škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Favoya geleceğe yönelik photosop çalışmam

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kaç lira abi egzost performansta bir değişiklik yapıyormu ses aşırımı fazla bide fotosu varsa görebilirmiyim abi :D
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;220491
kaç lira abi egzost performansta bir değişiklik yapıyormu ses aşırımı fazla bide fotosu varsa görebilirmiyim abi :D

fiyat hiç düşünmedim sorarız piyasada ne kadarsa 50 tl aşağısına sana veririm performansta olarak son hızda bariz yükleliş var orjinal eksoza geçtiğimde daha önce 255 km hıza ulaştığım yerde 240 üstünde bariz zorlanıyorum
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tok bir sesi var öyle çok yüksek değil
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;220532
tok bir sesi var öyle çok yüksek değil
tamam abi o zaman çift çıkış değildir sanırsam tek çıkıştır abi sen onu kimseye verme ben para toplayıp alırım onu senden :)
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;220533
tamam abi o zaman çift çıkış değildir sanırsam tek çıkıştır abi sen onu kimseye verme ben para toplayıp alırım onu senden :)

tek çıkışlı yuvarlak yok satmam zaten öyle araçtan çıkardıklarımı satsaydım şimdiye bi araba alırdım :) ufak tefeklere eşe dosta veririm diğerleri evin deposunda durar geçen depodan 2 takım lastik çıkardım hesap et gerisini :)
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vay be oda güzel veriyosun demi bana ama şu anda para yok az biriktireyim alırım son susturucumu oluyo bu ?
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;220601
vay be oda güzel veriyosun demi bana ama şu anda para yok az biriktireyim alırım son susturucumu oluyo bu ?

son susturucu hatta sana tavsiyem sanayide eksozu takacan ustaya söle manifolttan düz boru ile direk gelsin aradaki susturucuları iptal etsin 60 lık boru kullansın ses biraz daha gür ve tok çıkar alt devirlerde ciddi bi performans elde edersin
istersen sana satarım bunu evde boş boş duruyo çünkü

edit : tabi bu işlem yakıtta bi miktar artışa sebep olacaktır hatta sırf ses için bile daha çok basacan buda ekstra yakıt gerektirecek ayrıca polis amcalarla sık sık sorun yaşayacan
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2011, 15:13:37 Gönderen: serkan35 »
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;220616
son susturucu hatta sana tavsiyem sanayide eksozu takacan ustaya söle manifolttan düz boru ile direk gelsin aradaki susturucuları iptal etsin 60 lık boru kullansın ses biraz daha gür ve tok çıkar alt devirlerde ciddi bi performans elde edersin
istersen sana satarım bunu evde boş boş duruyo çünkü

edit : tabi bu işlem yakıtta bi miktar artışa sebep olacaktır hatta sırf ses için bile daha çok basacan buda ekstra yakıt gerektirecek ayrıca polis amcalarla sık sık sorun yaşayacan
ben fazla ses istemiyorum abi az bişe yeter bana performans gelsin bide eğer gerçekten polislerle uğraşacak kadar sesi varsa kalsın ya ..
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;220626
ben fazla ses istemiyorum abi az bişe yeter bana performans gelsin bide eğer gerçekten polislerle uğraşacak kadar sesi varsa kalsın ya ..

eksoz ucu ile ceza yiyen arkadaşlarım var üstende remus abart sebring yazan eksozla ceza yememen imkansız gibi bişey
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o zaman kallsın abim ya para yok zaten bide cezalarla uğraşmayalım :D
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;220645
o zaman kallsın abim ya para yok zaten bide cezalarla uğraşmayalım :D

işte ilk mesajımda da söylediğim şey bu daha gençsin anlıyorum seni ama bazı şeyleri bizim ülkemizde yapmak polisle hep münakaşa etmek demek işi gırgıra vurmayı başarabilirsen cezadan yırtarsın ben aracı aldıktan 2 ay sonra söktüm eksozu izmirin küçük bir ilçesinde yaşıyorum ve nerdeyse beni durdurmayan polis kalmadı ama hiç ceza yemedim hep gırgıra şamataya vurdum işi cam filmi ceza için sebep ben 2 sene filmi araçla gezdim bi allahın kulu durdurmadu arkadaşım film çekti aksesuarcıdan çıkar çıkmaz ceza yedi tamamen tesadüfe yaşıyoruz yani

iyi bi takım yay bulursam 17 janta geçecem aracıda yere basıp gezecem bi ara niyetlendim bi kaç jant bile denedim ama aracıma uygun yay takımı yok ya yay kesecektim ki asla yapmam yada leylek gibi gezecektim yay bulana kadar erteledim blow off ile takılıyorum şimdilerde bi ara filtre alıp taktım ama araçta alt devir yokki ses çıksın söktüm attım duruyo depoda öle

yani sana abi tavsiyesi öle polisle çok uğraşmayacağın şeyler yap janttı yaydı açık tonda film güzel bi müzik sistemi ama kaliteli olsun patlak patlak gezme ortada aklına takılan herşeyi sor almadan önce sor ben sana elimden geldiğince yardım ederim bildiğim herşeyi söylerim ama öle sağına soluna aracın resimler yazılar kaplamalar yapma bass bass bağıran evinde hasta yatanları yataktan zıplatacak sesler çıkarma araçtan zevk al çevrenede eziyet etme
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eyvallah abim filtre aldım sonra depoya attım demişsin bnm favoya olurmu o acaba ?
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;220665
eyvallah abim filtre aldım sonra depoya attım demişsin bnm favoya olurmu o acaba ?

burak'ım hepimiz senin yaşında olduk biliyoruz deli gönül istiyor :)
ama sen kendine gökçenlerin eski favosunu örnek al, sıfır gibi arabaydı o..

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;220665

uymaz ki senin araca filtre oldukça maliyetli bir iştir :)
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect