škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octaviada civic gibi otomatik katlanıyormuş

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;628988
bizim başımız kel mi :rm:

Doğan'ın dediği gibi tek gün çift gün yaparız:D
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bencillik yapmayın arada bir üyeleri de düşünün,yılda bir iki üyelerde içine arka kltuğa binsin

Çevrimdışı abdullah kmçc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bende bugün farkettim iki tarafta da eşit şekilde göçük var  ben hep kaldırıma park ettiğimden olabilir diye düşünüyorum
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2018, 19:29:11 Gönderen: abdullah kmçc »

Serhatt

• Ziyaretçi
Tavanı silerken o bölgeden destek almak için  elini fazla bastırmıştır. Başıma geldi oradan biliyorum :)

Çevrimdışı Korhan06

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2014 Octavia 1.6 TDİ kullanıyorum. Aracımda böyle bir problem baş göstermediği gibi hiçbir octi kullanıcısından böyle bir yakınma da duymadım. Esasen böyle bir haberin yalan haber olduğunu zannediyorum.

Çevrimdışı Smtglr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Serhatt;641361
Tavanı silerken o bölgeden destek almak için  elini fazla bastırmıştır. Başıma geldi oradan biliyorum :)

Aynı sorun benim araçtada var. Tavanı silmek için tavana falanda çıktığımız yok. Yada siz ordan destek aldım ondan olduya bağlamışsınızdır  :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Serhatt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Smtglr;641506
Aynı sorun benim araçtada var. Tavanı silmek için tavana falanda çıktığımız yok. Yada siz ordan destek aldım ondan olduya bağlamışsınızdır  :)

Yok öyle değil. Kaldırımda idim. Tavanı siliyordum.o bölgeden destek alarak abandim tak diye içeri girdi. Ömrümün 5 yılı gitti. Allah'tan beyazdı.sonra gittim lavabo pompasiyla yarım saat uğraştım.

Çevrimdışı Smtglr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Serhatt;641512
Yok öyle değil. Kaldırımda idim. Tavanı siliyordum.o bölgeden destek alarak abandim tak diye içeri girdi. Ömrümün 5 yılı gitti. Allah'tan beyazdı.sonra gittim lavabo pompasiyla yarım saat uğraştım.

Ben aracı alalı 2 yıl oldu. Otoparka girerken ve çıkarken tek lastik boşta kalıyor. Bundan dolayı olduğunu düşünüyorum ama gözüme batmıyor benim öle sağlam bi göçük değil ufak bişey

Çevrimdışı dawn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı göçük benim 2016 Superb'de de var. Çok hafif bir göçük olduğu için fazla önemsemedim.

Çevrimdışı Mustafa Okumuş

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
maalesef bu gün benim de fark ettiğim bir durum bu. 2015 octavia sahibiyim. her iki c sütunun da göçük meydana gelmiş. ben de yeni fark ettim. araç garanti kapsamında değil. mum çektirme denilen işlemi söylüyor herkes. ne yapmak gerekir? bir fikri olan var mı?