škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kötü haber:(( Benzine bir zam daha

9336 · 51 · 13498

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 9336

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Benzine bir zam daha
Benzin litre fiyatlarına 7 kuruş zam yapıldı. 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı 3,25 liraya kadar çıktı.

Benzine bir zam daha geldi. Dün geceden geçerli olmak üzere, Ankara ve İzmir'de 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı 3,17 liradan 3,24 liraya, İstanbul'da ise 3,18 liradan 3,25 liraya yükseldi.

97 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı ise 7 kuruş artışla Ankara'da 3,23 liradan 3,30 liraya, İstanbul (Avrupa yakası) ve İzmir'de 3,24 liradan 3,31 liraya çıktı.

Dağıtım firmalarının belirlediği tavan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve şehirlere göre ufak farklılıklar gösteriyor.

Alıntı:finans.mynet.com

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
20 Haziran'a kadar devlet ayağınız denk alın demiş istasyonlara, C.tesi indirim gelebilir belki...

Gerçi 5 koyup 3 indiriyorlar, bakalım ne olacak.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yarında mazota gelir.. :(
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı mxengine

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yeter artık boku çıktı bu benzinin.Şerefsizler arabada ötv yi indirdiler gelir azaldıgı için benzine koyuyorlar.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Içim karariyor zam duydukça.lpg bagajda yer kaplama derdi olmasa taktirirdim.yeter bu ne ya.canimizi çikariyorlar.
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hay ben bu işe!................

Allah'tan depomu doldurmuşlardı :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bokunu çıkardılar ama haaa !!!!
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

gogo969

• Ziyaretçi
lpg yede gelir 30 lira aldım dün gece gaz 20 litre yaptı....

hakanerdogan

• Ziyaretçi
can sağlığı olsun, bunada alışırız. 5 TL olsa 20-22 kuruş yakarım, kendiliğinden benzinliye dönüşür, benzinlilerde birden 427 CID V8 olur :lol:

gogo969

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;17771
can sağlığı olsun, bunada alışırız. 5 TL olsa 20-22 kuruş yakarım, kendiliğinden benzinliye dönüşür, benzinlilerde birden 427 CID V8 olur :lol:
bu bakış açısından hiç bakmadım buda güzel bi yaklaşım...:+1:

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Türkiye'deki petrol devleri birileri ile dalga geçiyor :D
Onun için laf değil İCRAAT lazım!
[SIGPIC][/SIGPIC]

gogo969

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: emrtkn;17780
Türkiye'deki petrol devleri birileri ile dalga geçiyor :D
Onun için laf değil İCRAAT lazım!
siyasette birinin kota koyup muhalefet yapması onun siyaset hayatının bitti gerçeği fermanının hazırlamasıdır.en son örnek eski keçiören bel. başkanı turgut altınokta oldu,adam keçiöreni eli ayağı düzgün hala getirdi Allah'ı var yani,melih hakkında biraz atıp tutması sonucunda birde melih abime rakip olur diye hemen sene 2003'ten kalma bir hatunla olan video kayıtları çıktı piyasaya ve adamın siyaset hayatı bitti şimdi ticaretle uğraşıyor...meclisten örnek vermedim.en son net olarak hatırladığım olay buydu benim....

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Alıntı yapılan: gogo969;17793
siyasette birinin kota koyup muhalefet yapması onun siyaset hayatının bitti gerçeği fermanının hazırlamasıdır.en son örnek eski keçiören bel. başkanı turgut altınokta oldu,adam keçiöreni eli ayağı düzgün hala getirdi Allah'ı var yani,melih hakkında biraz atıp tutması sonucunda birde melih abime rakip olur diye hemen sene 2003'ten kalma bir hatunla olan video kayıtları çıktı piyasaya ve adamın siyaset hayatı bitti şimdi ticaretle uğraşıyor...meclisten örnek vermedim.en son net olarak hatırladığım olay buydu benim....

Yani ? :)
[SIGPIC][/SIGPIC]