škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara AND Oto. Rezilliği

dgn · 33 · 5649

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Konya yolu üzerine ters bi şekilde bırakacaktınız arabayı, inecektiniz. Sonra arabayı geri çevirmekle mi uğraşır, geri geri mi gider, uğraşsın dursun.

Ahhh ulan para, o an cepte olacan ki o küstah müdür paçavrasının karşısına geçip 'bu parayı kaçırdın koçum' diyerek masaya vura vura bağıra çağıra dönüp arkanı gidicen

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Samsun asal otomotivi tek geçerim. Araç almaya ve bakmaya gittiğimde ne form imzaladım be de prosedür ile uğraştım. Hepsini gelince hallettiler. En son servise aracımı götürdüğüm de servis saati biraz uzaktı satıştaki arkadaşımız bana kendi aracını verdi. Bu kadar da samimiler. Araç alırken de çok güzel ilgi ve alakaları var idi.

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda alınacaksa sanırım Türkiye'nin uç noktalarında ki bayilerden almak lazım :D Samsun'u bir çok kişi övüyor, keza Yüncülerin de ilgisi bayağı iyi. Ankara harici benim bir de Gaziantep Skoda bayiisi deneyimim de var. Servisi bir kere 10 numara (yeni showroomdaki) satış elemanları da aynı şekilde hem alakalı hem de çok kibarlar. Ankara da kiler gibi ukala değiller.

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara servislerinin şikayetini çok okudum bu forumda. Nedir bu Ankaralı skodacıların çektiği efe il and dan. 3. bir satış servis açılsa da efe ile and a ders verse. Adam olsalar.
Bide bu adamlar sizin telefonunuzu almıştır. Ellerinde araç kalınca telefon ederler halen ilgileniyormusunuz diye. Nasıl arayacaklar merak ediyorum. Yada vw gibi yok mu satıyorlar. Tok satıcı mı bu ankarada skoda.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rapid yeni gelmişken şirkete almak üzere test etmiştik Oğuşlar Škoda'  da. Yanımızdaki satış görevlisi arkadaş (kulakların çınlasın Orhan)  sadece güzergâhı tarif etmişti. Arabanın tahsis edileceği arkadaş  gidişini, konforunu, ...vs. test ederken ben de klimayı, radyoyu, vs.  şeyleri kurcalıyordum. Test bitti Orhan kardeşim "siz de test edin"  şeklinde neredeyse ısrar etmişti. Mesele tabii ki Škoda değil, mesele  bayinin bizatihi kendisi.
Çok şükür SEAT' ta böyle bir sorun hiç ama hiç yaşamadım zira test sürüşü bile teklif edilmedi.:wnk: Zira haldır haldır telefon geliyordu "TSI DSG Ibiza var mı"şeklinde ve satıştaki hanımefendinin bakışları "yok sana test sürüşü" gibilerindendi.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bluevelvet;530397
Ankara servislerinin şikayetini çok okudum bu forumda. Nedir bu Ankaralı skodacıların çektiği efe il and dan. 3. bir satış servis açılsa da efe ile and a ders verse. Adam olsalar.
Bide bu adamlar sizin telefonunuzu almıştır. Ellerinde araç kalınca telefon ederler halen ilgileniyormusunuz diye. Nasıl arayacaklar merak ediyorum. Yada vw gibi yok mu satıyorlar. Tok satıcı mı bu ankarada skoda.
Hem de nasıl eğer dediğiniz gibi ellerinde kalan araba harici kuruş indirim yapmıyorlar bir de hediye diye ürün satıyorlar zorla. Biz Rapid'i alırken park sensörü hediye dediler arabayı aldık pişkin pişkin arabanın faturası ile birlikte park sensörünün faturasını verdiler.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;530398
Rapid yeni gelmişken şirkete almak üzere test etmiştik Oğuşlar Škoda'  da. Yanımızdaki satış görevlisi arkadaş (kulakların çınlasın Orhan)  sadece güzergâhı tarif etmişti. Arabanın tahsis edileceği arkadaş  gidişini, konforunu, ...vs. test ederken ben de klimayı, radyoyu, vs.  şeyleri kurcalıyordum. Test bitti Orhan kardeşim "siz de test edin"  şeklinde neredeyse ısrar etmişti. Mesele tabii ki Škoda değil, mesele  bayinin bizatihi kendisi.
Çok şükür SEAT' ta böyle bir sorun hiç ama hiç yaşamadım zira test sürüşü bile teklif edilmedi.:wnk: Zira haldır haldır telefon geliyordu "TSI DSG Ibiza var mı"şeklinde ve satıştaki hanımefendinin bakışları "yok sana test sürüşü" gibilerindendi.
Sen gene iyiymişsin. Sabahtan beri 8 araç sattım bi beyaz bi kırmızım kaldı 37.350' den aşağıya vermem siz masadan kalkınca sırada bekleyen alıcak dedi :)

Çevrimdışı kalipso

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yine bir AND vak'ası... Hiç şaşırmadım   ;)
Yüncüler de keza öyle...

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;530405
Sen gene iyiymişsin. Sabahtan beri 8 araç sattım bi beyaz bi kırmızım kaldı 37.350' den aşağıya vermem siz masadan kalkınca sırada bekleyen alıcak dedi :)
Eh işte aşağı yukarı aynı yaklaşım. Heveslisi varken ben de olsam nazlanandan uzak dururum.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tr genel distrübitörü olmasa bu durum böyle olmaz, mesela yüce, skodanın tr distrubitörü olsa  ve doğuşa sorumluluğu ve alakası olmasa...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;530398

Valla abi Skoda alacakları direkt Ankara dan Oğuşlar' a yönlendiriyorum bende. Oğuşlar da benimde çok sevdiğim samimi olduğum bir arkadaşım var. Ankara dan Skoda falan alınmaz, net.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Ben de oğuşlardan 2 octi a7, 1 de superb aldirdim. Muameleyi bilmiyorum ama fiyat olarak iyiydi.

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fiyat olarak iyi.. muamele de iyi oğuşlarda.. rekabetci piyasadan kaynaklanıyor muhtemelen..Ankarada andın satış departmanını bilmiyorum ama efenin satış departmanı pert..satış müdürü pert ötesi..ankaradan kalkıp istanbula gittim sırf bu yüzden oğuşlara..fiyat ve hizmetten memnun kaldım.
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2015, 23:26:27 Gönderen: hakan_by »

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya isin kotusu; bu adamlarin yaptigi ise saygisi yok. Dur ulan bakiyim millet hakkimizda ne diyo ne atiyo tutuyo diyip de su forumlari bir kere bile okumuyolar ya..

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;530760
Ya isin kotusu; bu adamlarin yaptigi ise saygisi yok. Dur ulan bakiyim millet hakkimizda ne diyo ne atiyo tutuyo diyip de su forumlari bir kere bile okumuyolar ya..
Birisi bu dediğini dese, adama "forum senin babandır" diye saldırırlarsa şaşırmam.

La bu İrlandalı Reyiz' i Angara' ya mı salsak ne?!:rm: