škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni TSİ motorlar

alper32 · 61 · 11588

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı byrmdrsn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sontur;512739
Tekirdagdaki bayide 2 tane vardi en son ama fiyati inmedi hic . O sebepten ben de istanbuldan aldim 66.200 tl

galiba elegance değil mi hocam benim aramadığım bayii kalmadı Van dan tutun Edirne ye kadar hiç birinde yok ve gelecek olanlarada 3 bin fark isteyeceklermiş !!

Çevrimdışı sontur

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: byrmdrsn;512740
galiba elegance değil mi hocam benim aramadığım bayii kalmadı Van dan tutun Edirne ye kadar hiç birinde yok ve gelecek olanlarada 3 bin fark isteyeceklermiş !!

Evet elegance di ordakilerde

Çevrimdışı byrmdrsn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sontur;512751
Evet elegance di ordakilerde

Ben optimal bakıyorum gönül ister elegance bakayım ama o fiyata maddi durum  ek vermediği için çıkamıyorum

Çevrimdışı Vetmustafa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Acaba bütün modelleremi temmuzdan sonra 3-4 bin fark gelecek yoksa sadece 1.2 TSİ içinmi bu zam söz konusu

Çevrimdışı byrmdrsn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Vetmustafa;512821
Acaba bütün modelleremi temmuzdan sonra 3-4 bin fark gelecek yoksa sadece 1.2 TSİ içinmi bu zam söz konusu

Diğer modelleri bilmiyorum sanmıyorum hatta ama 1.2 tsi için 2-3 bin kesin gibi..

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.2TSI 110 beygir için diyor arkadaşlar ama sağlam bir kaynak mı bilmem.

Çevrimdışı Vetmustafa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
iyide o zaman 1.4 tsi arasında 3 binlik bir fiyat farkı kalıyor böyle az bir fark olduğunda insanlar 1.4 e yönelir yanılıyor muyum

Çevrimdışı Vetmustafa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
evet arkadaşlar şimdi doğuş oto ile görüştüm iyi haber 1.2 tsi 110 luk olduğu için extra bir zam olayı olmayacakmış bu kesin bilgi, kötü haber ise euro kurundan dolayı ( 3.04 tl olarak belirlemişler kuru ) bütün modellere zam gelmiş ellerinde mevcut araçlara zam yokmuş fakat bugünden itibaren gelen bütün modellere zam yapılmış örneğin octi 1.6 tdı elegans 82.600 olmuş

Çevrimdışı sontur

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Vetmustafa;512833
evet arkadaşlar şimdi doğuş oto ile görüştüm iyi haber 1.2 tsi 110 luk olduğu için extra bir zam olayı olmayacakmış bu kesin bilgi, kötü haber ise euro kurundan dolayı ( 3.04 tl olarak belirlemişler kuru ) bütün modellere zam gelmiş ellerinde mevcut araçlara zam yokmuş fakat bugünden itibaren gelen bütün modellere zam yapılmış örneğin octi 1.6 tdı elegans 82.600 olmuş

Ben de aracimi oglen teslim aldim. Bana da pazartesi zamli olacagini soylediler.

Çevrimdışı Vetmustafa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun ucuz yırtmışsın zamdan arabaya 2 senede 12.600 lira zam geldi

Çevrimdışı engin59

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aserhat;512657
Merhaba genel olarak bende bunun bir strateji olduğunu düşünüyorum ancak 1.2 TSI Octavia bu sene beklentilerinin üzerinde sattı. Az ithal etmişlr ve Euro kuru yükseldiği için gümrükte arabaları bekletiyorlarmış. Diğer taraftan ise hem az yakması hem vergi avantajı hemde fiyatı uygun olduğu için 1.2 TSI çok mantıklı oluyor.

Serhat Bey 1.2 TSI yakıt olarak iyi diyorsunuz.Sizin aracınızın ort.hızı ve ort. yakıt tüketiminizi paylaşabilirmisiniz?Teşekkür ederim...

Çevrimdışı Furkan_TDI

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
su motora bakın bi:) Şaka gibi makina
http://www.noticiasautomotivas.com.br/volkswagen-apresenta-motor-1-0-tsi-com-272-cv-e-274-kgfm/

Yeni 1.0 TSI uniteymiş ama tabi muhtemelen daha binek araçlara gelmez

Çevrimdışı aserhat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: engin59;513033
Serhat Bey 1.2 TSI yakıt olarak iyi diyorsunuz.Sizin aracınızın ort.hızı ve ort. yakıt tüketiminizi paylaşabilirmisiniz?Teşekkür ederim...

Merhaba,

Gaza usturuplu basarsanız katalog değerlerine çok yakın değerler görebiliyorsunuz.

İstanbul Düzce arası basmadan 120 yi geçmeden ortalama 100 - 110 ile 4.8 lt ile geldim.

İstanbul şehir içi trafiği çok sıkışıksa ve arada düzlüklere çıkarsanız 7.5 lt az sıkışıksa 6 - 6.5 lt.

Evden çıktınız direk sıkışık trafik, 1 ve boş arasında gidip geliyorsanız eğer ve hiç 2 ye bile takamayacaksanız 9-11 lt civarı yakacaktır ama bu durumu hiç kimse baz almaz ve konuşmaz :).

Yine İstanbul Düzce arası 120- 140 km hız ve arada 170 - 180 leri zorlayarak gittiğimde ise 6.5 lt yaktı.

Teşekkürler.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Furkan_TDI;513042
su motora bakın bi:) Şaka gibi makina
http://www.noticiasautomotivas.com.br/volkswagen-apresenta-motor-1-0-tsi-com-272-cv-e-274-kgfm/

Yeni 1.0 TSI uniteymiş ama tabi muhtemelen daha binek araçlara gelmez

Bu ne yaw... Napmış bunlar :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu ulke ekonomisiyle sifir arac almak imkansiz artik. Bu nedir yahu?

Bu arada su vw nin 3 silindire inanmasina acayip bayiliyorum. Belirli bi hacmin altinda 3 silindir cok mantikli optimum yanma odasini yakaliyolar ve motor ic surtunmesi cok daha dusuk oluyo ;) makine cok fena