škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Maalesef Yeti :(

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.instagram.com/mysensorlog/
Hayırlısı olsun, daha iyileri ile..

Belki yeni sahibi ile buluşuruz artık..  ;-)

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun daha iyileri nasip olur inşallah ama neden Citroen picasso? Ben Picasso için Yetiden vazgeçmezdim hele ki Elegance donanım manuel bir Yeti son aracım olabilirdi.

Benim aracım da DSG model yılı 2014 Ambition 30 bin km de 110 binden aşağı kesinlikle vermem sadece 2017=2018 Passat variant ve ya SüperB takası düşünebilirim. Sizin fiyatınız çok uygun çabuk satılır benim aracıma  bir kaç kez 105 verdiler vermedim.

Çevrimdışı Erkki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;646105
Hayırlısı olsun daha iyileri nasip olur inşallah ama neden Citroen picasso? Ben Picasso için Yetiden vazgeçmezdim hele ki Elegance donanım manuel bir Yeti son aracım olabilirdi.

Benim aracım da DSG model yılı 2014 Ambition 30 bin km de 110 binden aşağı kesinlikle vermem sadece 2017=2018 Passat variant ve ya SüperB takası düşünebilirim. Sizin fiyatınız çok uygun çabuk satılır benim aracıma bir kaç kez 105 verdiler vermedim.

üstat Yeti konusunda çok haklısınız fakat daha büyük bir araca ihtiyacım var :( MPV sınıfı ideal gibi göründü C-Max S-Max Zafira Scenic hepsine baktım Picasso daha makul geldi :)
 bakalım kısmet :)

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun. MPV sınıfında Seat Alhambra'ya bir göz atın derim. Bence Ford Smax MPV sınıfının lideridir. Benim favorim Smax ve Alhambra :):)

Avrupa sıralaması Whatcar yorumu Top5  1 Volkswagen Sharan  2 BMW 2 series Grand Tourer  3 Ford SMax  4 Seat Alhambra  5  Citroen Grand C4 Picasso
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2019, 19:55:02 Gönderen: rocky62 »

Çevrimdışı Smtglr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erkki;646144
üstat Yeti konusunda çok haklısınız fakat daha büyük bir araca ihtiyacım var :( MPV sınıfı ideal gibi göründü C-Max S-Max Zafira Scenic hepsine baktım Picasso daha makul geldi :)
 bakalım kısmet :)

Hocam bende senin gibi düşündüm Octavia sattım ford s max aldım zafer abi bilir. Araç efsane yol tutuşu gidişi konforu anlatılmaz yaşanır. Gel gelelim asıl işe 1.si manevrası oldukça az otoparktan 2 manevrada zor çıkıyorum. 2. bu araçlar Türkiye'de az olduğu için parçası inanılmaz pahalı şimdiden haberin olsun doğuş otoyu mumla arar oldum diye bilirim [emoji23]