škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yıl sonu indirimlerinde: Octavia-Jetta Aynı fiyat.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı engin_z_engin

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tyanali;595285
Güle güle kullanın. Önünde VW olunca çeyrek altın gibi piyasa işin gerçeği.
 İşin ilginci 105'lik TDİ olayından sonra dizeli gelmemeye başlamıştı da tsi'ının hala 105 olduğunu bilmiyordum. Garip memleket şu meksika

Benim de garibime gitti hocam, yetkili satıcıya sordum Octavia 110-115 beygirlere yükselirken Jetta neden halen 105 de kaldı. Satış stratejisi falan birtakım şeyler öne sürdü, lakin kendisi de bilmiyor gibi geldi bana.

Çevrimdışı tyanali

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: engin_z_engin;595391
Benim de garibime gitti hocam, yetkili satıcıya sordum Octavia 110-115 beygirlere yükselirken Jetta neden halen 105 de kaldı. Satış stratejisi falan birtakım şeyler öne sürdü, lakin kendisi de bilmiyor gibi geldi bana.
Meksikada üretiliyor hocam Jetta bundandır. Motor stoğu mu bitmedi, üretimi değiştirmek mi maliyetli artık orası muamma.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: engin_z_engin;595391

Jetta hala PQ-35 platformunda üretildiği için Euro-5 normlarını ancak karşılıyor.
Vw'nin yeni nesil motorları MQB platformu için geliştirildiği için Jetta'ya adapte edemiyorlar. Olayın özü bu.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
105hp ama 16v olarak güncellendi motor. Makyajdan önce jettanın 1.2 TSI'ı 8v idi ve yakıt tüketimi biraz daha fazlaydı. Şimdi euro6 ve 16v. 105'e fazla takılmayın ;)

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Bence donanım yüksekliğinden jetta derdim. Aynı fiyata daha fazla donanım alıyorsunuz sonuçta.

Çevrimdışı Trakia

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun Çakıroğlu 1.0 TSİ Style paket beyaz renk aracı 77.000'e veriyor hocam.Daha bugün iş yerinden bir abi için arayıp konuştum.

Çevrimdışı engin_z_engin

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Size iyi fiyat vermişler, VW kredi faizleri düşük, skoda'nın yüksekti. Takip etmek gerekiyor, uygun denk gelebiliyor, araç ellerinde hazır ise daha uygun verebiliyorlar.
Bayi den bayiye çok fark ediyor. Sıfır araç alacakların bütün bayiilerden fiyat almasını öneririm, uygun fiyat denk gelince 3-4 bin tl daha ucuza alınabiliyor.
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2016, 14:36:48 Gönderen: engin_z_engin »