škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankaradan bugün trafikte yaşadığım olay

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ortalık karışık başımıza iş almayalım taksicinin biri bizim komşumuz Türkiye nin tamamından sorumlu trafik emniyet Müdürünü yolda dövmeye kalkmıştı. Banane müdürsen istediğim hızda da giderim seni ilgilendirmez dedi böyle tiplerde var hukuk yasa tanımayan :). Şartları zorlasaydı anlayacağı dilden konuşurdum dünkü adamın ama her zaman böyle adamlar çıkıyor hangi biriyle uğraşıcaz

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Zaten şu Ankara trafiğinde bi taksiciler bi de dolmuşçular, %95'ini at çöpe gitsin. Asfalt üstünde çalışıyorlar diye bütün yollar kendilerinin gibi hareket ediyorlar, diğer araçların üstüne kırarak yol almaya çalışıyorlar, trafik içinde diğer araçlara gösterdikleri saygı kocaman bir 'sıfır'.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;529775
Biber gazı daha mantıklı, ama rüzgar yönüne dikkat etmek lazım:D

Biber gazı taşımak suçmuş, bıçak, tabanca gibi yani...haberiniz olsun.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tip magandaların tez zamanda İrlandalı boksörle karşılaşmalarını temenni ediyorum. Tek vuruşta nakavt eden ve 20 diş birden dökeninden :D

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;529531
O şahıs için söylenecek çok şey var da, neyse...
İşlem yapılır mıydı bilinmez, ancak keşke yine de plaka ve istikameti polise bildirseydiniz.

Aynı yerde ben de bir olay yaşadım. Motorcunun birine kibarlık yaptık yol verdik, o da psikolojik sıkıntılıymış, dikiz aynama tekme attı kaçtı.  Emniyet müdürlüğünün önü, üstelik yolda da mobese kameraları var. Üstelik plakasını da almıştım.  155 i aradık, karakola git dediler. Karakola gittik, polis ilgilenmedi bile. Yani boş işler.

Trafikte bu tür takışmalara girmek boşa, yaktığınız benzine yazık.

Aynen böyle , geçen gece  bentderesinde piç kasa bmw nin biri ışıklarda önüme atlıyor felan.  
Biraz takıştım, sonra dedim "boş yere niye mazot yakıyorum şu piçe" dedim sağa geçtim.
Derken arkadan bir vron vron sesler falan, başka bir manyak geldi . Bu deminki bmw nin önüne bir kırdı, bmw yalpaladı falan. Aha dedim buldun belanı  :D Bir süre takip etti ama herif uçtu gitti. Piçin hakkından manyak geldi anlayacağınız.  

Boşverin bu işleri açın radyoyu keyfinize bakın.
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2015, 23:40:49 Gönderen: mustklc »

Çevrimdışı bekotass

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
En iyi hiç bulaşmamak ama bu seferde iyice azıtıyorlar millet ses çıkarmıyor diye çıkarsan bu sefer başın beladan hiç kurtulmaz çoluğumuz çocugumuz var itle kopuklamı uğraşalım bilemedim hele o taksici dolmuşcu tipler önceleri adamlar ekmek parası kazanıyor diye yol verirdim ama baktım ki bunlar insanı hiçe sayan tipler benimde gözümde 0 hepsi malesef insanın insana saygısı yok karşısındakini düşünme yok sevgi saygı bitmiş toplum olarak bunun düzelmesi çok zor inşallah düzelir ama çok zor cehalet almış başını gidiyor bunun okumaklada alakası yok görüyoruz

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;529550
Adam irikıyım değilse durup dövüşmek en iyisi...polis ne yapacak ki???

Bu konunun en güzel yorumu sizinki olmuş.:):)

Bence de kendine güvenen dövüşmeli ... Birde dövüşüp döverseniz tadından yenmez.

Ama karşı taraf üstün gelirse o zaman sıkıntı.

