škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 2 arka hoparlör

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hmtkrkrt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Arabamın arka kapıdaki sağ sol Hoparlörlerden ses gelmiyor. Herhangi bir ayarı var mıdır yoksa bir arıza mı vardır ? Yardımcı olur musunuz

Çevrimdışı tugrul875

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Teyp ayarlarınıza bi bakın  derim  

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı BAFRALI

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
maalesef arka kapılarda hopörler yok tesisatı bile çekili değildir boşuna uğraşmayın aynı aracı bende kullanıyorum
55 FB 375

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://i.hizliresim.com/DJl7MZ.jpg

Çevrimdışı ecsellance

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ne yazık ki arka kapılarda hoparlör yok ve de kablo bağlantıları da yok. Ben kendim kablo çektim ve hoparlör bağladım ama biraz uğraştırdı açıkçası. Teybin arkasına takılan soketi bulmak gerçekten çok zor.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia 2 de;
elegance, ambiante de arkalarda hoparlör var, (2008-2010)

classic,(2008, 2010), da arka hoparlörler yok,

optimal, ambiante dynamic, ambition da (2011-2014) da arka hoparlörler yok.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı SKODAFABİA2

• Fabia Mareşali
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende 2012 ambiante var ve arkada malesef yok.  Standart olarak hoparlör yeri ve ses çıkış delikleri var ama maliyeti düşürmek için 2 tanecik kolonu takmiyorlar. Standartlaşıp  tüm fabialarda olmaliydi.

Çevrimdışı emozittin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadşlar bir sorum olacak ama nereye yazıcam yada konu açıcam bilmiyorum yanlış yere de soruyor olabilirim ama sizler de yardımcı olabilirsiniz diye soruyorum bugun aracımın yağ değişimini yaptırdım ve hava filtresi polen filtresi ve yağ filtreleride değişti polen filtresinin değişimini ilk defa görüyordum o yan koltuğun önünden birşeyler yaptığını gördüm ve o ara telefon caldı baska bir yerde görüştüm sonra işlemler bitti ve eve geldiğimde bir bakayım o kısma dedim torpidonun altında herhangi bir koruma gibi birşey görmedim yani kapaksızmı o bölüm şimdiye kadar da konumundan dolayı hiç eğilip bakmamıştım acaba diyorum arkdas işini halledince kapatmayı mı unuttu diye düşünüyorum orda böyle döşeme tarzı kumaştan sert şeyler var acaba sizlerinkide bu şekildemi içime kurt duştü 2012 model fabia kullanıyorum lütfen yardımcı olsanız bi eğilip bakıp burdan yazsanız rahatlıcam