škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yetkili Servis Pediyodik Bakım Fiyat Teklifleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı NafirKeyh

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

Benzer bir konu var fakat, orada bakım yaptıran kişilerin kaça yaptırdığını görüyoruz. Burada ise bakıma gitmeden yetkili servislerin teklifleri olsun istedim.

İlk teklif benden. En geç 2 hafta içinde gidicem.

Octavia 1.2 TSI 110 hp Manuel aracıma TekirdağYüncüler 670 ten 600 e indi, bunda forum indirimi var olarak da görünüyor. Fakat aynı fiyatı Edirne Algurlar'da verdi.

Forumda zaman geçirenler ve yüncüleri sevenler olarak biraz ayrıcalıklı olmamız gerek miyor mu?

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: NafirKeyh;612114
Merhabalar,

Benzer bir konu var fakat, orada bakım yaptıran kişilerin kaça yaptırdığını görüyoruz. Burada ise bakıma gitmeden yetkili servislerin teklifleri olsun istedim.

İlk teklif benden. En geç 2 hafta içinde gidicem.

Octavia 1.2 TSI 110 hp Manuel aracıma TekirdağYüncüler 670 ten 600 e indi, bunda forum indirimi var olarak da görünüyor. Fakat aynı fiyatı Edirne Algurlar'da verdi.

Forumda zaman geçirenler ve yüncüleri sevenler olarak biraz ayrıcalıklı olmamız gerek miyor mu?

Kesinlikle katılıyorum çünkü bize indirimli fiyat düzgün vermiyorlar

Çevrimdışı NafirKeyh

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Az da olsa bunu hak ettiğimizi düşünüyorum açıkcası.

Çevrimdışı NafirKeyh

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada eklemeyi unutmayayım. Aracı edirneden almıştım. Söz vermiştim bakımı sizde yapıcam diye. Aradım, şarköyden geleceğimi, yol yapacağımı söyledim onlarda 600 e bıraktılar ve yaptırdım.

Liste tutan arkadaşlar ekleyebilir.

Edirne - 15.000 TSI Bakımı - 600 TL (180 km yol vardı, indirdiler biraz)