škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.2 TSi oktavia almak niyetindeyim.Yardımlarınızı bekliyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hilter

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sifir araç siparişi veriNce 3-4 ay sonra geleceği söyleniyor.Peki sifir alan arkadaşlardan ricam ilk sipariş verdikleri zamanki fiyat ile teslim aldiklari zamanki fiyat arasinda ne kadar oynama olur?

2.sorum ise;
 2.el buldum bir tane ama kaça alırır sizce
2014 , 25.000 kmde optimal benzlinli(1.2) kaza boya değişen yok, renk mavi farklı kaça alınır
« Son Düzenleme: 03 Mart 2016, 10:43:19 Gönderen: hilter »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hilter;563009
Sifir araç siparişi veriNce 3-4 ay sonra geleceği söyleniyor.Peki sifir alan arkadaşlardan ricam ilk sipariş verdikleri zamanki fiyat ile teslim aldiklari zamanki fiyat arasinda ne kadar oynama olur?

2.sorum ise;
2.el buldum bir tane ama kaça alırır sizce
2014 , 25.000 kmde optimal benzlinli(1.2) kaza boya değişen yok, renk mavi farklı kaça alınır

Hikmet Bey illa 3-4 ay bekleyeceksiniz diye bir durum yok; eğer opsiyonel donanım seçerseniz muhtemel bekleme süreniz yazdığınız gibi olacaktır; ancak istediğiniz donanım, renk, motor, şanzıman vb. kombinasyonda hazır araçlar da olabilir bayilerde. Bu durumda mümkün mertebe fazla sayıda bayiyi arayıp fiyat almanızda da yarar var.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hilter;562826
Arkadaşlar selamlar,yeni üye oldun İsmim Hikmet.Öğretmenim,Sivaslıyım,Sivas'ta yaşıyorum.
4 hafta önce 6 Şubat Cumartesi akşamı Kayseri Sivas yolunda 2 ay önce aldığım aracımla kaza yaptım.(
 Parça parası 10Bin TL çıktı ben de yaptırmadan satmak zorunda kaldım.:(
(Kaskom yoktu)

Şimdi araç bakıyorum epey zamandır oktaviayı aklıma düşürdüler, incelemeye başladım.

Aracın yakıtı,parça temin sorunu,servis ağı gibi durumlar hakkında yardımcı olursanız sevinirim..

Oktavia-Corolla,Jetta   arasında gidip geliyorum ,nasipse birini alacağım..
Lütfen özellikle yeni kasalar hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim
Saygılarımla.:)

öncelikle hoşgeldiniz ve geçmiş olsun. kısa süreli binip değiştirmeyi düşünüyorsanız tercihiniz corolla veya jetta olmalı. ama yok ben uzun süreli binicem derseniz octavia.. inşallah gönlünüze göre güzel bi araç bulursunuz. :)

Alıntı yapılan: mcb951;562969
...kiler gibi kullandığım bagaj...

yüreğimi dağladın yine abi. sağol :D