škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2013 Mercedes E180 Test(Oto-Park.com)

dgn · 12 · 6302

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Adamlar 10 numara test yapıyorlar.Hem güldürüyorlar hemde bilgi veriyorlar.Bu testte 10 numara olmuş.Paylaşmak istedim:)

[YOUTUBE]MV093FVgApo[/YOUTUBE]

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MV093FVgApo

Çevrimdışı Dark_ottoman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.yesilisikbilisim.com

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu adamların en sevdiğim huyu tasarım hakkında hiç bir yorum yapmıyorlar,özellikle dış kısım için. Zevkler ve renkler tartışılmaz bu kadar basit. Her testlerini izliyorum kaçırmıyorum ve bu gidişle çok iyi yerlere gelebileceklerine inanıyorum. Mehmet dışındakiler işin biraz daha makara kısmında ve işi eğlenceli yapan bu. Ama Mehmet olmasa bu kadar keyifle izlenmez,adamın konuşması,yorumları o kadar akıcı ve cana yakın ki,izledikçe izleyesin geliyor..

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ilk kez gördüm teşekkürler.ilgimi çeken araçların videolarını bilgisayara atıp yarın izleyeceğim ama yorumları okudum çok doyurucu ve bilgilendirici olacak sanırım

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende ilk defa gördüm bi baktım 2 saattir adamların testlerini izliyorum.Çok güzel testleri var.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;443626
3.20 ile bebeler bile yanlıyormus :-)

Doğru abi,S2000 gibi agresif bir yapısı var arabanın,virajda hafif kontrayı ver,gazın oranını ayarla,araba gerisini yapıyor zaten :)
He bana sorarsanız hiç bir Mercedes (klasikler hariç) bir BMW olamaz,kendi fikrim tabi..

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tabi BMW performans aracı, örnegin kimi otobanda serit degistirmeyi bile hissetmek istemiyorum, konfor olsun diyor Mercedes i seciyor,
kimide yok arkadas yaptıklarımı tamamen hissetmek istiyorum diyor bundan zevk alıyor BMW yi tercih ediyor,
3,20 dizel 1,6 tdi Golf VI dan bile sert gelmisti bana,

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Ben bu adamlara bayılıyorum az konuşuyorlar öz konuşuyorlar ve genelde son 10 dk komedi.

Özellikle panpişler,golf,a3 ve son olarak e180 video larına bayılıyorum(galiba hepsine bayılıyorum  :lol:

Çevrimdışı amraam

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de bu konu sayesinde tanıdım bu arkadaşları.Testleri çok hoşuma gitti hem kendilerini izlettiriyorlar hem de boş değiller, gereksiz bilgilerle boğmuyorlar.Ellerindeki kısıtlı imkanlarla gayet zevkli ve eğlenceli videolar yapmışlar gelecekleri parlak bence.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şimdi yorum yapabilirim çünkü neredeyse tüm test videolarını izledim gayet güzel içten bilgilendirici olmuş

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz baktım, gayet hoş bir test olmuş. Keyifli :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI