škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

sizce hangisi superb elegance 1,4tsi // mi 1,6 tdi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Konuyu bölmüş olacağım ancak; Erhan Peugeot alacaktın, iyi ki almamışsın.

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: newforest;339080
özeldende yazabilirsiniz ama  ben bu fiyat vermeme durumunu anlamiyorum
forum bilgi paylasimidir, burada  en son tarihi ceviri isimli arkadasimiz superb elegance 1,6tdi  isitmali koltuk  bolera sunruf 76500 e  aldi normalde (81000) bunu söyleyerek bir cok superb almayi  dusunen arkadslarimizi  bayilere karsi  en azindan  daha fazla pazarlik yapabileceklerini hatirlatti  sizlerde  bu bilgileri paylasmalisin size arac satilirken  bayi  sizin kendinizi özel hissetmeniz icin  bu  size yapabilecegimiz son fiyat  hatta  daha önceden sattiklari fiyatlarida gösterebilirler  sizi ikna etmek icin  ve kimseye söylemeyin derler  fiyat indirimini
 bunlari sizde biliyorsunuz  ama herkesin bilmek istedigi ne kadar daha  fiyat indirilebilir ama yinede  caniniz sag olsun

Burda bana yapilan indirimi soyleyerek sizin de ayni indirimi istemeniz inanin abes olur. Ben kendimi cidden ozel hissediyorum, kimseye arac teslimi yapilmiyorken ben araci aldim. Araclar y.disindan geldiginde bayilere dagitilmadan once benim rengini secmem icin 1 gun bekletildi. Rengi sectikten sonra diger bayilere araclar dagitildi. Sanirim fiyat konusunda da bu size bir fikir vermistir.

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;339085
Konuyu bölmüş olacağım ancak; Erhan Peugeot alacaktın, iyi ki almamışsın.

Neden abi? Merak ettim simdi. Bu arada yarin evdeyim mecburi. Aksam gecerken istersen sana sitede bir cay ismarlayayim abi :)

Çevrimdışı newforest

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
cok özel oldugunuz anlasildi  inanin bu kadar özel oldugunuzu tahmin edemedim.....

yinede en azindan  ne kadar kaziklandigimizi ne kadar kar elde ettiklerini  anlama bakimindan  bir fiyat verebilirsiniz sonucta sizden aldigim fiyatla  gidip banada bu fiyatla verin diyemem sadece bayilerin kar oranlarini anlariz

Db1

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: newforest;339145
cok özel oldugunuz anlasildi  inanin bu kadar özel oldugunuzu tahmin edemedim.....

yinede en azindan  ne kadar kaziklandigimizi ne kadar kar elde ettiklerini  anlama bakimindan  bir fiyat verebilirsiniz sonucta sizden aldigim fiyatla  gidip banada bu fiyatla verin diyemem sadece bayilerin kar oranlarini anlariz

niye kaziklanmak olarak soyluyorsunuz ki. herkes belli bir fiyattan satiyor. begenmezseniz almayin, kaziklanmayin. illa ki alicam diyorsaniz da o zaman kaziklaniyorum demeyin. bayilerin kar oranlarini ben de bilmiyorum. benim uzerimden de kar etmislerdir. kimse karsiz vermiyor sonucta, kardn zarar etmislerdir. Bunlari dusunmek yerine size en uygun karari verip aracinizi en uygun yerden alin.

