škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kapak Jant

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SpeCTRuM

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamlar,

Aracım baz donanım olduğu için kapak jant bulunuyor. 2 tanesi uçunca, bir siteden 4 takım aldım (50 TL/takım) ama sanırım tam oturmadıklarından çıktılar.

Geçen gün Doğuş Oto'ya uğramışken sorayım dedim, tanesi 130 TL'ymiş. O fiyatın üstüne para koyar, alaşımlı alırsın :dede:

Var mı bildiğiniz, orjinal veya orjinale yakın alabileceğim iyi bir marka? Kapaklar yok şu an :) Kötü duruyor.

Teşekkürler.
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2015, 09:32:20 Gönderen: SpeCTRuM »

Çevrimdışı vatan38mekan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yerinizde olsam ya çelik janta yönelirim ya da elimdeki jant kapaklarını beyaz klips yardımıyla kullanırdım.

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kormetal ve cms firmalarının sitelerine bakarsanız uyumlu modeller vardı

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
jant konsuda zannedereim bu forumda okumuştum bir passat için orijinal ekipman kullanmadığı için kaza sonrası kasko ödeme yapmadı diye. o zamandan sonra bende de amb. olmasına rağmen jant değişikliğinden vazgeçtim.

o yüzden klipsle tutturup yola devam :D

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arabaya eklediğiniz herşeyi, kasko poliçesine de eklerseniz, hasar durumunda hepsi güvence altında olur ve ödenir.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Alıntı yapılan: Engin E.;513071
Arabaya eklediğiniz herşeyi, kasko poliçesine de eklerseniz, hasar durumunda hepsi güvence altında olur ve ödenir.

2014 Model aracımızın 16'' Minoris jantlarını satıyoruz.
İsterseniz inceleyebilirsiniz.

http://skodaturkey.com/showthread.php?p=513102#post513102
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı ayaman

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben o kunuda şanslıyım. aracı aldığım bayiden çelşk jant taktırmak istedim onlarda kendilerine ait jantçıdan çelik jant taktılar yüksek hızlarda titremeye yapıyordu servise ilettim durumu bir kaç kez git gel baktım çözüme ulaşmadı. Müşteri hşzmetlerini aradım durumu anlattım. böyle bir uygulamanın yanlış olduğunu ve çelik jantın ancak orijanalinin takılması gerektiğini söylediler. Şikayet kaydım oluşturulduktan sonra bana tekrar döneceklerini söylediler ve bşr kaç saat sonra müşteri hizmetlerinden arandım yapılan uygulamanın yanlış olduğunu ve özür amaçlı servise orijinal elegans jantlar gönderilip aracıma takılacağını söylediker ve iki gün sonra jantlarım geldi taktılar. Orijinal jantı fiyatı 3600 tl bu da bana bedavaya geldi. Teşekkürler skoda müşteri hizmetleri

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kaskonun ödememe durumu TUV ve TSE onay sertifikası olmayan çin vb. üretimi markasız ve hurda metalden yapılan jantlar için. piyasada 500 tl ile 1500 tl arası satılan jantların neredeyse tamamı sertifikasız, sertifika ve belge var diyenlerdede belgenin gerçek olup olmadığı ve o janta ait olup olmadığını bakmalısınız ve yine kendi menfaatiniz için jantın ve aksesuarların faturasını sigortacınıza verip poliçenize ekletmeniz faydanıza

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler iyi oldu bilgiler yararlı

Çevrimdışı SpeCTRuM

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamlar,

Araç kiralık araç, birşey almak istemiyorum. Kapak jantlar kayıp, ikisi var. Orjinalleri nerden alabilirim ucuz yollu?

Teşekkürler.