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
Alıntı yapılan: umtdrn;530542
Bu konunun en güzel yorumu sizinki olmuş.:):)

Bence de kendine güvenen dövüşmeli ... Birde dövüşüp döverseniz tadından yenmez.

Ama karşı taraf üstün gelirse o zaman sıkıntı.

Ankara trafiğinde ruhsatlı/ruhsatsız silah taşıyan, ve bunu kullanmaktan çekinmeyen, üstüne bir de silahım var diye daha da atarlı olan çok .... var aman dikkat.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozghcttpli;530543
Ankara trafiğinde ruhsatlı/ruhsatsız silah taşıyan, ve bunu kullanmaktan çekinmeyen, üstüne bir de silahım var diye daha da atarlı olan çok .... var aman dikkat.

Kesinlikle katiliyorum. Kimden ne cikacagi belli olmaz

Çevrimdışı umtdrn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozghcttpli;530543

Tabi ki öyle . Benim söylediğim işin şakası.

Uzmanlar trafikte yanınızdan geçen veya trafik ışığında yanınızda duran araçların içindeki insanlarla bir anlık göz teması bile kurmanın tehlikeli olabileceğini söylüyor.

Ben trafikte uzun süredir korna bile kullanmıyorum. Herkese de tavsiye ederim.Böylelikle daha rahat ve sinir bozmadan araba kullanmak keyifli oluyor. İnsanların yaptıkları hatalara, kural ihlallerine ve saygısızlıklarına sinirlenip tepki göstermek yerine onlara gülmeyi tercih ediyorum.

Cehaletle hiçbirimiz başa çıkamayız. Hayvanları kendi haline bırakmak lazım. Onlar kendilerine kurdukları doğal yaşamları içinde takılsınlar. Başka yapacak birşey yar mı ?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara'da trafikte kavga etmeden günü bitirebildiğine seviniyor insan...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankaradaki sürücü profili, agresif, saldirgan,  sabirsiz, kullanmayi bilmeyen ve gereksiz hizlanan tipler. Sinyal verdi mi kesinlikle yol vermiyorlar tam tersine önüne kiriyorlar. Illaki makas atman lazim.

Istanbul sürücusu öyle degil. Adamlar bikmis artık saatlerce trafikte zaman gecirmekten. Herkes isine gucune bakiyor kolay kolay bela aramiyor. Sinyal veriyorsun yol veriyorlar. Yol veriyorsun dortluleri yakarak tesekur ediyorlar.  Bir de İstanbul bela sehir derler. Istanbul icinde on bin kmden fazla surdum cok rahat ettim. Bir tek araba gitmiyor tek sıkıntı bu :)

Bizim kirsehirin trafigi de saka gibi. Adam ununu elemis elegini asmis. Yesil yaniyor. Adam hareket edene kadar kirmizi yanıyor.  Cok rahatlar.

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
Alıntı yapılan: mustklc;530724
Ankaradaki sürücü profili, agresif, saldirgan,  sabirsiz, kullanmayi bilmeyen ve gereksiz hizlanan tipler. Sinyal verdi mi kesinlikle yol vermiyorlar tam tersine önüne kiriyorlar. Illaki makas atman lazim.

Istanbul sürücusu öyle degil. Adamlar bikmis artık saatlerce trafikte zaman gecirmekten. Herkes isine gucune bakiyor kolay kolay bela aramiyor. Sinyal veriyorsun yol veriyorlar. Yol veriyorsun dortluleri yakarak tesekur ediyorlar.  Bir de İstanbul bela sehir derler. Istanbul icinde on bin kmden fazla surdum cok rahat ettim. Bir tek araba gitmiyor tek sıkıntı bu :)

Bizim kirsehirin trafigi de saka gibi. Adam ununu elemis elegini asmis. Yesil yaniyor. Adam hareket edene kadar kirmizi yanıyor.  Cok rahatlar.

Yolda yürüyenlerden araba süremezdik orada :)