škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.2 tsi motor üretimi durmuş

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı donmezfatih

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bugün düzce sakarya ve bursa bayilerini aradım 1.2 tsi optimal modeli için bu üç bayiden sadece bursa da style modelinin ellerinde olduğu söylendi. üç bayi de artık 1.2 tsi ve 1.4 tsi motorların üretilmediğini ve eylül sonunda 1.0 tsi motorlu octaivaların geleceğini almak için onları beklemem gerektiği söylendi. daha az yakıt ve daha yüksek tork olacağı söylendi. fiyat nasıl olur bilmiyorum tabi ki. jetta 1.2 tsi comfortline modelini test etme imkanı buldum dsg çok seri güçlü ve vites geçişleri harika. octavia larda tahminen aynıdır diye düşündüm. her ikisinide test eden ve fikir verebilecek olan var mı acaba?

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hemen hepsini test ettim. 1.0 ecotsi hariç. Hepsi makul derecede. Hatta astra 1.6 peugeot 308 208(benzinli 1.2 puretech). Taraflı mı düşünüyorum bilmem ama en cazip olanı tsi motorlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 TSI yerine 1.0 TSI 115HP gelecek. 200nm tork, 4.3 litre yakıt tüketimi var. 1.2 TSI'den(175nm tork, 4.9 litre yakıt tüketimi) daha iyi görüldüğü gibi. 1.4TSI yerine de 1.5 TSI'lerde gelecek diye biliyorum ben.

Çevrimdışı pc001

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı engin_z_engin

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1.2 TSI memnun kalmışken, 1.0 TSI uygun olursa hemen atlarım :)

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bende 1.5 TSI ları merak ediyorum. 1.4 ten böyle bir performansın üzerine 1.5 balparmak :)