škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III jant ölçüleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MUSTAFA TOKAR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar, kışlık lastiklerim için jant almayı düşünüyorum. Bayi 17 inch jantlara tanesi 800 lira söyledi. bende cms'den almaya karar verdim. Jantların ölçüleri varmış . superb 17 ve 18 inch jant ölçülerini paylaşabilir misiniz . Şimdiden Teşekkürler

Çevrimdışı turbonet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MUSTAFA TOKAR;598116
Merhaba Arkadaşlar, kışlık lastiklerim için jant almayı düşünüyorum. Bayi 17 inch jantlara tanesi 800 lira söyledi. bende cms'den almaya karar verdim. Jantların ölçüleri varmış . superb 17 ve 18 inch jant ölçülerini paylaşabilir misiniz . Şimdiden Teşekkürler

Ben orjinal B8 passat jantı aldım. Replikalardan biraz daha pahalıya geliyor ama orjinal olması avantaj.

Çevrimdışı MorSalyangoz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracımda 19 inch jantlar var.Kış lastiği bulmak sorun oldu.Bende sizin gibi 17 inch jant ve lastik aldım dün akşam itibariyle. Cms ve kormetal jantlara baktım. Cms alacaktım ama Kormetal marka jant sitenin birinde çok uygun denk geldi.Takımını 950 tl ye aldım. 7,5x17 5x112 bijon aralığı Et45 ofset değerindeki jantları hafta içimde elimde olur gibi tahmin ediyorum.

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb 17" jantlari 7.0j dir ama et degerini bilmiyorum.Ben cok temiz 17" orjinal octavia janti olan denom modelini aldim. Uzerinde gelen michelinler cok kotu idi yazin zaten kullanmayacaktim o yuzden 16 jant ve lastiklerimi verdim uzerine 800₺ verip 17 jant ve civili kumho wintercraft wi31 aldim. Jant satan yerlerden cikma orjinal jantlari cok uygun bulabilirsiniz.