škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mavna: Volkswagen Passat 1.6 TDI Comfortline Test

dgn · 20 · 5876

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir B7 Passat sahibi olarak paylaşmadan geçemedim.Biraz acımasız davranmışlar ama olsun paylaşalım:)

Benim kendi yorumum TSI motor ve highline donanım ile görüşleri çok daha farklı olurdu.Çünkü test ettikleri arabada ne keyifli bir motor ne de tatminkar bir donanım var.Amaç sadece az yakmak..Ayrıca korna konusunda sonuna kadar haklılar.Ben artık kullanmıyorum bile.:D

http://www.oto-park.com/haberler/mavna-2013-volkswagen-passat-16-tdi-comfortline/1855

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
B7 comfortline ciddi anlamda çok tıraş :) B6 Comfortline olsaydı çok farklı olurdu,kadife koltuklarımız yeter :D B7 olacaksa ağzına kadar dolu Hihgline olmalı,ve tabi kesinlikle 1.6 TDI olmamalı :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen öyle, araca her bindiğimde iyi ki highline almışız diyorum ben. Sunroof diye de iç geçirmiyo değilim ama aylarca beklemek ters gelmişti o zaman. İyi ki de ters gelmiş yoksa 5 sunroof parası fazla ödeyecektik :D

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, bu şartlarda 100.000-110.000 bütçeye sıfır hangi arabayı önerirsiniz? Neden?

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;468030
Arkadaşlar, bu şartlarda 100.000-110.000 bütçeye sıfır hangi arabayı önerirsiniz? Neden?

Superb :) Çünkü bence tam bir F/P aracı abi..

Tabi bahsettiğim araba 90 bin civarında,Elegance DSG 1.6 TDI.. Benzinli olursa bende Doğan gibi düşünüyorum..
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2014, 18:05:07 Gönderen: Can »

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;468030

Ben F30 316i derim abi. Tatminkar bi donanimla gayet guzel olur. O parayı superbe vermem şahsen.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hacı aile aracı olacaksa öyle düşünme bence bmwlerin o arkadaki şaft tüneli otomatikman 4 kişiliğe düşürüyo arabayı heleki akif abi eski octi kullanıcısı sayılır hatırı kalır fark var arada

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;468034
Hacı aile aracı olacaksa öyle düşünme bence bmwlerin o arkadaki şaft tüneli otomatikman 4 kişiliğe düşürüyo arabayı heleki akif abi eski octi kullanıcısı sayılır hatırı kalır fark var arada

Arkadaşımda var f30 320d. Arkası passat-superb kadar geniş degil ama ön koltuğu kendime göre ayarladığımda arka genişliği tatmin edici bence. Boyum 1.80 senle aynı sayılır gördün işte :D Tabi 5. Kişi için yer önemliyse ona bir şey denilmez. Arkadan itişlerde bu sorun var.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arabayı ben alacak olsam kesin 3.20D alırdım..
Arkadaşıma bakıyorum:)

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sportif sürüş fln. olacaksa BMW yoksa aile aracı olacaksa superb, belki Mercedes, Audi düşünülür

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;468035
Arkadaşımda var f30 320d. Arkası passat-superb kadar geniş degil ama ön koltuğu kendime göre ayarladığımda arka genişliği tatmin edici bence. Boyum 1.80 senle aynı sayılır gördün işte :D Tabi 5. Kişi için yer önemliyse ona bir şey denilmez. Arkadan itişlerde bu sorun var.

Hahaha ne güldüm ya izleyemediydim testi şimdi izledim pampa gömmüşler senin arabayı fatihasını falan okumadan hemde :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;468059
Hahaha ne güldüm ya izleyemediydim testi şimdi izledim pampa gömmüşler senin arabayı fatihasını falan okumadan hemde :)

Passata bunları diyenler Octaviaya binince heralde yakarlar ama fazla sevinme bence hocam :D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yok ya octaviayı yaptılar onu da pis gömdüler ama bunun kadar acımasız değildi onu da izlemeni tavsiye ederim :) ama sonunda biri farketmiş psa motorları gibi ses çıkarıyo passat hele ki düzü benm araba kütüphane ondan sonra :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;468061
Yok ya octaviayı yaptılar onu da pis gömdüler ama bunun kadar acımasız değildi onu da izlemeni tavsiye ederim :) ama sonunda biri farketmiş psa motorları gibi ses çıkarıyo passat hele ki düzü benm araba kütüphane ondan sonra :)

Entersan valla,benim Polo da bile 50 den sonra içeriye motor sesi falan gelmiyor :) Bizim TSI Passatta hele arabanın çalıştığını anlayana helal olsun :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle