škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yilin bir gunu octavia günü olsun mu?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Leventce

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar  bir fikrim digrr  marka araclarda gormustum bir gun toplaniyor istanbulda bir yerde tur atiyorlae caddelerde hem satan firma guzel bir reklam yapmis oluyor hemde bize eglenceli bir ortam insalnlarla tanima firsati t.. toplanalim bir gun yollar octavia gorsunnnnn

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yılın bir günü octavia günü olacaksa diğer günler de fabia günü olsun o zuman...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı adnanh

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leventce;579082
Arkadaşlar  bir fikrim digrr  marka araclarda gormustum bir gun toplaniyor istanbulda bir yerde tur atiyorlae caddelerde hem satan firma guzel bir reklam yapmis oluyor hemde bize eglenceli bir ortam insalnlarla tanima firsati t.. toplanalim bir gun yollar octavia gorsunnnnn

Amma abarttınız şu octavia'yı he. Ahım şahım bir araba olsa bari. Problem üstüne problem çıkaran bir araç

Çevrimdışı Leventce

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adnanh;579099
Amma abarttınız şu octavia'yı he. Ahım şahım bir araba olsa bari. Problem üstüne problem çıkaran bir araç

Kimi gore ferrari kimine  gore sahin guzel herseyden once bu bir tutku golf icin gruplar var bir cok marka model icin gruplar var .. zaten amac octavia larin kaynasmasi degil insanlari kaynasmasi tanismasi ...

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Satan firma reklamimi. Biz bu tur faaliyetler ile sadece beles reklam oluruz. Dandik bi buz kaziyicisi, reflektor bile vermeyen, fabrikadan ustunde geleni alan bir distribitormu verecek destegi.

Ama fikir olabilir. Bir markanin bir modeli belki yeterli ilgi gormeye bilir ancak marka bazinda tercih edilir.
Ve ne olursa olsun bi tospacilar, anadolcular veya kus serisi gibi olamaz. Onlar ekol.