škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

34 N 8411 Folyo kaplama

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abilerim geçen dün favoya bi güzellik yapam dedim tavana folyo kapladım birkaç yerde baloncuk ve fazlalık var ama ilk yapmama göre iyi sayılır bu baloncuklara falan nabacam ben büyükleri aldım delip te ufaklarlada uğraşılmazki yaf :D yorumları bekliyorum :)

SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yinede güzel sayılır ellerin dert görmesin.cesaretini tebrik ederim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sakın o folyoyu tavanda bırakma Burak.
Zamanla o deldiğin noktalardan ve fazlalık kısımlardan su girecek içeri ve tavanı çürütecek.Yazık edersin araca.Sök komple,ısıtarak yap derim.
Yinede güzel olmuş :)

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
can lafı ağzımdan almış .bencede yeniden yapmaya uğraş burak  yakışmış:ok:

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eline sağlık burak,folyo kaplamak zor iştir yaa :) bu arada camlardaki "Türkiyeotoforum" yazısı gibi "detailingturkey" yazısı yaptıralım diyorum,ne dersiniz ?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: ammo;237422
"detailingturkey" yazısı yaptıralım diyorum,ne dersiniz ?

Çok ihmal ettim ancak bu ay sonu gibi yaptırıp dağıtacağız....

2 farklı boyda, hem içten hem dıştan takılabilen çeşitlerde...

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;237414
yinede güzel sayılır ellerin dert görmesin.cesaretini tebrik ederim.

bende kendimi tebrik edyiorum abi teşekkür ederim :)

Alıntı yapılan: Can;237415
Sakın o folyoyu tavanda bırakma Burak.
Zamanla o deldiğin noktalardan ve fazlalık kısımlardan su girecek içeri ve tavanı çürütecek.Yazık edersin araca.Sök komple,ısıtarak yap derim.
Yinede güzel olmuş :)

mevlüt abiye sordum güneşte ısınınca o açıklar kapanacak dedi ama bilmiyorum yinede :favo1:

Alıntı yapılan: barbaros61;237416
can lafı ağzımdan almış .bencede yeniden yapmaya uğraş burak  yakışmış:ok:

üşeniyom abi :D sağol :)

Alıntı yapılan: ammo;237422
Eline sağlık burak,folyo kaplamak zor iştir yaa :) bu arada camlardaki "Türkiyeotoforum" yazısı gibi "detailingturkey" yazısı yaptıralım diyorum,ne dersiniz ?

güzel olur bence onuda yapıştırırım :++:
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Eline sağlık..Güzel olmuş,ama fazla durmasın tavanda.Onun yerine görsellik istiyorsan motora harcamayı düşündüğün paranın bir kısmı ile güzel jant-kavun lastik kombinasyonu ayarla azcıkta bas.bak bakalım ne tavan folyo kaplaması kalır nede birşey :)

İrfan abi.Eğer yaptırılırsa ıban no'su paylaşırmısın 1 adet almak istiyorum.
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2011, 20:46:01 Gönderen: ST-max »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ST-max;237436

Ne IBAN'ı yahu, parayla sticker mı olurmuş  :)

Sağ üst logo vektörel olarak, siyah olan kısımları beyaz olarak yapılacak. Sadece bu 2 aydır çok doluyum, okulda iş güç, öğrencilerin sınav işler falan. Ancak ay sonunda vakit olacak  :)

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ST-max;237436
Eline sağlık..Güzel olmuş,ama fazla durmasın tavanda.Onun yerine görsellik istiyorsan motora harcamayı düşündüğün paranın bir kısmı ile güzel jant-kavun lastik kombinasyonu ayarla azcıkta bas.bak bakalım ne tavan folyo kaplaması kalır nede birşey :)

teşekkürler folyo neden fazla durmasın acaba mevlüt abiye sordum bi zararı olmaz dedi jant olarak erhan abinin jantlardan istiyorum dj-100 diye geçiyo nette  motorada vana egzos spor hava filtre flaan yapıcam şimdilik :)
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
E abi o kadar sticker'ı kimse babasının hayrına bastırmaz.Elbette bir ücreti vardır.Onun parasınıda sadece senin ödemen etik olarak bana doğru gelmedi.Herkes aldığı ürünün parasını ödemeli diye düşünüyorum.Sonuçta bir ürün alıyoruz ve karşılığını vermemiz gerek.Çok cüzzi olsada.
Edit:tamam bir  aileyiz :)

Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;237442
teşekkürler folyo neden fazla durmasın acaba mevlüt abiye sordum bi zararı olmaz dedi jant olarak erhan abinin jantlardan istiyorum dj-100 diye geçiyo nette  motorada vana egzos spor hava filtre flaan yapıcam şimdilik :)
Ya yapışkanlı olduğu için o yapışkan güneşte falan eriyip iyice boyaya yapışır diye düşünüyorum.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ST-max;237453
E abi o kadar sticker'ı kimse babasının hayrına bastırmaz.Elbette bir ücreti vardır.Onun parasınıda sadece senin ödemen etik olarak bana doğru gelmedi.Herkes aldığı ürünün parasını ödemeli diye düşünüyorum.Sonuçta bir ürün alıyoruz ve karşılığını vermemiz gerek.Çok cüzzi olsada.
Edit:tamam bir aileyiz :)

Sponsorlardan olan cüzi gelirimizi hosting, lisans, alan adına veriyoruz ama bu iş için de para ayırmıştık  :)

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ST-max;237457
Ya yapışkanlı olduğu için o yapışkan güneşte falan eriyip iyice boyaya yapışır diye düşünüyorum.
yapışkanı kaliteliymiş mevlüt abi garanti verdi zarar verirse alırım boya parasını hazır tavanı boyamışken komple elden geçiririk :++:

Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;237459
yapışkanı kaliteliymiş mevlüt abi garanti verdi zarar verirse alırım boya parasını hazır tavanı boyamışken komple elden geçiririk :++:
şaka tabi ;)

yanlız acaba sadece tavan için ruhsata işletmek gerekiyormu ?
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tamamen polisin ve tüv görevlisine bağlı o.kaputu karbon kaplı arabayı gözümün önünde hafif kusurlu geçirdiler.Cam tavan olan aracın tavanın geriside kaplanmıştı onada gözümün önünde ceza yazdılar.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ST-max;237467
Tamamen polisin ve tüv görevlisine bağlı o.kaputu karbon kaplı arabayı gözümün önünde hafif kusurlu geçirdiler.Cam tavan olan aracın tavanın geriside kaplanmıştı onada gözümün önünde ceza yazdılar.

iyi polisler denk gelir inşallah baktım bıdı bıdı yapıyo söküyorum abi derim nabim :)
SKODA FAVORIT 136L VRS