škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Multimedi ekranda Youtube ve Video izlemek

smtcglr · 193 · 94111

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ecz.taha

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;643060
Rootsuz benim bahsettiğim olmuyor maalesef. Rootsuz sonuç almak için bu başlık altındaki adımları uygulamanız gerekiyor.

Valla yaptım ama sizin de bahsettiğiniz gibi stabil çalışmadı. Açması dert. Açılınca çalışması dert vs vs. Olmadı ikinci el böyle bi telefon alıp arabada ekrana bağlamak. Bu uygulamaları apk sitesinde göremedim. Nerden indiriliyor?

Teşekkür ederim

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.skoda-motorsport.com/
Alıntı yapılan: ecz.taha;643061
Valla yaptım ama sizin de bahsettiğiniz gibi stabil çalışmadı. Açması dert. Açılınca çalışması dert vs vs. Olmadı ikinci el böyle bi telefon alıp arabada ekrana bağlamak. Bu uygulamaları apk sitesinde göremedim. Nerden indiriliyor?

Teşekkür ederim

Dün bir çok kombinasyon denedim kullanırken acaba bi yerden sonra stabilitede tıkanıklık olur mu diye olmadı şükür. Telefonumun garantisi dolmak üzere diye root yapmayı dert etmedim. Root yaparken çok uğraştım ama bu performansı gördükten sonra rahatladım. Şimdi snaptube ile youtube dan klip indiriyorum. Vlc player ile oynatma kontrolü (ses alçaltma/yükseltme, ekran parlaklığı azaltma/çoğaltma,ekran tuş kilidi vs) kullanışlı olduğu için izlerken de Vlc'yi kullanacağım bakalım.

Dosyaları bu linkten indirebilirsiniz. Yukarıda arkadaşın verdiği link ile aynı herhalde.
https://github.com/slashmax/AAMirror/tree/master/apk

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;643064
Dün bir çok kombinasyon denedim kullanırken acaba bi yerden sonra stabilitede tıkanıklık olur mu diye olmadı şükür. Telefonumun garantisi dolmak üzere diye root yapmayı dert etmedim. Root yaparken çok uğraştım ama bu performansı gördükten sonra rahatladım. Şimdi snaptube ile youtube dan klip indiriyorum. Vlc player ile oynatma kontrolü (ses alçaltma/yükseltme, ekran parlaklığı azaltma/çoğaltma,ekran tuş kilidi vs) kullanışlı olduğu için izlerken de Vlc'yi kullanacağım bakalım.

Dosyaları bu linkten indirebilirsiniz. Yukarıda arkadaşın verdiği link ile aynı herhalde.
https://github.com/slashmax/AAMirror/tree/master/apk

Merhaba hocam. Note 5 telefonumu uzun uğraşlar sonucu rootladım ve aamirror programları ile android autonun son sürümünü kurdum. Ancak telefonu araca bağladığım zaman normal bir şekilde android auto açılıyor. Ekran yansıtma işini yapabilmek için ne yapmam gerek?

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;644157
Merhaba hocam. Note 5 telefonumu uzun uğraşlar sonucu rootladım ve aamirror programları ile android autonun son sürümünü kurdum. Ancak telefonu araca bağladığım zaman normal bir şekilde android auto açılıyor. Ekran yansıtma işini yapabilmek için ne yapmam gerek?

Merhaba Hocam. AAMIRROR UNLOCK u yüklediniz mi? yükledikten sonra rootlanmış telefonda izinleri ayarlıyor ve sizden restart yapmanızı istiyor. Telefonu yeniden başlattıktan sonra aracınıza telefonu bağlayıp android autoyu açın ve android auto ekranında sağ alt köşede ana ekrana dönme düğmesine bastıktan sonra AAMIRROR yazısı çıkması gerekir. İlk ekranı yansıtmaya başladığında görüntü geç gelebilir. Sonrasında her şey stabil.
« Son Düzenleme: 14 Kasım 2018, 09:43:20 Gönderen: hanifi »

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;644161
Merhaba Hocam. AAMIRROR UNLOCK u yüklediniz mi? yükledikten sonra rootlanmış telefonda izinleri ayarlıyor ve sizden restart yapmanızı istiyor. Telefonu yeniden başlattıktan sonra aracınıza telefonu bağlayıp android autoyu açın ve android auto ekranında sağ alt köşede ana ekrana dönme düğmesine bastıktan sonra AAMIRROR yazısı çıkması gerekir. İlk ekranı yansıtmaya başladığında görüntü geç gelebilir. Sonrasında her şey stabil.

