arabanın içine afedersin hocam s.çmış. Ona buna kafa tutup arabayı anırtmadığını ne bileyim. Asla araca böle terbiyesizlik (bence terbiyesizlik tabi, zevkidir sonsuz saygı... ama alıcıysam şayet aşifte bi araçtır gözümde) yapan adamdan araba almam.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sadece bir tavsiye ama voltran lpg kitini gördünüzmü arkanıza bile bakmadan uzaklaşın hiç iyi deneyimlerim yok kendileriyle

toledo yada leon bakın derim

burdan sonrası tamamen reklam amaçlıdır fazla ciddiye almayın :D;

isterseniz size bi tanede BMW verelim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-3-serisi-temiz-ekonomik-yakisikli/detay

:D:D
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect