škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün şanssızlığımız üstünde

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
                         Bugün para kaptırdığımız şirketten paramızı almak  için gebzeye gittik orda arabayı çektirdik  allahtan ceza yazmadı sadece otopark ücreti ödeyip arabyı aldık (35 tl)  sonra media markt a gittik otoparktan çıkmak için arabayı çalıştırdım  sonra şarj dinamosunun şarj etmediğini fakettim akü ışığı sürekli  yanıyordu bunu nasıl düzeltebilirim değişirse tahmini fiyatı ne olur ?                   
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Geçmiş olsun, 3-5 ay sonra adrese ceza gelebilir aynısı bana oldu, sadece otoparkla yırttım sandım :)

Akün sağlam mı?

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun,oluyor bu tarz tatsız vakalar.Benimde başıma gelmişti araya aracılar koyarak polis tam cezayı yazarken olaya el koydular ve halloldu sadece park ve çekici parasıyla yırtmıştık.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;225487
http://ekonomi.milliyet.com.tr/artik-araclar-cekilemeyecek/ekonomi/ekonomidetay/01.05.2011/1384775/default.htm
:ok::+1:güzel bişi bu,en azından rantçı park mafyasının çarkına çomak sokmulmuş oldu böylece.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;225466
Geçmiş olsun, 3-5 ay sonra adrese ceza gelebilir aynısı bana oldu, sadece otoparkla yırttım sandım :)

Akün sağlam mı?
inşallah öyle bişey olmaz valla kötü olur yoksa :sopa: bu arada şarj dinamosu arızalı galiba bu akşamda karşıya gitmemiz lazım nasıl yapacaz gitmemizde şart :(
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;225499
inşallah öyle bişey olmaz valla kötü olur yoksa :sopa: bu arada şarj dinamosu arızalı galiba bu akşamda karşıya gitmemiz lazım nasıl yapacaz gitmemizde şart :(

Vurdurmayı dene illaki çalışacaktır :)

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;225503
Vurdurmayı dene illaki çalışacaktır :)

vurduracağın mesafe kısaysa geri viteste vurdur daha önce alıyor akü :)
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;225499
Burak Allah kolaylık versin.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ya şu an marş basıyo zaten ama akşam mecbur farları yakacaz gecenin yarısı nabacaz :(
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;225522
ya şu an marş basıyo zaten ama akşam mecbur farları yakacaz gecenin yarısı nabacaz :(
ulaşabileceğiniz servis yokmu,gerçi bugün de pazar şansa bak,en iyisi beklemen gerekecek ölüm yok ya bunun sonunda.sabretmek gerek yada ulaşabileceğin birilerine ulaşmaya çalış.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;225524
ulaşabileceğiniz servis yokmu,gerçi bugün de pazar şansa bak,en iyisi beklemen gerekecek ölüm yok ya bunun sonunda.sabretmek gerek yada ulaşabileceğin birilerine ulaşmaya çalış.
bizim elektrikten analayan bi abi var oto elektrikçiydi eskiden ama oda ta bostancıda ki bakacakmı acaba bide
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugün harbi şanssız günümüzdeyiz pendikten eyüp e yola çıktık muhabbete daldık kadıköy e gitmişiz neyse bir baktık ışıklar sönmeye başladı silecekler ağır silmeye başladı o halde eyüp e gittik tam kapının önünde akü bitti simdi burada kaldık ne yapacağız bilmiyoruz bugün den nefret ettim resmen :(
SKODA FAVORIT 136L VRS