škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arabami aldim test ettim

abeyy · 25 · 10382

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı speed78

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Fiyat tını da yazabilirmisiniz acaba kaça aldınız.

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Guzel dilekletinizicin tesekku ederim. Araba kasko dahil 99bine aldim. Smartlink i aktif etmeye calistim tlfnu goruyor ama aktif edemedim birazdan baska bisey deneyecem umarim bu defa olur. Ayrica sesli komut cok iyi calisiyor hatta tlf na gelen msjlari bile tatli bi lehceyle cok güzel okuyo :)

Çevrimdışı jerkan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abeyy;527190
Tesekkur ederim evet nazarlik ve nazar duasini bugun alacam :) arabam 1.6 tdi style arti adaktif hiz sabitleyicisi ve elektrikli bagaj var.

Maşallah maşallah çok güzel. Allah kaza bela vermesin. Öyle sadece nazar duasıyla olmaz,gidip kan akıtın kazaya belaya karşı. Bu arada ağaç altına fazla koymayın arabayı , ağacın balı akar , kuşun asitli dışkısı yapışır iz yapar. :D:D:D

Çevrimdışı terazi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle maşallah diyelim yalışıklıya .

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jerkan;527255
Maşallah maşallah çok güzel. Allah kaza bela vermesin. Öyle sadece nazar duasıyla olmaz,gidip kan akıtın kazaya belaya karşı. Bu arada ağaç altına fazla koymayın arabayı , ağacın balı akar , kuşun asitli dışkısı yapışır iz yapar. :D:D:D
:) ooooo soylemesi ayiptir bin lira odenek ayirdim kan parasina yedirip icirecez bundan kacis yok zaten baya bi kuyrugu yamuk bu arabanin :) bugun ne kadar camurlu yol var hepsine girdim arabayi baya pislettimki milletin gozu degmesin :)

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Tekrardan hayırlı olsun benzer durum banada olmuştu aracı bayiden yeni aldık evin garaja girdik bizim komşu orada baktı inceledi çok güzel hayırlı olsun dedi bende bagajı açarken kapak elimden kayıp tavandaki duvara dokundu kedi tırmalaması gibi iz var :)
« Son Düzenleme: 11 Ağustos 2015, 20:35:12 Gönderen: mühendis06 »

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkerA5;527170
nazar boncuğu tak bir yerine. gerçekten nazar oluyor. bir gün arabayı yıkattıracağım, sırada bekliyorum. biri geldi dönüp duruyor aracın etrafında inceleyip duruyordu
, inanır mısın sol arka cam kendi kendine açıldı kapandı açıldı kapandı. durup dururken :)

ilker senin camda fotosel olmasın sakın adamı gördükçe açmış kendini

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Arkadaşım arabasını aldıktan 3 gün sonra şirketin onunde demir profil duşup kaputa dıkıne saplanmıştı.kaputu değişti.1 ay sonrada gece aracın etrafında kavga etmişler sahibi ile alakası yok.araçla kavga etmişler sanki kaputtan yan kapılara tavana kadar sayısı çok fazla ezikler vardı.Arkadaşım onuda yaptırıp arabadan sogudum deyip sattı.Şükür diyelim allah beterinden korusun hepimizi
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mesdi;527329
Arkadaşım arabasını aldıktan 3 gün sonra şirketin onunde demir profil duşup kaputa dıkıne saplanmıştı.kaputu değişti.1 ay sonrada gece aracın etrafında kavga etmişler sahibi ile alakası yok.araçla kavga etmişler sanki kaputtan yan kapılara tavana kadar sayısı çok fazla ezikler vardı.Arkadaşım onuda yaptırıp arabadan sogudum deyip sattı.Şükür diyelim allah beterinden korusun hepimizi
nazara inanirim ben 20yildir araba kullanirim inanmasi zor ama yolda hic lastigim patlamamisti bunu aldim 20km sonra 10 cm lik civi girdi. Ama nazar insallah boyle cikip gitmistir allah daha kotulerinden korusun. Bu arada bi tespit daha bulunayim bu star-stop arabadaki en luzumsuz sey bence arabaya biner binmez ilk sey onu devre disi birakmak :)