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: newforest;339080
özeldende yazabilirsiniz ama ben bu fiyat vermeme durumunu anlamiyorum
forum bilgi paylasimidir, burada en son tarihi ceviri isimli arkadasimiz superb elegance 1,6tdi isitmali koltuk bolera sunruf 76500 e aldi normalde (81000) bunu söyleyerek bir cok superb almayi dusunen arkadslarimizi bayilere karsi en azindan daha fazla pazarlik yapabileceklerini hatirlatti sizlerde bu bilgileri paylasmalisin size arac satilirken bayi sizin kendinizi özel hissetmeniz icin bu size yapabilecegimiz son fiyat hatta daha önceden sattiklari fiyatlarida gösterebilirler sizi ikna etmek icin ve kimseye söylemeyin derler fiyat indirimini
bunlari sizde biliyorsunuz ama herkesin bilmek istedigi ne kadar daha fiyat indirilebilir ama yinede caniniz sag olsun
arkadaşım merhaba. ben bugün ankara and oto dan list fiyatı 86000 olan kampanyalı fiyatı 82500 olan aracı 75000 tl ye aldım. renk siyah. deri koltuk harici opsiyon ne varsa var arabada. bildiğin full+full yani. columbus + deri koltuk olsa aracın fiyatıda 90000 tl ye geliyor. bana göre gereksiz bu kadarı da.

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
satış müdürü Kemal Kaya bey ile görüşün mutlaka yardımcı olurlar.

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tayozi;339208
arkadaşım merhaba. ben bugün ankara and oto dan list fiyatı 86000 olan kampanyalı fiyatı 82500 olan aracı 75000 tl ye aldım. renk siyah. deri koltuk harici opsiyon ne varsa var arabada. bildiğin full+full yani. columbus + deri koltuk olsa aracın fiyatıda 90000 tl ye geliyor. bana göre gereksiz bu kadarı da.

araç opsiyonları nelar sayarmısnız

Çevrimdışı newforest

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bu arada aracin  modeli 1.6 tdi mi yoksa 1,4 tsi mi ve almis  oldugun  extra donanimlar  nelerdir

göstermis oldugun ilgi ve alaka  icin tesekkürler

Çevrimdışı newforest

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ulysses;339197
niye kaziklanmak olarak soyluyorsunuz ki. herkes belli bir fiyattan satiyor. begenmezseniz almayin, kaziklanmayin. illa ki alicam diyorsaniz da o zaman kaziklaniyorum demeyin. bayilerin kar oranlarini ben de bilmiyorum. benim uzerimden de kar etmislerdir. kimse karsiz vermiyor sonucta, kardn zarar etmislerdir. Bunlari dusunmek yerine size en uygun karari verip aracinizi en uygun yerden alin.

durum  begenip begenmeme  meselesi degil bizler aliciyiz onlar satici  onlar satabilecekleri en üst rakamdan satmak isterler  bizlerde  alabilecegimiz en düsük  rakamdan  almak isteriz,, cogu zaman  her iki tarafinda bulusma noktasi olur,  fakat bu nokta bazen  umdugumuz nokta olamaz  saticinin  yada alicinin istedigi nokta olur iste böyle durumlarda  cevremizden yeni arac almis  kisilerin tecrubelerinden  faydalanarak  rakami daha asagi cekebiliriz örnegin bankalardan kredi cekerken  banka size islem ucreti 400tl der  ve faizi 2000 der siz ona  derseniz bakin  baska banka 100 tl islem ucreti 2000 faiz veriyor o bu sefer  size baska bir teklif verebilir yada vermez  ama  alternatifler  her zaman  iyidir ve mesele bu alternatifleri bilmektir

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
araç 2012 1.6 dizel elegance. siyah metalik renkte.elegance donanıma ek olarak bolero ekran,sunroof, bluetooth,4 koltuk ısıtma, trifit jantlar var.

Çevrimdışı newforest

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tüm bu özelllikler 75bin lira mi?

pesin mi kredilimi ?

ankara and ile görüstüm daha aramadilar
kemal bey yokmus

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
tüm özellikler aynen dediğim gibi.hatırlayamadığım birşeyler olabilir.

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Superb tutmadığından dolayı çok uygun fiyatlara alabilirsiniz iyi pazarlık yapın. benim gibi direk gidip almayın. dolaşın 3-5 kere gidin gerekirse. Herkes tavsiye eder aracı ama kimse almaz nedense.