škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 TSI octavia mı LEON mu ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar bu iki araç arasında tam 2 haftadır gidip geliyorum hala karar veremedim, fabiam ile takasa gireceğim, octavia 44 leon ise 42.700 lira. Leon un süspansiyonlarının sert olduğunu diğer forumlardan sıkca okudum, ama bi yandanda yaşıma daha uygun diye düşünüyorum. öte yandan Octavia nın da ağır duruşu ve daha cok konfor hissi veren iç mekanı cezbediyor beni siz olsanız tercihinizi hangisinden yana kullanırdınız?

not : octavia ambition optimal paket
seat leon style paket

« Son Düzenleme: 23 Nisan 2012, 09:24:42 Gönderen: özkan82 »

Çevrimdışı octobus

• AŞK-I OCTAVİA
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ikiside bambaşka araçlar.Genç yak
[SIGPIC][/SIGPIC]OCTAVİA ELEGANS 07

Db1

• Ziyaretçi
Kasa yasini da dikkate almak gerek. Leonun kasa yaslandi.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sana en beyazından bi octi yakışır abi.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İkisi farklı araçlar ama ben olsam octavia tercih ederdim, aile kullanımı için octavia daha spor bir kullanım için leon.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Yaşınız itibarıyla Octavia devriniz başlıyor gibi. Leonun kasası bana da fazla yaşlanmış geliyor.

Çevrimdışı yarhasan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
leonlar gerçekden hızlı geçen çupra kullandım böle ivmelenme yok

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Leon güzel araba ama bana kalırsa Octavia daha güzel gözüküyoeliyor galiba leonun motoruda 1.4 tsı karar senin,  iki arabada yakında kasa değiştirecek tir ama seat eski bir kasaya sahip onun için yeni kasa çıktımı çok hoş karşılanmıcak octavia ise 2010 da fl kasa ya geçti ben senin yerinde olasam Octavia alırım Özkan cım.

Çevrimdışı özkan82

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Saolun arkadaslar cevaplarınız icin.. Hız için hicbi beklentim yok 120 yi dahi geçmem , zaten ikisindede aynı motor var. Octavia ileriye dönük aile arabası, leon ise heves aracı gibi görünmeye başladı gözüme. Sanırım tercihimi en şekerinden beyaz bi octavia dan yana kullanıcam :)

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Hemde arabanın optimal olması daha iyi çünkü artı olarak eklenen özellikler sanki octavia elegance gibi oluyor ben sana renk konusundada beyza,bide antrasit gri yani füme rengini öneririm benim arabam antrasit di çok güzel renk bence octavia yı seçmekle en iyi kararı veridin :ok:

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
leonun harika gözüken jantları lastiğe zarar verir bence ülkemizin yollarında. konforu da törpüler kanımca.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aynı ikilemde bende kalmıştım aracımı alırken fakat leonun sert süspansiyonunu biraz yadırgadım bagaj ve arka koltuk diz mesafesi de ufak octiye göre tabi en sonunda kararımı octi 1.4 tsi şeker beyazdan yana kullandım ve iyikide almışım özelliklede uzun yolda kullanmayı çok seviyorum.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
içinden geçeni yap derim leon uzun yolda yormaz rahattır konforludur donanımlıdır kasası 6 yıldır değişmedi ve halen küçük dokunuşlarla güzelliğe güzellik katılabiliyor belkide benim aracım diye seviyorum duygusal yaklaşıyor olabilirim ama leon ayrı bir dünya bence akşam üstü hava hafif kararmaya başlarken otoyola atıyorum kendimi konsolun ışıkları kabinin sade güzelliği beni benden alıyor leon aşkı bende biraz fazla sanırım o yüzden net birşey söyleyemeyecem bana kalırsa leon ki ben öyle yaptım ilk hatam 1.6 almaktı ikinci leonumu seçerken tercihimi siyah ve dizelden yana kullandım kısmet olur birgün bunuda değiştirsem tercihim 2.0 TFSİ cupradan yana olacak :)
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı my_lord

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octobus;345981
ikiside bambaşka araçlar.genç yakışıklı ve hızlıysan leon.evli mutlu ve çocukluysan octavia

:++:   :++:   :++: