škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Favoya geleceğe yönelik photosop çalışmam

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;221532
Adamdan saymamak değil asla 3-4 sene önce bizdeki arabalarında farkı yoktu favodan.Şahsi fikrim favoya gitmiyor böyle uygulamalar bi jant tak olsun bitsin fazlası zarar:)
yok zaten kaportaya aşırı yüklenmeyecem asıl motora bayağı bi yüklenecem düşürmeyi kesin yapacam ama

Alıntı yapılan: serkan35;221536
kapıları uzaktan kumanda yardımı ile açarsın ama iyi bir kaportacı kapı açma yerlerini dolduracak macunlayacak boyayacak kilit sistemi değişecek yani hep masraf hep masraf ama yapmak istedikten sonra turbo bile takarsın neden olmasın ki
ya para oldummu onlar sorun değil herşeyin en iyisini yapacam ama bundan emin olun ;)

Alıntı yapılan: Can;221537
Burakcım,kimse Favoyu küçük görmüyor zaten.
Favorit bu kadar ağır işlemlere gelecek bir araba değil ama.Acele etme,ilerde pişman oalcağın şeyler yapma.
Adam gibi dört tane jant tak,camlarına açık ton film çektir,bi egzos ucu yaptır yeterde artar bile.Çokta güzel olur.
dediğim gibi aşırı fazla birşey yapmayacam erhan abininki gibi olsa kafi ben asıl motora yüklenecem google da 34 N ye bastımmı 8411 ide kendi gelecek inanın bana ;)
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
burak'ım sen benim reçeteyi uygularsan tadından yenmez;

- 15 ya da 16" jant
- spor helezonlar
- en açık ton film
- eksoz ucu
- mercekli xenon :ok:

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a_tansel;221609
burak'ım sen benim reçeteyi uygularsan tadından yenmez;

- 15 ya da 16" jant
- spor helezonlar
- en açık ton film
- eksoz ucu
- mercekli xenon :ok:
güzel reçete ama bence tavana folyo ve kaputa yarım folyo çok daha iyi gösterir bence :ok:
SKODA FAVORIT 136L VRS

06lkn66

• Ziyaretçi
ehliyeti almadan önce tıpkı senin gibi düşüncelerim vardı fabiaya vrs ön tampon vrs jant falan filan neler düşünüyodum ehliyeti aldım üniversiteyi kazandım babam anahtarı verdi araba senin ne istersen yapabilirsin diye onayıda verdi çok şükür yapacak imkanda var ama heves kaçtı yazdan beri bi film çektirecem hala çektirecem bence biraz daha bekle yaptıkların geri dönülmez şeyler değil ama pişman olma boşuna bunlara bu kadar emek zaman harcamışım diye yapacaksan polisaj yap tatlı bi ses sistemi tamamdır gökçen abinin favo sana en güzel örnek olmalı bu konuda tabi bizimkiler naçizane tavsiye yine araba senin harcayacağın zaman senin nasıl istersen öyle değerlendir

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;221612
güzel reçete ama bence tavana folyo ve kaputa yarım folyo çok daha iyi gösterir bence :ok:

yav tavana folyo işini bırak yazın 180 derece olur o arabanın içi

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sana önerim ''soft modifiye''...
fazlalık stickerleri sök.
Tamponları, gövde rengi yap aynalar ve kapı kolları siyah ama bakımlı parlak kalsın.
Arabada çizik vs bırakma ve bir cila çek.
14'', ama piyasa işi olmayan örn 3 kollu tornado gibi jant tak.
Güzel sırt desenli, 185 den geniş olmayan lastik al
Farlar orjinal kalsın, uzun kısa xenon kit tak(amazsın, gündüz de farların açık olması gerekir selektör için)
Camlara çok açık aynalı film yap(sürücü camı dışında tamamına)
Dış işi bitmiştir, çok pahalıya malolmaz, bakan bi daha bakar, garanti...
İç bölümde de tüm viniller devamlı bakımlı, parlak olsun.
Koltuklarda hasar varsa özel bir seriden kılıf geçir ama döşemecide yaptır.Arabaya göre kesip, düzenlensin.
Orjinal paspaslarından al, devamlı temiz ve parlak tut.
Ucuz ve kalite bir müzik çalar al, önlere ve arkalara kapak tasarımı güzel  ve ''marka'' kabinler al.
Sonra binme de yanında yat...!
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;221708
ehliyeti almadan önce tıpkı senin gibi düşüncelerim vardı fabiaya vrs ön tampon vrs jant falan filan neler düşünüyodum ehliyeti aldım üniversiteyi kazandım babam anahtarı verdi araba senin ne istersen yapabilirsin diye onayıda verdi çok şükür yapacak imkanda var ama heves kaçtı yazdan beri bi film çektirecem hala çektirecem bence biraz daha bekle yaptıkların geri dönülmez şeyler değil ama pişman olma boşuna bunlara bu kadar emek zaman harcamışım diye yapacaksan polisaj yap tatlı bi ses sistemi tamamdır gökçen abinin favo sana en güzel örnek olmalı bu konuda tabi bizimkiler naçizane tavsiye yine araba senin harcayacağın zaman senin nasıl istersen öyle değerlendir

Valla inşallah kaçmaz o hevesim ehliyeti aldığım an ilk iş karşıya gitmek olacak yeminim var :D Allah izin verirse elimden geldiğinve yapacam birşeyler bu arabaya :)

Alıntı yapılan: a_tansel;221719
yav tavana folyo işini bırak yazın 180 derece olur o arabanın içi

abi güzel göükmesi lazım o zaman yaa nabacamki başka erhan abide yapmış bişey olmamış hoş doğru diyosun arabanın içi yanar ama ne bilim ya uff

Alıntı yapılan: hetepe;221733
Sana önerim ''soft modifiye''...
fazlalık stickerleri sök.
Tamponları, gövde rengi yap aynalar ve kapı kolları siyah ama bakımlı parlak kalsın.
Arabada çizik vs bırakma ve bir cila çek.
14'', ama piyasa işi olmayan örn 3 kollu tornado gibi jant tak.
Güzel sırt desenli, 185 den geniş olmayan lastik al
Farlar orjinal kalsın, uzun kısa xenon kit tak(amazsın, gündüz de farların açık olması gerekir selektör için)
Camlara çok açık aynalı film yap(sürücü camı dışında tamamına)
Dış işi bitmiştir, çok pahalıya malolmaz, bakan bi daha bakar, garanti...
İç bölümde de tüm viniller devamlı bakımlı, parlak olsun.
Koltuklarda hasar varsa özel bir seriden kılıf geçir ama döşemecide yaptır.Arabaya göre kesip, düzenlensin.
Orjinal paspaslarından al, devamlı temiz ve parlak tut.
Ucuz ve kalite bir müzik çalar al, önlere ve arkalara kapak tasarımı güzel ve ''marka'' kabinler al.
Sonra binme de yanında yat...!

sağol abim tamponları gövde rengi yapacam ön tamponun plaka altı siyah kalacak sağ ve sol taraflar arabanın rengi olacak arabada birkaç ezik ve çizikler var onları yaptırmam lazım ilk önce 14 inş erhan abininkinden yani dj 100 jant takmak istiyorum farlara ellemem zatn bi xenon takarsam takarım camlara siyah film daha iyi gider gibi geldi bana iç kısımda birtek torpido kapağı günesşte yandığı için üstü kalkmış ona birşey yapmam lazım torpidonun çizgiden aşağısını ve kapı döşemelerini krem rrengi yapmak istiyorum koltuklar allaha şükür taş gibi hiçbişeyleri yok ılıfda geçirdim zaten krem rengi paspaslarından nefret ediyorum zaten acilen güzel bi paspas almam lazım :D kaliteli bir müzik çalarım var premier pr-2005 bide amfi alırım keyfime bakarım birtane kabin alırım alırsam zaten bagaj ufacık iyice yer kalmaz valla :D
« Son Düzenleme: 21 Nisan 2011, 09:34:48 Gönderen: ''V/RS'' »
SKODA FAVORIT 136L VRS