škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

araba ortada benzin kesmiyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
abilerim bildiğiniz üzere daha yeni arabaya gaz taktırdık ama bir sorun var arabayı benzinden gaza almak için 0 konumuna alınca benzin bir türlü kesmiyor haliyle gaza alınca araba boğuluyor ve gaz yemiyor sorun anahtardamı veya şase ile ilgilimi acaba
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı tanner1973

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;257403
abilerim bildiğiniz üzere daha yeni arabaya gaz taktırdık ama bir sorun var arabayı benzinden gaza almak için 0 konumuna alınca benzin bir türlü kesmiyor haliyle gaza alınca araba boğuluyor ve gaz yemiyor sorun anahtardamı veya şase ile ilgilimi acaba

birader aracı benzinden gaza geçişde arabayı rolantide bırak karbüratördeki benzin bitince stop eder.eger gaz pedalına basarsan aracın benzin kesmez.bilgin olsun.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tanner1973;257415
birader aracı benzinden gaza geçişde arabayı rolantide bırak karbüratördeki benzin bitince stop eder.eger gaz pedalına basarsan aracın benzin kesmez.bilgin olsun.

simdi sorun şöyle araba giderken geçte olsa benzini bitiriyor gaz yemiyor gaza alıyorum ilk bas iyi gidiyor sonra yine boğulmaya başlıyor ortaya aldığımda araba çalışmaya devam ediyor
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı tanner1973

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;257434
simdi sorun şöyle araba giderken geçte olsa benzini bitiriyor gaz yemiyor gaza alıyorum ilk bas iyi gidiyor sonra yine boğulmaya başlıyor ortaya aldığımda araba çalışmaya devam ediyor

ozaman anahtar veya yakıt kesici kesinlikle arızalı aracı kesinlikle daha buyuk sorun olmadan montajı yapan yere götürün

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ya biz şu anda oraya 40 km uzağız o zaman benzindemi gidelim yani
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tanner1973;257516
olur.hayırlı ramazanlar

:++::++::++::++:

o ne guzel cevaptı.cok cekmıssınız gbı.

Çevrimdışı tanner1973

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;257555
:++::++::++::++:

o ne guzel cevaptı.cok cekmıssınız gbı.

dikkat ettiysen sahur vakti bi bakıyım dedim kısa ve net cevap olsun diye yazdım yoksa arkadaşa cevap vermeye zorlandıgım falan yok.yanlış anlaşılmasın.:ok: