škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

TTnet Fibernet Paketleri

dgn · 13 · 3909

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Selamlar ST Ailesi,

Şuan TTnet Netlimitsiz kullanıyorum.Aylık 55 lira nisanda da 59lira olacakmış, eve mektup geldi şimdi öğrendim.Bende araştırmak üzre TTnetin sitesine girdim ve şansa da fibernet kampanyası varmış.Bana mantıklı geldi.Geçmeyi düşündüğüm tarife TTNET FİBERNET LİMİTSİZ   20 Mbps'ye kadar   Limitsiz   54,90 TL x 24 ay.

Aramızda kullanan, bilgisi olan varsa buraya yazarsa çok makbule geçer.Yorumlarınızı bekliyorum.İyi akşamlar.

Çevrimdışı porschemurat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fakat fiber net her yerde yok sitelerde ve şehir merkezlerinde oluyor.
Önce bir alt yapı varmı yokmu onu sorarsanız sizin için daha iyi olur.

Db1

• Ziyaretçi
Varsa sol fiber kullanin. 4 yildir kullaniyorum, 20mbit sinirsiz 69tl.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superonline varsa ona geç derim :) O 20 mbite de inanma.Şu an 8 mbit netlimitsin kullanıyorum bana 13 mbit veriyorlar ki o sistemde gene aynı kablo üzerinden gelecek :)

Çevrimdışı bloodmoney

• Gran Turismo
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
akk saçmalığı kalkmadıkça superonline fiber de olsa ttnet fiber de olsa bişey farketmeyecek.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: porschemurat;333153
Fakat fiber net her yerde yok sitelerde ve şehir merkezlerinde oluyor.
Önce bir alt yapı varmı yokmu onu sorarsanız sizin için daha iyi olur.

Başkent'in merkezinde oturuyoruz.:D Tahminim %90 altyapı vardır.

Alıntı yapılan: ulysses;333157
Varsa sol fiber kullanin. 4 yildir kullaniyorum, 20mbit sinirsiz 69tl.

Sol Fiber ne oluyor?

Alıntı yapılan: kadir_;333158
Superonline varsa ona geç derim :) O 20 mbite de inanma.Şu an 8 mbit netlimitsin kullanıyorum bana 13 mbit veriyorlar ki o sistemde gene aynı kablo üzerinden gelecek :)

Reiz bende netlimitsiz kullanıyorum hızım 5mbit:D Ama aynı binada ki arkadaşım 10mbit hız alıyor, aynı tarife ile:D

Şimdi fiber 4 lira daha ucuz, ve sözde fiber olduğu için daha fazla hız alırım diye düşündüm.Hem ekonomik hem hızlı.:) Çünkü netlimitsiz ile 5mbit üstü hız alamıyorum

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;333169
Başkent'in merkezinde oturuyoruz.:D Tahminim %90 altyapı vardır.

Sol Fiber ne oluyor?

Reiz bende netlimitsiz kullanıyorum hızım 5mbit:D Ama aynı binada ki arkadaşım 10mbit hız alıyor, aynı tarife ile:D

Şimdi fiber 4 lira daha ucuz, ve sözde fiber olduğu için daha fazla hız alırım diye düşündüm.Hem ekonomik hem hızlı.:) Çünkü netlimitsiz ile 5mbit üstü hız alamıyorum

O tamamen santrelin kolpalığından.. Ben 8 bmit alırken 4e sabitlediler isyan çıkardım sonra gittim ana santrale ordaki bayanla bi güzel konuştuk daha sonra 8e yükseltti şimdide kendiliğinden 13 e yükseldik .Durup dururkende tahaddüt vermek istemiyorum 2 sene bağlıyorlar :)

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de 8 mbit e kadar kullanıyorum fakat 2.5 mbit alıyorum. Ben çemkirmeden önce 0.8 mbit alıyordum. Şu an hatta 4 mbit verseler kopmalar yaşıyorum çünkü kablo sistemi eski. Fiber alabiliyorsanız en güzeli, fakat 20 mbit'e kadar da, en düşük kaç mbit vermeyi taahhüt ediyorlar onu bir sorun.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uydunet'in 10mbit sabit hız ve 80gb kotalı tarifesine geçmeye karar verdim.Çünkü -e kadar kelimesinden bıktım artık.Sabit 10mbit hız yeterde artar bile:)

Çevrimdışı bulent45

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dogan download cok yapmiyorsan gayet yeterli.ayni fiyata 5mb sinirsizda var.birde apartmanda yada evinin yakinlarinda uyduneti kullanan varsa sormani oneririm.hizindan memnunlarmi diye.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
TTnetten geçen aylardaki kota bilgilerime baktım, ayda 25GB ı neredeyse hiç geçmemişim.Zaten sürekli download yapacak vaktim de yok.80GB epeyi yeter bana:D

Evin yakınlarında da Uydunet kullananlar epeyi memnun DH den okuduğum kadarı ile.Zaten şehrin merkezi, bir problem olacağını sanmam.

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
uydunet olan yerde başka birşey aramaya gerek yok bence.
komşun 10 mbit alıyorsa senin 5 mbit de 10 a iyileştirilebilir demektir, daire içinde paralel bağlı telefonlar iptal edilip hat kontrolü ile mümkün tabi,
ttnet in fiber i de şöyle, superonline gibi bina içine kadar optik gelmiyor, sokaktaki ana kutuya kadar fiber geliyor, ordan sonrası kablo, artık sokaktaki kutu şansına belki kapı önünde belki de sana 2 km uzakta, o yüzden hızda yine sıkıntı olacaktır mutlaka...
boşver, sen uydunet ile zaten sana en uygun kararı vermişsin...