škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

30000 km bakım

yasin · 85 · 21637

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yasin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhabalar konuyu doğru yeremi açtım emin değilim ama 2015 Fabiamın 30000 km bakımını yaptıracağım fakat servis ücreti bana yüksek geldi yaptıranınız yada fiyatlar hakkında bilginiz varmı teşekkürler

Çevrimdışı BadLizard

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yetkili servislerde işçilik hariç tüm parça fiyatları aynıdır. Benzin filtresi ve bujiler değişeceğinden dolayı 30.000 km bakımı biraz masraflı oluyor. İsterseniz orijinal parçaları temin edip dışarıda da yaptırabilirsiniz. Ancak aracınızın garantisine yazık günah.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Garanti bitene kadar mecbur gibi bir şeysiniz. İndirime denk gelmezseniz baya pahalı gerçekten ben 15 bin bakımını 413 tl ye yaptırmıştım.

Çevrimdışı Gezen_Orion

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin;591344
merhabalar konuyu doğru yeremi açtım emin değilim ama 2015 Fabiamın 30000 km bakımını yaptıracağım fakat servis ücreti bana yüksek geldi yaptıranınız yada fiyatlar hakkında bilginiz varmı teşekkürler

Fiyat ne verdiler hocam?

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
15000 bakımını geçen hafta Trabzonda 580 tlye yaptırdım 30000 için ise ortalama 800 tl civarında olacağını söylediler.

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
30bin bakiminin liste fiyati 770lira pazarlikla 680e kadar dusuyorlar ben 553 liraya yaptirdim :)

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı yasin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
30.000 bakım + 2 kumanda pili 565tl ödedim

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin;591557
30.000 bakım + 2 kumanda pili 565tl ödedim

İyi fiyat

Çevrimdışı erbilgs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba. aracım 2015 1.0 fabia. 30 bin bakımı için izmir vosmerle görüştüm 666 tl fiyat söylediler telefonda. bana çok fazla geldi. garantisi de 2017 temmuzda bitiyor. ne yapsam bilemedim.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13339]erbilgs[/MENTION]

Bende bugün aradım bana 550 tl dediler.

Çevrimdışı erbilgs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;594960
[MENTION=13339]erbilgs[/MENTION]

Bende bugün aradım bana 550 tl dediler.

vosmeri aradınız anladığım kadarıyla sizde. başka yetkili servis yok zaten izmir de. fiyatları telefondaki kişi neye göre söylüyor enteresan .)

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erbilgs;594984
vosmeri aradınız anladığım kadarıyla sizde. başka yetkili servis yok zaten izmir de. fiyatları telefondaki kişi neye göre söylüyor enteresan .)

Vosmer'le görüştüm, fiyatlar modele göre değişiklik gösteriyor olabilir aslında yapılan işlem aynı ama, Kasım kampanyasını bekleyin ve motor yağını kendiniz götürün fiyat bayağı fark eder, eğer bugünden randevu alsaydım 12 sinden sonraya randevu veriyorlar.

Çevrimdışı erbilgs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;595003
Vosmer'le görüştüm, fiyatlar modele göre değişiklik gösteriyor olabilir aslında yapılan işlem aynı ama, Kasım kampanyasını bekleyin ve motor yağını kendiniz götürün fiyat bayağı fark eder, eğer bugünden randevu alsaydım 12 sinden sonraya randevu veriyorlar.

bana da ayın 9una randevu verdiler. diğer arkadaşları da bilgilendiririm buradan tam olarak ne kadar ödediğimi. cevaplarınız içinde  size teşekkür ederim.

Çevrimdışı sTSo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erbilgs;594953
merhaba. aracım 2015 1.0 fabia. 30 bin bakımı için izmir vosmerle görüştüm 666 tl fiyat söylediler telefonda. bana çok fazla geldi. garantisi de 2017 temmuzda bitiyor. ne yapsam bilemedim.

Ne yapsamı yok hocam paşa paşa servisten yaptıracağız bende kararsızdım sizin gibi ama geçen ay klima kompresörü değişti garantiden garanti olmasa napardım bilmiyorum benimkide 2017 mayısta bitiyor.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar biraz önce yetkili servisten %15 indirimle 30.000 km bakımı için 822 TL fiyat aldım. 30 bin bakımında bu fiyat abartı değil mi?