škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.2 tsi octavia nasıl

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hasan emre

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öncelikle merablar  yaşım 14
şu anki aracımız 1.2 tsi jetta confortline aracımızın küçük bi kazasından dolayo  motor kaputu değişti babam  araçtan soğudu  satıp  octavia almayı düşünüyoruz  octavia hakkında bilgilerinizi aktarmanızı bekliyorum + yönlerini - eksi yönlerini jetta dan sonra bizi üzermi ?

Çevrimdışı volkidans

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bence iyi bende dsg optimal var memnunum sormak istediğiniz varsa yardımcı olabilirim.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Jettayla hemen hemen ayni arac. Jettadan biraz daha genistir belki onun disinda pek bir fark var mi kullananlar soylesin

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;473099
Jettayla hemen hemen ayni arac. Jettadan biraz daha genistir belki onun disinda pek bir fark var mi kullananlar soylesin

benim bildiğim octavia daha geniş. 10 cm uzattılar biraz da genişlettiler aracı.

Çevrimdışı Hasan emre

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Jettaya göre iç mekanı nasıl  jetta dan daha kalitelimi malzemeleri  Yakıt olarak  bize jettayı aratırmı ? Sağlamlık yönünden hangisi daha sağlam ?  arza yaparmı ?
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2014, 00:54:51 Gönderen: Hasan emre »

Çevrimdışı volkidans

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hasan emre;473174
Jettaya göre iç mekanı nasıl  jetta dan daha kalitelimi malzemeleri  Yakıt olarak  bize jettayı aratırmı ? Sağlamlık yönünden hangisi daha sağlam ?  arza yaparmı ?

iç malzemesi kesinlikle jettadan daha iyi yakıt olarak hem kilo avantajı hemde start stop avantajı ile fabrika verileri de bunu gösteriyor jettadan.ben istanbulda yaşıyorum ortala hız 21km ortalama yakıt ise 7.5 araba daha 500km de arabaya en son depoyu tam doldurdum yarıya 3 çizgi var ve 290 km yapmışım zannediyorum 700 olacak gibi. sağlamlığı ise ncap testlerinde baya iyi neticelenmiş diye biliyorum jetta meksikada octavia çek cum.da yapılıyor kronik arıza bu yeni kasa 2013 de çıktı ben kronik arıza hiç duymadım bazı değişken şeyler olabiliyor tabi ama bu arabada en çok şikayet nedeni arka tarafın bağımsız süspansiyon olmaması bu ve başka forumlarda çok eleştiriliyor ve buna bağlı darbe emmede ve asfalt sesinde çok geldiği söyleniyor ben 2014 mayısta aldım ama benim aracımda milletin abarttığı kadar ses yok hatta çalıştığını duymuyorum bence bu kısmı kendiniz bayide "2014" model araç ile test yapmanız çünkü bende ilk aldığımda ses olursa olsun ben modelini sevdim die aldım ve memnunum benim araç 1.2 dsg optimal