škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A5 Yakıt Tükefim Değerleri-Ana Konu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bundan sonra Octavia A5 araçlarımıza ait yakıt tüketim değerleri tecrübeleri ve yakıt tüketim değerleri ile ilgili soruları bu başlık altında paylaşalım lütfen. Konu sabitlenecektir. Bu şekilde faydalı ve dinamik bir veri bankamız olacaktır. Bundan sonra tüketim ile ilgili bu başlık haricinde açılacak konular direkt olarak kilitlenecektir.

Konunun amacına uygun ilerlemesi için; tüketim değerleriyle ilgili olarak yakıt türü ve markası, güzergah, trafik durumu, mesafe, trafikte geçirilen zaman, ortalama hız(ayrıca bubortakamı oluşturan kısmi yavaş kısmi sürstli kullanım bilgileriniz, araçtaki yük durumu, lastik marka ve modeli vb. bilgileri de paylaşalım lütfen.

Ayrıca konunun zaman içinde akaryakıt fiyatlarındaki değişim nedeniyle anlamsız hale gelmemesi için tüketim verilerini litre bazında paylaşalım.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı rageofdynax

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kısmen tüketimle alakalı, ancak bahsetmek istediğim bir nevi problem. Aracımı 147.000'de aldığımda 0,6 - 0,7 rölanti devri tüketimi son günlerde 1,0 - 1,1 durumunda, kilometre 203.000'de. Emission Workshop hatası almaktayım, sanırım oksijen sensöründe arıza var. Böyle bir durumla karşılaşan var ise (sanırım kronik) aracın tüketimi klima açık gibi bir değere yükselmiş, rölantide. Bir baktırmak da fayda var.

Çevrimdışı Zofren

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arakadaşlar iyi geceler.
Uyku tutmadı araba almanın gecesindeyim.Kendim için bu kadar kafaya takmam ama alamancı dedemize 2007 octavia elegance otomatik bulduk.Ben beğendim.Kendim inceleyemedim başka şehirde yaşadığım için .Arabayı yarın ustaya göstercekler.Mpi motor hakkında çok bir bilgim yok 102 Hp araç çekişde bir sıkıntı yaşar mıyız? Şu an ne yakar? 95000 km de bKımları yapılmış.Piyasa değeri nedir alağı yukarı bu aracın.Bizim hacı yaşlandı işini görsün rahat etsin istiyorum.Yeşilendirirsenz sevinirim.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
10 senedir lpg li mpi motor 2 sene 2007 model octavia, 8 senedir 2011 octavia kullanan biri olarak hiç sorun yaşamadım. Taş gibidir.