Ve nihayet sonuca ulaştım. Teşekkür ederim. Carstream'den tek eksiği araç ekranından telefonu kumanda edememek ve ekranla birlikte telefonun ekranının da sürekli açık kalması.

Usb veya sd karttan video oynatmanın bir yolu bulunsa her şey tastamam olacak :)

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;644179
Ve nihayet sonuca ulaştım. Teşekkür ederim. Carstream'den tek eksiği araç ekranından telefonu kumanda edememek ve ekranla birlikte telefonun ekranının da sürekli açık kalması.

Usb veya sd karttan video oynatmanın bir yolu bulunsa her şey tastamam olacak :)

Bolero'nun ekranından telefona müdahale edebiliyorum. Telefonun ekranının açık kalmak zorunda olması kötü maalesef.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;644180
Bolero'nun ekranından telefona müdahale edebiliyorum. Telefonun ekranının açık kalmak zorunda olması kötü maalesef.

Bolerodan kumanda edilemiyor bende nedense. O işi de biraz kurcalayacağım geniş vakitte.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;644180

Bir gün çalıştı, ertesi gün gitti. Hiçbir ddğişimlik yapmamama rağmen android autodaki sağ alt menüye tıklayında sadece skoda ekranına dön seçeneği çıkıyor. Aamirror be car strram seçenekleri kayboldu.

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;644324
Bir gün çalıştı, ertesi gün gitti. Hiçbir ddğişimlik yapmamama rağmen android autodaki sağ alt menüye tıklayında sadece skoda ekranına dön seçeneği çıkıyor. Aamirror be car strram seçenekleri kayboldu.

AAMIRROR Unlock bir süre sonra kendisini pasif hale getirir. Aksi takdirde telefonunuzun pilinin çabuk bitmesine sebep olmaktadır. Bu sebeple AAMIRROR UNLOCK'u yeniden çalıştırmanız gerekmektedir.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;644325
AAMIRROR Unlock bir süre sonra kendisini pasif hale getirir. Aksi takdirde telefonunuzun pilinin çabuk bitmesine sebep olmaktadır. Bu sebeple AAMIRROR UNLOCK'u yeniden çalıştırmanız gerekmektedir.

2 gündür deniyorum ama sonuç yok malesef. Stabil hale getiremedik bu işi.

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;644418
2 gündür deniyorum ama sonuç yok malesef. Stabil hale getiremedik bu işi.
Anlam veremedim. Unlock A basıyorum. Yetkileri kendiliğinden onaylıyor bir iki defa ve sonra yeniden başlatın telefonu uyarısı veriyor. Yeniden başlatıp telefonu tekrar bağladım mı olay bitiyor

Hanifi GÜNDÜZ - Škoda Fabia III 1.0 TSI 110 Hp 200 Nm DSG Style 2017

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;644420
Anlam veremedim. Unlock A basıyorum. Yetkileri kendiliğinden onaylıyor bir iki defa ve sonra yeniden başlatın telefonu uyarısı veriyor. Yeniden başlatıp telefonu tekrar bağladım mı olay bitiyor

Hanifi GÜNDÜZ - Škoda Fabia III 1.0 TSI 110 Hp 200 Nm DSG Style 2017

Ben de tamamen aynı adımları uyguluyorum; ama olmuyor. Samsung ile alakalıdır belki.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu an aktif kullanabilen var mı Android autoyu. İlk zamanlar Android auto da Google asistanı çok güzel kullanabiliyordum ne sorsam cevaplıyor idi ama artık kullanamıyorum. aynı durumu yaşayan var mı acaba?
« Son Düzenleme: 20 Eylül 2019, 11:10:11 Gönderen: smtcglr »

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;652323
Şu an aktif kullanabilen var mı Android autoyu. İlk zamanlar Android auto da Google asistanı çok güzel kullanabiliyordum ne sorsam cevaplıyor idi ama artık kullanamıyorum. aynı durumu yaşayan var mı acaba?

Multimedya izleme işi sanırım bitti artık; ama Android Auto'yu ve navigasyonunu sorunsuz kullanabiliyorum ben. Program sürümünü yükseltmeyi veya düşürmeyi dene hocam. Belki telefonuna veya Google'a gelen bir güncelleme ile program yetkileri kısıtlanmıştır.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Erdem navigasyonu kullanıyorum ama google asistan ı kullanamıyorum çok işime yarıyordu. Kullanımı çok güzel, direk ne yapmak istediğini söylüyorsun