škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 tsi octavia

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erdemmm

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selam arkadaslar ben yeni katıldım aranıza.son 1 aydır araç test ediyorum. c segment hemen her aracı test ettim. en sonunda 1.4 tsi manuel octavia elegance aldım. insallah her isteyene allah nasip eder bu aracı.
arac lazer kaynak teknolojisi ile üretiliyor,o yuzden ses ve yalıtım sorunu kesinlikle yok. 122 beygir 200 tork 1.4 motor için,siseden cin çıkması gibi.
c segmentte octaviaya kafa tutacak araç yok. ibre kaşla göz arasında çok rahat 200 e vuruyor ve nasıl vurdugunu anlamıyorsunuz bile. virajlara 150 ile giriyorsun bana mısın demiyor.eger siz de sıfır arac dusunuyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. corolla focus cruze kesinlikle octi tadı vermiyor,özellikle corolla çok kötü geldi bana.
6 ileri nin 6.ilerisi biraz tuhaf geldi bana :) 5 ileri alıskanlıgı sanırım.
2.el piyasası falan yok diyorlar hiç umrumda değil (memurum zengin değil) aracıda güç bela yarı yarıya kredili aldım ama aracı kullandıktan sonra 2.eli olmasa da olmasın diyorum ki bence gayet de iyi 2.el piyasası var.
eski arabam boraydı ,octiye göre resmen kaplumbagaymıs. o zamanlar yolda tsi görünce yanasmazdım hiç ve yanasmamakta cok haklıymısım.eger aracı benim gibi performanslı kullanıcaksanız 8.5-9 lt benzini gözden cıkarmanız lazım yok eger efendi efendi kullanırım diyosanız 5.5-6 litre.
bence bu turbo motorla bu degerler gayet iyi.
bu arada ilk olarak 105 hp dizel test ettim ama 1.4 tsi kadar etkileyici değildi. tabi dizelinde yakıt ekonomisi var ama yolda toza dumana bogulmaktan bıkmıstım.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun.kazasız belasız vede cezasız keyifli günlerde kullanmanız dileğiyle.Aracın fotolarını bekliyoruz ve tabii ki detayda bekliyoruz.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
iyi günlerde kazasız belasız kullanın.

Çevrimdışı erdemmm

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
allah razı olsun herkese nasip etsin. en kısa zamanda fotoları atıcam buraya.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

fabialife

• Ziyaretçi
hayırlı olsun, kazasız cezasız günlerde kullanın.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı silver

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mxdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun
Kazasız belasız binın ınsallah...
Siz yine de o canavarı yavaş kullanın...:)

Çevrimdışı ÇağrıF

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı architect

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İyi gunlerde kullanin hayırlı uğurlu olsun.

Çevrimdışı Muhlis OZTURK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirli olsun, gule gule binin. Bende cok memnun kaldim, ilk senemi doldurmak uzereyim, kesinlikle dogru secimmis :).

Çevrimdışı erdemmm

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
allah razı olsun darısı hepinizin başına:)
bu arada aracı is yerindeki arkadaslar cok begendi.skoda dan beklemiyorduk böyle bisey vs. valla ben de beklemiyordum,hatta skoda aklımın ucundan dahi geçmiyordu ama diğer aracları da test etmis olmam yuzunden bunu test edince aradaki farkı gördüm.netten falan da hiç arastırmadım acıkcası testten hemen sonra aldım.aldıktan sonra baktım netten skoda octavia alan kullanan vs var mı diye. gördüm ki en dogru secimi yapmısım. tek skıntım 6.vites . gerci 6 ya pek takmadım ama yabancılık çekiyorum,5 ten sonra vites biter alıskanlıgı işte..