škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 Tsi EcuFast yazılım ( Resim & Video )

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Istanbulda powershop un dynosu sağlamdır yolunuz düşünce bı çıkıp test edin derim pek hoş bir grafik değil hem içinizde rahat emiş olur :)

Çevrimdışı fb1907

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dyno verilerine bence çok takılmayın inanıyorum ki 10 tane dyno yada girseniz hiç biri bir birini tam olarak tutmayacaktır. Sürüşe bakacaksınız önceden 0-100 , 60-160, 80-120 vs. chip öncesi hızlanmalar varsa onlarla kıyaslayacaksınız. Bazı devir bantlarında düşüklük gaz kesmesi anlık dahi olsa vs bunları dikkate alacaksınız. Aynı araçtan bulabilirseniz roll yapacaksınız belli hızlarda giderken falan. Şunu yapa bilir misiniz gerçekten chip yaptıktan sonra sakin kullanımları kıyaslarken tasarruf sağlayacak mı ben bunu merak ediyorum.

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fb1907;503962
Dyno verilerine bence çok takılmayın inanıyorum ki 10 tane dyno yada girseniz hiç biri bir birini tam olarak tutmayacaktır. Sürüşe bakacaksınız önceden 0-100 , 60-160, 80-120 vs. chip öncesi hızlanmalar varsa onlarla kıyaslayacaksınız. Bazı devir bantlarında düşüklük gaz kesmesi anlık dahi olsa vs bunları dikkate alacaksınız. Aynı araçtan bulabilirseniz roll yapacaksınız belli hızlarda giderken falan. Şunu yapa bilir misiniz gerçekten chip yaptıktan sonra sakin kullanımları kıyaslarken tasarruf sağlayacak mı ben bunu merak ediyorum.

sakin kullanımda eski aracımda 1 litre düşmüştü bunda henüz yakıtı test edemedim ama ara hızlanmalar ve 0 dan kalkış ve 180 den 200 e çıkış videolarını kıyasladım fark bariz belli oluyor

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Farkı anlamak çin bu sayılanlar yapılabilir, güzel fikirler. Ama DSG sağlığı için bence tork değeri kesin olarak bilinmeli :)

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
istanbula gittim bugün hızımız 95 ve 100 arasıydı.Birkaç kez trafik durmuştu ve sonuç böyle çıktı bende gayet tatmin oldum :)